בדיקת תיק ביטוח – זוהי חובה או רשות?

3 0

כאשר מדברים על בדיקת תיק ביטוח, יש כאלה שחושבים כי מדובר על רשות. אך למען האמת מדובר על פעולה שרוב האנשים מחויבים לבצע אותה על מנת לחסוך כסף. לאורך השנים רובנו סוגרים ביטוחים שונים על מנת שנוכל להיות מכוסים לכל מקרה שהוא. אך עם הזמן אנו שוכחים אילו ביטוחים יש ברשותנו, והמצב עשוי לצאת משליטה. כיצד המצב יוצא משליטה? כאשר נסגור מספר ביטוחים מחברות ביטוח שונות שאמורים לכסות את אותה הבעיה. בזכות אתר הר ביטוח ואתרים אחרים תוכלו לדעת כי המצב שלכם טוב.

לחסוך מאות שקלים כל חודש

אז מדוע אתם צריכים לבצע בדיקת תיק ביטוח? כי זה פשוט חוסך לכם מאות שקלים כל חודש. הרי אתם משלמים בכל חודש מאות שקלים על ביטוחים שונים. על ידי בדיקה קצרה תוכלו למצוא את עצמכם משלמים הרבה פחות. כל הביטוחים הכפולים יוסרו, ותמצאו את עצמכם חוסכים לא מעט. אז שווה לכם להשקיע כסף ומשאבים על מנת שתוכלו להוריד את ההוצאה הכספית הקבועה.

תוודאו כי אתם באמת מכוסים

יכול להיות כי אתם יוצאים מנקודת הנחה שיש לכם ביטוח מסוים, אך בפועל הוא לא קיים. כמו שאמרנו לאורך החיים אנו סוגרים הרבה מאוד ביטוחים, וקל מאוד ללכת לאיבוד. אז מה אנו מציעים לכם לעשות? לבדוק את התיק הביטוחי שלכם. על ידי בדיקה מקיפה תוכלו לוודא בדיוק באילו מצבים אתם מכוסים. כך לא תמצאו את עצמכם במצב שבו אתם רוצים להפעיל ביטוח מסוים, אך לדאבונכם אתם תגלו כי הוא לא קיים.

אפשר להחליף בין חברות ביטוח

בעבר אם הייתם נמצאים בחברת ביטוח אחת זה היה מאוד מסובך לעבור לחברת ביטוח אחרת. אך נכון לכתיבת שורות אלה ישנה אפשרות לעבור בקלות בין חברות ביטוח שונות. בדיקת תיק ביטוח על ידי אתר הר הכסף או כל אתר אחר תאפשר לכם לעבור בין חברות. כלומר תוכלו לקבל הצעות לביטוח מחברות ביטוח אחרות, ואולי אפילו גם לעבור אליהן בשלב מסוים. הרי השאיפה שלכם תהיה להיות מבוטחים בחברת  הר הביטוח אמינה שתספק לכם את הכיסוי האולטימטיבי.

אין תחליף לשקט הנפשי שלכם

בדיקת תיק ביטוח זוהי פעולה שלא אמורה לקחת זמן רב. תוכלו לבצע אותה באופן עצמאי או על ידי איש מקצוע מנוסה. אך השורה התחתונה היא שכך תוכלו להשיג את השקט הנפשי שלכם. תהיה לכם אפשרות לדעת כי אתם באמת מכוסים בכל סיטואציה שהיא. הרי התקווה שלכם לא מספיקה כאשר תרצו להפעיל ביטוח מסוג כזה או אחר. רק הביטוחים שקיימים ברשותכם הם אלה שאותם תוכלו להפעיל על מנת לחזור לשגרת החיים הרגילה. נדגיש כי זה לא משנה אם מדובר על ביטוח כזה או על ביטוח מסוג אחר.

תמונה: freepik

Related Post

בסימן נשי

Posted by - 19 בפברואר 2020 0
שלל אירועים מציעה עיריית נתניה לרגל אירועי שבוע האישה: מפגשי בתים מארחים עם נשים מרתקות, מופעי סטנד-אפ, מפגשי סטיילינג, הצגות,…
כלי נגישות