שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

8 0

מכבי נתניה סיימה את מחנה האימונים בפולין, במועדון יחליטו אם ואיך לחזק את הקבוצה ב-27 ליולי יחל המאבק על התואר הראשון, גביע הטוטו, נתניה תארח את הפועל חיפה בנתניה בונים על הכנסה גבוהה יותר מאוהדי הקבוצות האורחות.

הסתיים המחנה

מחנה האימונים של מכבי נתניה בפולין הגיע לסיומו, את תוצאותיו נראה בהמשך. הצוות המקצועי ימשיך בנסיון החיבור בין השחקנים שכן הסגל השתנה ולא במעט. ב-27 ליולי תפתח עונת 2019/20 באופן רישמי, תחילה בגביע הטוטו. מכבי נתניה תארח במסגרת בית א' את הפועל חיפה, לניסוי כלים בהחלט חשוב. בנתניה רוצים תואר כלשהו בעונה הקרובה וגם זכייה בגביע הטוטו תיחשב כהישג. ישנן קבוצות שלוקחות את גביע הטוטו כמסגרת מיותרת והן מתנהגות בהתאם. מכבי נתניה צריכה לקחת את המסגרת הזו ברצינות ולהגיע מוכנה לכל משחק כדי לזכות בגביע. זכייה בגביע בהחלט תיחשב הישג, בכל זאת מדובר בתואר אמנם השלישי בחשיבותו בכדורגל הישראלי, אך עדיין מדובר בתואר, שלא לדבר על המענקים שמהם תהנה הקבוצה אם אכן תזכה בגביע הטוטו. ברחוב הספורטיבי בנתניה מחפשים הישגים, פלייאוף עליון לא יספק את אוהדי מכבי נתניה. הצוות המקצועי והשחקנים יודעים זאת היטב. בנתניה, אחרי שתי עונות בליגת העל בהן תפסה מקום בצמרת הכדורגל שלנו והתברגה בבית העליון, לא יסתפקו במקום חמישי וגם לא ברביעי אם דרכו אין כרטיס לאירופה. בקיצור, מחפשים הישגים. האם הרצון הזה גורם ללחץ על הצוות המקצועי והשחקנים? למרות שכולם אומרים שלא, לדעתי כן. דרפיץ, ברדה וחניכיהם יודעים שחובת ההוכחה עליהם ויש לספק את הסחורה. הם גם מבינים כי מה שבעונה שעברה נחשב להישג לא יספיק בעונה הקרובה. היעד ברור, כרטיס לאירופה, גביע הטוטו, גביע המדינה, על אליפות לדעתי אין מה לדבר. לכן יש לכוון חזק על גביע הטוטו ולשאוף להישג נוסף. האמנם?

עלי מוחמד פברגאס

אוהדי בית"ר ירושלים ולמען הדיוק, חלקם ומדובר בלא מעט אוהדים, מתקשים לעכל את שמו של הרכש החדש ממכבי נתניה, עלי מוחמד. הם שוכנעו שמדובר בנוצרי אדוק עם שם שבטדי ממש לא אוהבים בלשון המעטה… באימון הבכורה זה צף ולדעתי לא בפעם האחרונה. אם עלי מוחמד יהיה גדול ויספק את הסחורה יהיה לו קל יותר, אוהדי בית"ר הציעו להוסיף לשמו פברגאס והוא יהיה עלי מוחמד פברגאס ואם מישהו חושב שזה בצחוק אז כדאי לדעת שבמזרחי הציעו זאת ברצינות רבה ואז, ימציאו שירי עידוד לפברגאס. לדעתי, הבעייה תהיה אם מוחמד יהיה בינוני ומטה ואז הכל יצוף. לדעתי, במזרחי לא יקבלו בשקט שחקן בינוני ומטה ועם שם שכזה. עלי מוחמד עצמו, אילו שאל אותי אם לחתום בבית"ר ירושלים הייתי מספר לו את הסיפור הבא. בעיירה היה עגלון וותיק שהתפרנס יפה כי היה היחיד. לפתע הגיע בחור צעיר שהכריז כי גם הוא עגלון. הוותיק בא לצעיר ושאל למה בא להפריע לו? ענה הצעיר יש מקום לשנינו אך אם אתה רוצה שאל שאלה ואם אענה נכון אתה תעזוב את העיירה אם לא אני אעזוב. לחצו יד ואז שאל הוותיק שאלה: אם אתה מסיע משפחה עם מזוודות ולפתע שוקע בבוץ, איך אתה פועל כדי לצאת? הסתכל הצעיר על הוותיק ואמר, מוריד את כולם. לא ענה הוותיק! מוריד את המזוודות. לא ענה. מבקש מהם לדחוף את העגלה. לא! ענה הוותיק. אז שאל הצעיר בוא נראה מה אתה היית עושה? ענה הוותיק, גם אני לא יודע איך לצאת מהבוץ אבל אני יודע איך לא להיכנס לשם…

הבנת עלי מוחמד פברגאס

בלעדי

במכבי נתניה צופים להכנסות גבוהות יותר מאוהדי האורחות בשל התחזקות הקבוצות

בעונה שעברה מכבי תל אביב הרגה את הליגה ויצרה חוסר עניין באשר למאבק על התואר. העובדה הזו נראתה ביציעים וכל קבוצות הליגה הפסידו מכך. מדוע? כי כאשר מכבי נתניה מארחת את באר שבע וזו מגיעה בלי עניין אז רק 1500 צופים מגיעים מבירת הנגב, לעומת 6000 כשבאר שבע בתמונת האליפות. הליגה החלשה בעונה שעברה גרמה למכבי נתניה אובדן של כמליון וחצי ש"ח ממכירה לאוהדי קבוצות החוץ. בעונה הקרובה לפחות על פי מה שנראה כרגע, בשל התחזקותן של בית"ר ירושלים, מכבי חיפה, הפועל תל אביב ואחרות בנוסף למכבי תל אביב ובאר שבע, צפוי שהליגה תהיה טובה יותר ותייצר עניין, מה שיגרום לקהלים לרוץ אחרי קבוצתם לכל משחק. במילים אחרות, ליגה מענינת שווה יותר הכנסות במשחקי הבית. במכבי נתניה מקווים לתוספת של כשני מליון שקלים בסעיף ההכנסות מקהלי חוץ ומקווים שהקהל הנתניתי ירכוש מנויים ויבטיח את מקומו ביציעי האצטדיון.

 

Related Post

שפיץ מהיציע / אפי ישראל

Posted by - 2 במאי 2018 0
ניצחון גדול למכבי נתניה על בית"ר ירושלים 1:4 ולמעשה, מכבי נתניה הכריעה שהאלופה תשמור על התואר וו ברור שסבע לא…

שפיץ מהיציע / אפי ישראל

Posted by - 7 באוגוסט 2019 0
גביע הטוטו מתרחק מכבי נתניה ניצחה בגביע הטוטו, את הפועל כפר סבא 0:1 והמתינה להפועל חדרה, במסגרת המחזור הרביעי בגביע…

שפיץ מהיציע / אפי ישראל

Posted by - 13 במרץ 2019 0
תיקו למכבי נתניה 2:2 מול הפועל חדרה הפנים לפלייאוף העליון אך בעיקר לחצי גמר הגביע מול… הפועל חדרה הפלייאוף העליון…

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 10 במרץ 2022 0
הניצחון 1:3 על קרית שמונה קבע מכבי נתניה בפלייאוף העליון, במחזור הקרוב הפועל תל אביב בבלומפילד, ההישג רשום על שמו…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות