שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

3 0

חזרנו לליגה, מכבי נתניה פתחה את משחקיה בפלייאוף התחתון עם 0:0 משעמם מול בני סכנין, הקבוצה אינה מתאוששת מההפסדים האחרונים, עוד 6 מחזורים עד לסיום הרשמי של העונה. אך מבחינתה של מכבי נתניה כבר הכריזו על פתיחת עונת הרחצה, מכבי נתניה לא תאבק בתחתית אך היא יכולה לקבוע מי תהיינה היורדות, במחזור הבא בית"ר ירושלים בנתניה

פותחים עם שלושה משחקי בית

הליגה חזרה. בשבוע האחרון לפני פגרת הנבחרות, מכבי נתניה חטפה "כאפות" ובשבוע איבדה את הפלייאוף העליון ועפה מהגביע. בקיצור, נגמרה העונה. ביום ראשון אירחה מכבי נתניה את בני סכנין במחזור הראשון של הפלייאוף התחתון ונראה היה שהקבוצה עדיין "על הקרשים". האם במכבי נתניה תדע לקום מהקרשים ולסיים את העונה בצורה מכובדת? זו למעשה המשימה שנותרה. לדעתי, מכבי נתניה לא תסתבך באש התחתית, היא טובה מכדי להגיע לשם, אך על הקבוצה לסיים את העונה בצורה מכובדת ומקום שביעי צריך להיות המטרה. מכבי נתניה לא תאבק למטה אך בכוחה לקבוע מי תהיינה שתי היורדות. אמנם הסיום הרשמי יהיה בעוד 6 משחקים אך לאחר התיקו 0:0 מול סכנין, מכבי נתניה יכולה להכריז על פתיחת עונת הרחצה.

משחק לפרוטוקול

במחזור הקרוב תארח מכבי נתניה את בית"ר ירושלים, במשחק לפרוטוקול בלבד. המשחק לא מעניין אף קבוצה. בשתי הקבוצות המורל בגובה ים – המלח. נתניה שעברה עונה כלל לא רעה אך פיספסה הכל בשבוע ומנגד בית"ר ירושלים שנכשלה העונה ובגדול. בשתי הקבוצות צפוי "חריש" עמוק ולא אקח סיכון גדול אם אהמר שרוב השחקנים שישחקו במשחק הזה לא ימשיכו לשחק בקבוצותיהם גם בעונה הבאה.

להתחיל את ההכנות לעונה הבאה

העובדה שמכבי נתניה פיספסה את הבית העליון ממש ברגע האחרון, צריכה לשמש את הקבוצה כהכנה לעונה הבאה. התיקו מול סכנין אותת שמכבי נתניה משחקת על אדי הדלק האחרונים ומחפשת לגמור את העונה בשלום. זו הסיבה שעל הצוות המקצועי להתחיל בהכנות לקראת העונה הבאה. בחודש הקרוב חשוב לבחון ולקבל החלטות לגבי עתידם של מספר שחקנים באשר לעונה הבאה.

הסגל יעבור שינוי בעונה הבאה

העונה הנוכחית נכנסה לישורת האחרונה אך כבר עתה ברור שבסגל שיסיים את העונה יהיו שינויים רבים, לקראת העונה הבאה. במועדון לא מסתירים את האכזבה ממספר זרים שיפגשו את הדלת המסתובבת בדרך החוצה, במילים אחרות יחתכו מהקבוצה. נראה שגם מספר שחקנים שצורפו העונה יחתכו וצפוי חריש עמוק בסגל, להערכתי – לפחות 10 שחקנים יפרדו מהקבוצה. באשר למאמן ריימונד אטוולד, במכבי נתניה כבר החליטו לפני כחודש, כפי שפורסם בלעדית ב"השבוע בנתניה", לממש את האופציה ולהאריך את חוזהו של המאמן. אם בבית"ר ירושלים המעוניינת בו יוחלט להחתימו, זה יהיה כפוף בפיצוי למכבי נתניה. במועדון כבר עובדים על העונה הבאה וכאמור צפויים לא מעט שינויים ולא אקח סיכון גדול אם אהמר שהקבוצה שתפתח את העונה הבאה תהיה שונה מאד מזו שתסיים את העונה הנוכחית. האמנם?

לוח משחקי הפלייאוף התחתון

מחזור 27:    4/4    מכבי נתניה – בני סכנין (תיקו 0:0)

מחזור 28:    10/4  מכבי נתניה – בית"ר י"ם

מחזור 29:    17/4  מכבי נתניה – הפועל ת"א

מחזור 30:    24/4  הפועל כ"ס – מכבי נתניה

מחזור 31:    1/5    בני יהודה – מכבי נתניה

מחזור 32:    8/5    הפועל חדרה – מכבי נתניה

מחזור 33:    15/5  מכבי נתניה – הפועל חיפה

בבית התחתון יערכו 7 מחזורים בלבד. מכבי נתניה תחל עם שלושה משחקי בית ולאחריהם תצא לשלושה משחקי חוץ, האחרון בהם מול חדרה ותסיים במשחק בית. חדרה מארחת בנתניה, כלומר מתוך 7 משחקים, מכבי נתניה תשחק 5 במגרש בנתניה ורק שני משחקים יערכו מחוץ לנתניה.

Related Post

שפיץ‭ ‬מהיציע עם ‬אפי‭ ‬ישראל

Posted by - 17 ביוני 2020 0
שוב‭ ‬הפסד‭ ‬למכבי‭ ‬נתניה‭ ‬והפעם‭ ‬בבית‭ ‬3:1‭ ‬מול‭ ‬בני‭ ‬יהודה‬, ‬במחזור‭ ‬הבא‭ ‬רעננה‭ ‬בחוץ‭ ,‬שלושה‭ ‬מחזורים‭ ‬לסיום‭ ‬העונה‭ ‬ומכבי‭ ‬נתניה‭…

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 16 באוגוסט 2019 0
אכזבה בגביע הטוטו , מכבי נתניה לא עלתה לחצי הגמר, קרית שמונה  הפחות טובה מנתניה, היתה יעילה יותר ועלתה שבוע לפני הליגה, ניסוי כלים אחרון במשחק  על מקומות 7-8 מול מכבי חיפה פספוס  ראשון מכבי נתניה  לא העפילה לחצי גמר  גביע הטוטו, מישכן עשתה זאת  היא עירוני קרית שמונה. "על הנייר",מכבי נתניה  עדיפה על קרית שמונה, על הדשא הדברים נראו אחרת  והקבוצה הפחות טובה אך היותריעילה  עלתה  לחצי הגמר . מבחינתה של מכבי נתניהמדובר בפיספוס, שהחל בהפסד לקרית שמונה ונמשךבתיקו  הביתי 1:1  לחדרה  משער שוויון בדקות הסיום.  במכבי נתניה  לא הסתירו את האכזבה  מהעובדהשהקבוצה לא תאבק על  התואר השלישי בכדורגלהישראלי . אם בנתניה  הדגישו שהעונה רוצים תואר  ,אז גביע הטוטו  הוא בהחלט  תואר  .למעשה , מהשנשאר זה גביע המדינה , לדעתי נתניה לא תזכהבאליפות ולאחר פיספוס גביע הטוטו  נשאר רק הגביע וכרטיס לאירופה . מי שמדבר  בשלב  הזה על אליפות פשוט טועה ומטעה , מכבי נתניה כרגע לא שם .אניבטוח שאם הדברים יתחברו  והקבוצה  תפתיע ותדברלמעלה, לקראת ינואר יוזרם כסף לחיזוק משמעותיכדי להגשים את החלום. בשלב הזה, אני לא רואה אתמכבי נתניה בשלה לאליפות ולכןהפיספוס בגביעהטוטו  הפך גדול יותר. לא מבין למה היה צריך לעשותרוטציה מול קרית שמונה ולא לשחק עם ההרכב החזקביותר ושם למעשה הוכרע הקרב על גביע הטוטו .מכבי נתניה תארח את מכבי חיפה במשחק עלמקומות 7-8. המנצחת  תקבל 300,000 שקלים ,המפסידה 250,000 שקלים. המשחק יערך בנתניה ,שבוע לפני פתיחת הליגה , כך שזהו מבחן כלים אחרוןלפני העונה שבפתח. בלעדי מעל חצי מליון  שקלים שוריינו בבקרה  לחיזוק בינואר מכבי נתניה השלימה את הסגל לקראת העונה שבפתח. המאמנים קיבלו את כל מה שביקשו  ועכשיו מקוויםבמועדון שהקבוצה תתחבר. מכבי נתניה יכולה לצרףזר נוסף שכן עד עתה לקבוצה רק 5 זרים וניתן לצרף 6.  אגב, מנהלת הליגה מעניקה מענק על סך 300,000שקלים לקבוצה שמצרפת רק חמישה זרים. לא בשלכך טרם צורף זר  שישי, אם בינואר  מכבי נתניהתצטרך חיזוק, יתכן שיונחת זר נוסף או שחקן ישראליבמידת הצורך. לשם כך, שריינה מכבי נתניה מעל500,000 שקלים, בתקציב שאושר בבקרה התקציבית,שעומד על כ 35מליון שקלים. אגב, מדובר בתקציבהגבוהה ביותר מאז ימי דניאל יאמר. 

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 4 במרץ 2021 0
שוב מכבי נתניה בועטת בדלי, הפעם עם הפסד מיותר להפועל תל אביב 1:0, במחזור הקרוב תארח הקבוצה את בני יהודה…

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 22 ביולי 2020 0
מכבי נתניה החלה באימוניה לקראת עונת 2020/21, עידן דרפיץ וברדה תם אך לא נשלם, לאן יוביל המאמן החדש ריימונד אטוולד את הקבוצה?…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות