שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

5 0

הפסד צורב למכבי נתניה 1:2 מול הפועל ירושלים, האם התנופה מפסטיבל בני לם נעצרה? נתניה עם נקודה בשלושת המחזורים האחרונים במקום 11 והתקרבה לקו האדום  הפגרה באה בזמן, הליגה יוצאת לפגרת הנבחרות, לאחריה מכבי נתניה תארח את מכבי פ"ת

הפסד לא צפוי

אם הניצחון על מכבי תל אביב היה שווה יותר משלוש נקודות, הרי שהפסד 1:2 מול הפועל ירושלים הוא יותר מאובדן 3 נקודות. האוטובוס של מכבי נתניה הגיע ל"טדי" הקבוצה לא… נתניה נפלה במוקש המנטלי והפסידה לקבוצה נחותה ממנה בכל הפרמטרים. בסיום, נתניה חטפה ״כאפה״, הפועל ירושלים חזרה לחיים על חשבון נתניה ועכשיו התחתית בוערת. בשלושת המחזורים האחרונים מכבי נתניה עם נקודה אחת בלבד ומאז הגיע בני לם, נתניה עם 4 מתוך 12. האם התנופה שהביא בני לם נעצרה? לדעתי לא. הקבוצה תתאזן ובני יוביל אותה למרכז הטבלה. לדעתי פסטיבל בני לם פגע בקבוצה, בנתניה איבדו פרופורציות ודיברו יותר מדי מהר על הצמרת הגבוהה, אמנם בני לם הכניס חיים בקבוצה ובכל זאת חשוב לזכור, עם הגנה כזו אין פלייאוף עליון. חייבים לעבוד על חיזוק הקו האחורי בחלון ההעברות בינואר. מכבי נתניה חדירה מדי, את רוב השערים היא סופגת מתוך רחבת החמש, אין למכבי נתניה הגנה ברמה של ליגת העל. גם השוער דני עמוס אינו נקי, הוא סופג שערים שעליו לעצור ומנגד, בכל משחק מציל את הקבוצה מכמה שערים נוספים .מכבי נתניה ספגה עד עתה, בתשעה מחזורים, 14 שערים וזה אומר דרשני! כך או כך, הפגרה באה בזמן למכבי נתניה, הליגה תצא לפגרת הנבחרות, המשחק הבא יהיה בבית מול מכבי פתח תקווה ב-27 לנובמבר.

התחתית בוערת

קבוצות התחתית צברו נקודות וצימצמו את הפער בתחתית. האחרונה מ.ס. אשדוד חזרה עם תיקו שהמוליכה חילצה ממנה. הפועל ירושלים ניצחה את נתניה 1:2, בית"ר ירושלים חזרה לחיים עם ניצחון גדול 3:0 על מכבי פתח תקווה, הקבוצה הגיעה למושבה עם אלפים מאוהדיה שדחפו את הקבוצה לניצחון הגדול. צפוף ושביר בתחתית שנראת בוערת, לאחרונה מ.ס. אשדוד 8 נקודות, לבני סכנין השישית 12 נקודות. הפער של 4 נקודות בין 9 קבוצות. מבחינתה של מכבי נתניה שבמקום 11, צריך להסתכל למטה בחשש, שכן נקודה מפרידה בין נתניה למקום האחרון בו כבר ביקרה העונה ומנגד, להסתכל קדימה בתקווה שכן רק 3 נקודות מפרידות בינה לבין המקום השישי, שפירושו פלייאוף עליון. בצמרת – נמשך המשבר בין אוהדי באר שבע למאמן, שריקות הבוז וקריאות תתפטר, נשמעו בטרנר ולמרות שהקבוצה מוליכה את הטבלה, הקהל רוצה כדורגל מהנה ואת זה הוא לא מקבל, באר שבע מציגה כדורגל שבלוני ומשעמם. יש לי הרגשה שהסיפור הזה בין האוהדים למאמן עוד יספק כותרות. מכבי חיפה כבר במקום השני ומכבי תל אביב עדיין מחפשת את עצמה לאחר התיקו 1:1 בדרבי. הליגה יוצאת לפגרה עכשיו כולנו אל אל ישראל.

Related Post

שפיץ מלונדון עם אפי ישראל

Posted by - 1 בינואר 2020 0
כמדי שנה כשעולם הכדורגל יוצא לפגרת סוף השנה, באי הבריטי מתחיל מרתון משחקים באווירת חג. אלפי ישראלים מגיעים לחגיגה הזו,…

שפיץ מהיציע / אפי ישראל

Posted by - 29 בינואר 2019 0
מכבי נתניה ממשיכה לחפש את הדרך לרשת היריבה, שוב 0:0 הפעם מול מכבי חיפה במחזור הבא נתניה בבאר שבע ביום…

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 4 בפברואר 2021 0
גבי קניקובסקי בתצוגת יחיד שלח את אשדוד לקרשים, מכבי נתניה עם 0:3 על אשדוד וניצחון שני ברציפות שיפרה את סיכוייה…
כלי נגישות