שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

6 0

מכבי נתניה סגרה חשבון עם בני יהודה כשניצחה בחוץ 2:1 והורידה את "הזהובים" לליגה הלאומית, במחזור הקרוב נתניה תפגוש את הפועל חדרה במאבק על המקום השביעי

סגרו חשבון

מכבי נתניה ניצחה 2:1 את בני יהודה ושלחה אותה לליגה הלאומית. מבחינתה של נתניה הניצחון היה סגירת חשבון מהגמר לפני שנתיים עם בני יהודה ומאמנה יוסי אבוקסיס. בשני המחזורים האחרונים מכבי נתניה ניצחה והורידה את כפר סבא בשבוע שעבר ואת בני יהודה במחזור האחרון. בקיצור נתניה סידרה להפועל תל אביב ולבני סכנין את הענינים בתחתית.

מיני דרבי בקרב על המקום השביעי

שתי היורדות כבר נקבעו ובשני המחזורים שנותרו בפלייאוף התחתון, נשאר רק המאבק על המקום השביעי. שתי הקבוצות הנאבקות על המקום הזה, הן מכבי נתניה והשכנה הפועל חדרה. ביום ראשון, המחזור הקרוב יפגיש אותן למיני דרבי טעון. חתול שחור בגודל נמר עבר בין שני המועדונים ובמכבי נתניה זוכרים גם זוכרים, שחדרה ניצחה אותם פעמיים העונה ומנעה מנתניה פלייאוף עליון. שתי הקבוצות במומנטום חיובי והמנצחת במפגש הזה תבטיח לעצמה את המקום השביעי וגם מענק מיקום מהמנהלת בסך 75,000 שקלים. למרות שבעשרת המחזורים האחרונים חדרה צוברת נקודות בקצב של קבוצה שרצה לאליפות, לדעתי, נתניה עדיפה בכל הפרמטרים והיא מועמדת לניצחון, האמנם?

כל הזרים ישוחררו, אטוולד יקבל כל מה שירצה כדי לבנות קבוצה אטרקטיבית

כבר לפני חודשיים פורסם בלעדית ב"השבוע בנתניה", שהמאמן ריימונד אטוולד יוחתם גם לעונה הבאה ואכן, המאמן הוחתם ועל כתפיו הוטלה משימה לא קלה, להתחיל לבנות את הקבוצה לעונה הבאה, במטרה להעמיד קבוצה אטרקטיבית כשהמטרה ברורה "פלייאוף" עליון. אטוולד יקבל כל מה שיבקש וירצה ולאחר שנה בקבוצה הוא יודע בדיוק מה צריך, הוא יבנה קבוצה בהתאם לתקציב, כל דרישותיו יתקבלו וחובת ההוכחה עליו, הוא יצטרך לספק את הסחורה. בנושא הזרים, קרוב לוודאי שרובם ישוחררו, בקבוצה לא הסתירו את אכזבתם משחקני החיזוק הזרים, שחתומים על חוזה לעונה אחת עם אופציה שיש רק למכבי נתניה לעונה נוספת. מקורבים למועדון סיפרו ל"השבוע בנתניה": "הזרים לא סיפקו את הסחורה, בקיץ שעבר החתימו אותם לשנה ועוד שנה אופציה, לאור יכולתם האופציה לא תמומש והם יחתימו טופס טיולים בלי שמכבי נתניה תשלם אגורה. הניהול הנכון בזמן החתמת הזרים מאפשר לקבוצה לשחרר את רובם אם לא את כולם מיד עם סיום העונה, כלומר בעוד שבוע מבלי להיפגע". סיים אותו מקורב.

Related Post

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 21 באפריל 2021 0
הפועל תל אביב ממשיכה לחגוג על חשבונה של מכבי נתניה, שוב ניצחון אדום 1:0 על נתניה, השלישי ברציפות, כבר אמרנו,…

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 20 באוגוסט 2020 0
שני ניצחונות והפסד, זהו מאזנה של מכבי נתניה בגביע הטוטו, נתניה תפגוש את בית"ר ירושלים במשחק על מקומות 3-4, ב-29/8…

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 4 בפברואר 2021 0
גבי קניקובסקי בתצוגת יחיד שלח את אשדוד לקרשים, מכבי נתניה עם 0:3 על אשדוד וניצחון שני ברציפות שיפרה את סיכוייה…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות