שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

7 0

הפסד שלישי רצוף למכבי נתניה שנוצחה בביתה 1:0 מול הפועל באר שבע, ביום שני האלופה מכבי תל אביב בנתניה, הפסד נוסף ונתניה מסתבכת בתחתית, מעמדו של המאמן יציב

שלטו והפסידו

הפועל באר שבע באה לנתניה עם לא מעט חששות, בסיום ניצחה 1:0 למרות שנתניה שלטה ברוב שלבי המשחק. השליטה היתה אופטית בלבד, נתניה החזיקה בכדור אך דווקא באר שבע החמיצה שוב ושוב. המאמן אטוולד צריך להיות מוטרד מחוסר המחץ בהתקפה וממשחק ההגנה של הקבוצה. נתניה היתה ראוייה לפחות לנקודה ולא ידעה לתרגם את העדיפות על הדשא לנקודות ומכאן עד ההפסד הדרך היתה קצרה. היה זה הפסדה השלישי ברציפות של מכבי נתניה.

מחכים לאלופה

ביום שני תארח מכבי נתניה את האלופה מכבי תל אביב שמחפשת ניצחון כדי לשמור על קשר עין מ״הקטר הירוק״ במאבק על הצלחת. מכבי תל אביב חייבת ניצחון ומנגד, מכבי נתניה גם היא חייבת ניצחון כדי לא להסתבך בחלק הלוהט של הליגה וכדי שחלום הפלייאוף העליון לא יהפוך לבלתי אפשרי. "על הנייר", מכבי תל אביב מועמדת לניצחון ונתניה תצטרך לחפש את הנקודות במשחק אחר. "על הדשא" הכל פתוח, מכבי נתניה סיימה בתיקו 1:1 את המפגש הקודם ולא נפלה ביכולתה מהאלופה. כדי לא להפסיד, נתניה חייבת לשחק חזק, קרוב לכדור ולסגור חזק את מרכז השדה ומטה. ככל שיחלפו הדקות ומכבי נתניה לא תספוג היא תגרום למכבי תל אביב לחפש שער ולצאת עם כמה שיותר שחקנים קדימה ואז אפשר לעקוץ. משחק ההגנה יהיה המפתח מבחינתה של מכבי נתניה אם ברצונה לצאת עם משהו מהמשחק הזה. האמנם?

להתחזק בשחקן בכל חוליה

מכבי נתניה חייבת לנצל את חלון ההעברות שנפתח למשך 30 יום עד 5 לפברואר, כדי לצרף 4 שחקנים שיעבו את "הקאדר" ובכל מערכיה – בהגנה, במרכז השדה ובהתקפה. ההגנה חדירה, מרכז השדה חסר בעל בית שינהל את מחלקת הבנייה ובהתקפה חסר שחקן 9 טיפוסי, גולר שיודע להפוך חצי מצב לשער. בלי חיזוק מכבי נתניה לא שווה פלייאוף עליון. לדעתי הסגל הנוכחי מספיק כדי להישאר בליגה. הכדור עובר למגרשו של אייל סגל שצריך לקבל החלטה אם להכניס את היד עמוק לכיס ולהוציא משם כמיליון שקלים.

מעמדו של אטוולד יציב ובהנהלה לא מבינים מה רוצים מהמאמן

לפני השריקה הראשונה לעונה הנוכחית, לא היו ציפיות רבות ממכבי נתניה. השינויים הרבים הן בצוות האימון והן בסגל השחקנים, לצד הקיצוץ המשמעותי בתקציב ורצון הבעלים אייל סגל לעזוב, גרמו להרבה לחץ וחששות ברחוב ספורטיבי בעיר. ההרגשה הכללית היתה שעוד לפני שהחלה הליגה, מכבי נתניה היא היורדת הראשונה לליגה הלאומית. לאחר סיבוב עם פתיחה טובה והמשך בינוני ומטה, מכבי נתניה לא שם. במבחן התוצאה ריימונד אטוולד ועוזריו מספקים את הסחורה ולכן לא ברור לי כל ה״עליהום" של מספר אינטרסנטים, שמסיבותיהם דוחפים לפיטורי המאמן, גם אם זה נפל בלשונו פה ושם. במקום לפטר מאמן שישתמשו בכסף שאין, לחיזוק הקבוצה. מקורבים להנהלה ציינו כי הבעלים אייל סגל והמנכ"ל ניב גולדשטיין, כלל לא מתיחסים ודנים במעמדו של המאמן ולא יוצאים בהצהרת גיבוי למאמן, מה שמחזק את מעמדו של אטוולד, כי בכדורגל הישראלי כמו בכדורגל הישראלי, כשנותנים גיבוי למאמן זהו הרמז הברור ביותר שהמאמן יפוטר בקרוב…

Related Post

שפיץ מהיציע / אפי ישראל

Posted by - 13 בפברואר 2019 0
מכבי בצ'יראי נתניה ממשיכה במסעה המופלא לפלייאוף העליון 0:1 על רעננה, שוב משחק חלש ומשעמם שמספיק לנתניה לתפוס את המקום…

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 20 בנובמבר 2019 0
לא מעט שחקנים במכבי נתניה מבינים שעד פתיחת חלון ההעברות בינואר הם צריכים לספק את הסחורה או להיחתך מהקבוצה, עד סיום…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות