שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

4 0

1:0 גדול למכבי נתניה בבאר שבע, נקמה מתוקה על הפסד הגביע, 5 מחזורים לסיום והכל פתוח במאבק על הבית העליון, במחזור הקרוב הפועל ירושלים בנתניה

נקמה מתוקה

מכבי נתניה יצאה לבירת הנגב כדי לסגור חשבון עם הפועל באר שבע ממשחק הגביע, בו ניצחה באר שבע בדקה 120 ואכן, הנקמה הושלמה. 1:0 גדול לנתניה, שסיבך לבאר שבע את המאבק על האליפות ועוד יותר, ערער את היחסים בין הקהל האדום למאמן שספג קריאות תתפטר תתפטר לאורך המשחק. נתניה ניצחה בצדק והשלימה 5 נקודות מתוך 9 בשלושת המשחקים מול הגדולות. בחלום הפלייאוף העליון של מכבי נתניה הכל פתוח.

הפועל ירושלים זוכרים

בסדרת המשחקים מול הגדולות, מכבי נתניה צברה 5 נקודות ועברה את הסידרה ללא הפסד, עם שתי תוצאות תיקו וניצחון. מכבי נתניה הגיעה לטרנר כדי לנצח. לשלושת המשחקים האחרונים, עלתה מכבי נתניה מתוך ידיעה שהיריבות הן הפייבוריטיות, מה שהרים מאד את רף המוטיבציה. במחזורים הקרובים המגמה תתהפך, מכבי נתניה תעלה כמועמדת לניצחון ואם היא רוצה לתפוס פלייאוף עליון, היא חייבת להתנהל כמו במשחקים האחרונים. במחזור הקרוב מכבי נתניה תארח את הפועל ירושלים, זוכרים? כן, הפועל ירושלים שהדהימה את מכבי נתניה בסיבוב הקודם. מכבי נתניה מועמדת וודאית לניצחון מול הפועל ירושלים, כל תוצאה זולת ניצחון "צהוב" תהיה אכזבה ותפגע במרוץ לפלייאוף העליון. יש לי הרגשה שבמשחק הקרוב ישנן שתי אפשרויות, או שנתניה תנצח או שהפועל ירושלים תפסיד… האמנם?

5 משחקי הכרעה

עד סיום הליגה הסדירה נותרו 5 מחזורים, אחריהם הליגה תתפצל. 6 הראשונות לפלייאוף העליון, 8 האחרות לבית התחתון. מבחינתה של מכבי נתניה השמינית בטבלה, הכל פתוח בקופה נותרו 15 נקודות.

המשחקים שנותרו למכבי נתניה:

          מחזור 22: מכבי נתניה – הפועל ירושלים.

          מחזור 23: מכבי פתח תקווה – מכבי נתניה.

          מחזור 24: מ.ס. אשדוד – מכבי נתניה.

          מחזור 25: מכבי נתניה – קרית שמונה.

          מחזור 26: הפועל תל אביב – מכבי נתניה.

לדעתי, למעט המשחק מול הפועל תל אביב שעל הנייר הוא שווה כוחות, לכל ארבעת המשחקים האחרים מכבי נתניה תעלה כפייבוריטית. חובת ההוכחה היא על מכבי נתניה, אם היא לא תתפוס כרטיס לבית היוקרתי קרי, הפלייאוף העליון, היא תוכל להאשים רק את עצמה. הקבוצה התחזקה בחלון ההעברות שהסתיים ועכשיו צריך לספק את הסחורה. כך או כך, בשלושה מהמשחקים שנותרו, תשחק מכבי נתניה "ראש בראש" מול קבוצות, אשדוד, קרית שמונה והפועל תל אביב הנאקבות מולה על כרטיס לפלייאוף העליון. מה יהיה? ימים יגידו.

Related Post

שפיץ מהיציע / אפי ישראל

Posted by - 22 במאי 2018 0
אחרי התבוסה מול בני יהודה 5:0 בבית, באה תבוסה נוספת מול האלופה 1:6 וו עונה גדולה שהסתיימה עם סימן שאלה…

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 24 בפברואר 2022 0
תיקו 1:1 מאכזב למכבי נתניה במושבה, משחק פושר של הקבוצה שלא ידעה לשמור על יתרונה ובעקבות התיקו ירדה למקום השביעי,…

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 24 במרץ 2021 0
שלושה הפסדים בשבוע ומכבי נתניה יכולה להכריז על פתיחת עונת הרחצה, הפסד 0:2 למכבי חיפה חתם את הליגה הסדירה, מכבי…

שומרים על הפיגורה

Posted by - 3 ביוני 2020 0
עם פתיחת המסעדות ובתי הקפה, חוזרים התיאורים המפתים בתפריט ומנות ענקיות, ללא דרך לדעת כמה קלוריות צורכים, הגעגוע לבילוי במסעדות…
כלי נגישות