שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

7 0

תיקו מול באר שבע 1:1 והפנים למשחק מול הפועל ירושלים  בני לם הפך את מכבי נתניה לקבוצה תוססת, הוא ראוי למחמאות על ניהול המשחק, גם עם 10 שחקנים חיפש ניצחון  על הלוח תיקו על הקווים לם ניצח  הפועל ירושלים זהירות מוקש…

תיקו לא מאכזב

תיקו 1:1 בין מכבי נתניה להפועל באר שבע, אך בנתניה צריכים להיות מעודדים מהקבוצה. באר שבע עם חומר שחקנים טוב יותר, עם סגל גדול יותר ובמשחק עצמו ביתרון שחקן לאחר שאביב אברהם הורחק. ההבדל היה היה על הקווים, לבאר שבע מאמן הגנתי והקבוצה משעממת, לנתניה מאמן התקפי והקבוצה תוססת. גם בעשרה שחקנים, לם הכניס שחקני התקפה כדי להכריע את המשחק ולנצח. לם ראוי למחמאות על ניהול המשחק ועל הדרך החדשה שהביא למכבי נתניה. בסיום 1:1, אך לא מאכזב לנתניה.

לנצח בטדי

במחזור הבא מכבי נתניה ב"טדי", מול הפועל ירושלים. על הנייר, מכבי נתניה חייבת לחזור עם הנקודות, נתניה טובה מהעולה החדשה בכל הפרמטרים. לאחר שלושה משחקים מול הגדולות של הליגה, מצפה למכבי נתניה משחק בליגה שלה. אם למשחקים מול מכבי תל אביב, מכבי חיפה ובאר שבע, מכבי נתניה הגיעה בלי הרבה ציפיות, הרי שלמשחק הקרוב, נתניה תגיע כפייבוריטית. לשלושת המשחקים הקודמים, הקבוצה הגיעה כשהשחקנים עלו במוטיבציית יתר, הרי שהפועל ירושלים היא סוג של מוקש. אסור למכבי נתניה להגיע למשחק במחשבה שהמשחק הוא "רק" נגד העולה החדשה וסוגרת הטבלה, אין מקום לשאננות וצריך לבוא לטדי לעשות את העבודה ולחזור עם 3 נקודות. כדי לצאת לשבועיים של פגרה בראש שקט. לאחר המחזור הבא תצא הליגה לפגרת הנבחרות. נתניה העשירית בטבלה מועמדת לניצחון על האחרונה, כל תוצאה אחרת תיחשב כאכזבה. האמנם?

סטטיסטיקה

הפועל ירושלים חזרה לאחר 21 שנה לליגת העל. הקבוצה במקום האחרון בטבלה ובמאזנה 6 נקודות מתוך 24 כלומר 25% הצלחה בלבד. 3 תיקו, ניצחון וארבעה הפסדים. הפרש השערים של העולה החדשה 11-3 (-8). הקבוצה כבשה הכי פחות בליגה והיא בצמרת הסופגות. "על הנייר", זה נראה כמו באנקר לטובת נתניה, "על הדשא", הכל תלוי במכבי נתניה. האם היא תדע לקחת את הנקודות ולא תקל ראש או שתחזיר את הפועל ירושלים לליגה? ימים יגידו.

חייבים חיזוק בינואר

למרות האופוריה במכבי נתניה, יש להתחיל לעבוד בחיפיש אחרי שחקני חיזוק לקבוצה, בחלון ההעברות שיפתח בינואר. מכבי נתניה חייבת! בלם ואפילו שניים. שחקן עושה משחק וגולר. בלי חיזוק הקבוצה לא תפרוץ קדימה. מכבי נתניה ספגה 12 שערים, רק מכבי תל אביב ספגה יותר. כלומר ממוצע של שער וחצי במשחק וכבשה 10 שערים. עם הגנה חדירה שכזו, הקבוצה לא תגיע לשום מקום. בדרך כלל בינואר אין מציאות ולכן יש כבר עתה להתחיל בסקאוטינג כדי לחזק את הקבוצה. בלי חיזוק משמעותי, ספק אם הקבוצה תוכל להתברג בפלייאוף העליון.

Related Post

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 31 בינואר 2018 0
  מכבי נתניה חזרה לנצח כשגברה 1:2 על בית"ר ירושלים * לאחר ההדחה מהגביע בהפסד מול אשדוד 0:2 הניצחון על…

שפיץ מהיציע / אפי ישראל

Posted by - 27 בפברואר 2019 0
הישג ענק למכבי נתניה, שני מחזורים לפני קו הסיום של הליגה הסדירה ומכבי נתניה כבר הבטיחה את מקומה בבית העליון …

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 10 במרץ 2021 0
מכבי נתניה בדרך להישג ענק, חלום הפלייאוף העליון עדיין בחיים 0:1 על בני יהודה והפנים לשלב ההכרעות, המחזור הקרוב מול…
כלי נגישות