שפיץ מהיציע / אפי ישראל

6 0

תיקו למכבי נתניה 2:2 מול הפועל חדרה הפנים לפלייאוף העליון אך בעיקר לחצי גמר הגביע מול… הפועל חדרה הפלייאוף העליון יוצא לדרך נתניה סיימה את הליגה הסדירה במקום השלישי מכבי תל אביב אלופה, חדרה ההפתעה ובית"ר האכזבה זו היתה הליגה שהייתה.

תיקו ומקום שלישי

בעקבות התיקו הביתי 2:2 מול הפועל חדרה, מכבי נתניה סיימה את העונה הסדירה במקום השלישי וללא ספק זהו הישג גדול לקבוצה שעד המחזור השביעי היתה מתחת לקו האדום. חדרה הוליכה 0:2 ונתניה חזרה עם צמד של גיא מלמד. הנקודה הספיקה לחדרה כדי להבטיח את מקומה בפלייאוף העליון. מבחינתה של חדרה זהו הישג ענק וללא ספק הקבוצה הזו ראוייה לכך שכן מתחילת העונה דורגה בצמרת. שתי הקבוצות יפגשו עוד 3 פעמים בעונה, פעמיים בליגה ופעם אחת במשחק הכי חשוב לשתיהן, חצי גמר גביע המדינה. כך או כך נתניה מועמדת לעלות לגמר.

 

הליגה הסדירה – סיכום

זו היתה אחת העונות המשעממות ביותר הכדורגל הישראלי. מכבי תל אביב זכתה באליפות כבר בסיבוב הראשון. באר שבע לא הגיעה לליגה ובתפקיד המרעננת של הליגה התחלקו הפועל חדרה, בני יהודה ומכבי נתניה. כבר מזמן הבנו שמכבי תל אביב היא האלופה. חדרה היא ההפתעה ויצויין שלא ירדה מתחילת העונה מהשישיה הראשונה ותשתתף בצדק בבית העליון. להרבה מחמאות ראוייה גם מכבי נתניה שעשתה את כל הדרך מהמקום האחרון והחשש מירידה ועד למקום השלישי. יהיו התוצאות אשר יהיו בהמשך הליגה, נתניה עשתה את שלה וידעה להתחבר תוך כדי תנועה. למעשה, רק מכבי חיפה שסיימה במקום השני ונתניה שלישית, ידעו להתארגן מחדש תוך כדי הליגה ומקבוצות שהתחילו רע מאד את העונה, חישבו מסלול מחדש והחלו את מסען לעבר הצמרת. מנגד, האכזבה הגדולה ביותר באה מכיוונה של בית"ר ירושלים שלמרות סוללת הכוכבים שלה, תשחק בפלייאוף התחתון. בית"ר איכזבה את אוהדיה וההפסד בטדי 1:0 להפועל תל אביב, לעיני 20,000 אוהדים רק המחיש עד כמה בית"ר לא הגיעה לליגה העונה. בית"ר לא טיפסה בשום שלב העונה למקומות 1-6 ולא הצליחה להתחבר. כבר עתה ברור שהרבה שחקנים ישלחו לעבר הדלת המסתובבת וישוחררו מהקבוצה. הליגה הסדירה הסתיימה. יש אלופה והעניין יהיה בתחתית באשר לזהות היורדות. העונה הרגילה הסתיימה ואפשר לסכם זאת שאם מכבי חיפה סיימה במקום השני אז יש לנו ליגה חלשה ומשעממת. תקנו אותי אם אני טועה…

 

לוח משחקי הפלייאוף העליון

משחקי הבית העליון יהיו בשיטת בית וחוץ, כלומר 10 מחזורים, בעוד בבית התחתון יערכו 7 מחזורים בלבד כלומר מפגש בודד בין הקבוצות. הבית העליון מציג 4 מתוך 6 הקבוצות שהיו בו גם בעונה שעברה. מכבי תל אביב, נתניה, באר שבע ובני יהודה. אליהן הצטרפו מכבי חיפה וחדרה על חשבון בית"ר ירושלים והפועל חיפה, פרט פיקנטי, שתי קבוצות שבעונה שעברה הגיעו לגמר ובשתיהן אימן העונה ניר קלינגר… נתון מעניין נוסף הוא ששלוש קבוצות בבית העליון, מכבי ת"א, נתניה וחדרה מארחות את משחקיהן הביתיים באצטדיון בנתניה.

לוח משחקי מכבי נתניה:

מחזור 27 (17/3):
מכבי נתניה – הפועל באר שבע
מחזור 28 (30/3):
בני יהודה – מכבי נתניה
מחזור 29 (6/4):
מכבי נתניה -מכבי תל אביב
מחזור 30 (13/4):
מכבי חיפה – מכבי נתניה
מחזור 31 (21/4):
מכבי נתניה – הפועל חדרה
מחזור 32 ( 27/4):
באר שבע – מכבי נתניה
מחזור 33 (4/5):
הפועל חדרה – מכבי נתניה
מחזור 34 (11/5):
מכבי ת"א – מכבי נתניה
מחזור 35 (18/5):
מכבי נתניה – בני יהודה
מחזור 36 (25/5):
מכבי נתניה – מכבי חיפה

שוב אזכיר שחצי גמר הגביע מול הפועל חדרה יערך ב-4/4 וזהו המשחק החשוב ביותר של מכבי נתניה.

Related Post

אשר בחר בנו מכל העמים

Posted by - 26 במאי 2020 0
מי מאתנו לא נתקל בשמחה של הכנסת ספר תורה, כאשר רוקדים ומפזזים ברחובה של עיר. אנשים נשים וילדים, שמחים בשמחתה…

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 20 באוגוסט 2020 0
שני ניצחונות והפסד, זהו מאזנה של מכבי נתניה בגביע הטוטו, נתניה תפגוש את בית"ר ירושלים במשחק על מקומות 3-4, ב-29/8…

שפיץ מהיציע / אפי ישראל

Posted by - 7 באוגוסט 2019 0
גביע הטוטו מתרחק מכבי נתניה ניצחה בגביע הטוטו, את הפועל כפר סבא 0:1 והמתינה להפועל חדרה, במסגרת המחזור הרביעי בגביע…

זוכרים ולא שוכחים

Posted by - 20 באפריל 2020 0
השנה, ביום הזיכרון לשואה ולגבורה לא ניפגש בטקסים, לא בקבוצות ולא במפגשים האישיים ולא נוכל להיות יחד אתכם ביום זה,…

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 3 ביוני 2021 0
סיכום עונה. זו היתה העונה שהיתה עמדו בצפיות, מקום שביעי מכבי נתניה סיימה את העונה במקום השביעי, הראשון בבית התחתון…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות