שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

6 0

הפועל חדרה נכנסה למשבצת ה״מנחוסית״ התורנית של מכבי נתניה, תיקו 2:2 בקרב על המקום השביעי וההכרעה עוברת למחזור הסיום, נתניה תארח הפועל חיפה

לא עוברים את חדרה

הפועל חדרה ניצחה פעמיים העונה את מכבי נתניה ומנעה ממנה את הכרטיס לפלייאוף העליון. השבוע שוב נפגשו שתי הקבוצות, בקרב על המקום השביעי והמשחק הסתיים בתיקו 2:2. חדרה לקחה מנתניה העונה 7 נקודות מ-9 והוכרזה כ"מנחוסית" התורנית של מכבי נתניה. הקרב על המקום השביעי בעיצומו. חדרה תשחק בטדי מול בית"ר ירושלים.

הפועל חיפה במחזור הסיום

90 דקות לסיום העונה בבית התחתון .מכבי נתניה תארח את הפועל חיפה. מכבי נתניה תחפש ניצחון כדי לסיים במקום השביעי, הראשון בבית התחתון וגם כדי לא לאפשר לחדרה לעבור אותה בטבלה ועל הדרך, לקבל 75,000 שקלים מענק מיקום מהמנהלת. מכבי נתניה והפועל חיפה, שוות ביכולתן, "על הנייר" כל תוצאה אפשרית במשחק הזה ובכל זאת יש לי הרגשה שמכבי נתניה תנצח ותסיים במקום השביעי. האמנם?

משחק פרידה מחצי קבוצה

עם שריקת הסיום במשחק בין מכבי נתניה להפועל חיפה, ירד המסך על עונת הקורונה בבית התחתון .המשחק מול הפועל חיפה יהיה משחק פרידה לכחצי משחקני מכבי נתניה. הראשונים שיפגשו את הדלת המסתובבת וישוחררו מהקבוצה הם כמעט כל הזרים שאיכזבו. לא מעט שחקנים ישראליים יקבלו טופס טיולים, האופציה שיש למועדון עליהם לעונה נוספת לא תמומש והם יחתכו מהקבוצה. צפוי שבעונה הבאה נראה קבוצה חדשה, כשהמטרה ברורה פלייאוף עליון. יצורפו לסגל המורחב לפחות 10 שחקנים שיחזקו את כל מערכי הקבוצה למעט עמדת השוער.

גבי קניקובסקי ישחק בחו"ל או במכבי נתניה

התפתחות דרמטית במו"מ בין גבי קניקובסקי למכבי נתניה. השחקן הודיע באמצעות סוכנו כי אם ישאר לשחק בארץ זה יהיה רק במכבי נתניה. הכדורגלן ממתין להצעה מפתה מקבוצה באירופה, תג המחיר שלו נע מסביב ל-3 מליון יורו. במידה ולא תגיע הצעה מפתה מחו"ל, הכדורגלן בן 24 ישאר בנתניה ויחתום על חוזה חדש ומשודרג ולפיו יוארך חוזהו אך יהיו נקודות יציאה אם וכאשר יגיעו הצעות מקבוצות באירופה. מקורבים למועדון סיפרו ל"השבוע בנתניה": "גבי אמר שאם ישאר בארץ, זה רק במכבי נתניה, כאן הוא מצא בית חם, הוא הפך לשחקן מרכזי על הדשא ובחדר ההלבשה, במכבי נתניה הוא עשה את הפריצה קדימה. הוא מרגיש טוב במועדון ולא רואה סיבה לעזוב לקבוצה אחרת בארץ. מבחינת מכבי נתניה אפשר לקבל זאת כמחמאה, ששחקן בכיר מעדיף להישאר פה ולא לעבור לאחת הגדולות" סיים אותו מקורב. כידוע, חוזהו של קניקובסקי במכבי נתניה מסתיים בתום העונה הבאה, במידה ולא יחתום על חוזה חדש ויאריך את חוזהו, הרי שכבר בחלון ההעברות בינואר 2022 יוכל לנהל מו"מ עם קבוצות אחרות ובסוף העונה הבאה יהפוך לשחקן חופשי, מה שגורם לראשי מכבי נתניה כאב ראש, שכן אם חוזהו לא יוארך הקבוצה תהיה חייבת למוכרו אחרת תישאר בלי השחקן ובלי הכסף עבור מכירתו, בקיצור, במהלך החודש קרוב הצדדים יסגרו או הארכת חוזה עם שידרוג בשכר או מכירה. מה יהיה? ימים יגידו.

Related Post

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 24 בדצמבר 2020 0
בכל פעם שמכבי נתניה מריחה את הצמרת היא בועטת בדלי, ההפסד להפועל חדרה 1:2 בא לאחר שתי תוצאות תיקו ואותת…

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 10 בספטמבר 2020 0
מחכים לסכנין הליגה חוזרת מפגרת הנבחרות, מכבי נתניה תארח את העולה החדשה בני סכנין שהובסה במחזור הראשון 3:0 בביתה לבני…

שפיץ מהיציע

Posted by - 7 בפברואר 2018 0
ניצחון חשוב ביותר 2:1 בקרית שמונה שהבטיח 5 מחזורים לפני סיום הליגה הרגילה, שמכבי נתניה בפליי אוף העליון * הישג…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות