שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

5 0

תיקו ביתי 2:2 מול רעננה , נקודה עם הרבה מזל * מכבי נתניה צריכה לתת את הדעת על ירידת המתח במשחקים בהם היא הפייבוריטית *חלון העברות נפתח ובנתניה מחפשים חיזוק מגן וקשר, בבקרה שוריין תקציב לכך * לקבוצה מצפים שלושה משחקים בשמונה ימים מה שיגרום לרוטציה * ביום שישי הפועל חדרה בגביע וביום שלישי הבא מכבי ת"א

תיקו שכולו הפסד

מכבי נתניה, סיימה את משחקה הביתי מול הפועל רעננה בתיקו 2:2 ומי שירדה מאוכזבת היא דווקא קבוצת התחתית מרעננה שהיתה טובה יותר. בנתניה יכולים לשמוח על הנקודה שהושגה הודות לאלילת המזל. כאשר רעננה יורדת מאוכזבת ממשחק חוץ בנתניה, שמסתיים בתיקו זה אומר שנתניה כלל לא הגיעה למשחק ובכלל זו לא הפעם הראשונה שמכבי נתניה אינה מופיעה למשחקים בהם היא פייבוריטית, בעוד שלמשחקים מול הגדולות היא מופיעה ועוד איך מופיעה, תשאלו את ב"ש. הצוות המקצועי חייב לתת את הדעת על כך, שכן היום אפשר כבר להצהיר שהפלייאוף העליון הוא יעד, שאם לא יושג הרי שתהיה אכזבה גדולה.

שלושה משחקים בשמונה ימים

ביום שישי, תצא מכבי נתניה למשחק חוץ, מול הפועל חדרה מהליגה הלאומית, מיני דרבי במסגרת הסיבוב הראשון בגביע המדינה. ביום שלישי לאחר מכן תפגוש מכבי נתניה את מכבי תל אביב ובמוצ"ש תארח את מ.ס אשדוד. שלושה משחקים בשונה הימים, זו הסיבה שבצוות המקצועי שוקלים לבצע רוטציה בין כלל השחקנים שבסגל בשל העומס. אינני מבין מדוע לבצע רוטציה? שכן מדובר בשחקנים מקצוענים, אני מקווה שלא יקלו ראש בהפועל חדרה, כידוע, לגביע חוקים משלו ואם בכל זאת יבחרו ברוטציה אז אתן לצוות המקצועי טיפ ובחינם: מול הפועל חדרה עלו לשחק בהרכב החזק ביותר, שכן הפסד יהיה נוק אאוט ונתניה תעוף מהגביע, אם יפסידו למכבי ת"א או לאשדוד בליגה הנזק יהיה קטן יותר. מומלץ לשחק נגד חדרה כאילו שמדובר בגמר, כי לאחר המשחק כבר אי אפשר לתקן. המשחק הזה מריח לי מוקש גדול. חדרה בכושר טוב ותעלה בשאפתנות רבה בעוד מכבי נתניה עלולה לעלות למשחק בשאננות. על הנייר, נתניה כבר בשלב הבא. על הדשא, חדרה תיתן פייט. באימוני הקבוצה החדרתית נשמע לא אחת השבוע המשפט "נעלה קטנים כדי לרדת גדולים". במכבי נתניה צריכים לקחת את המשחק הזה ברצינות רבה, לא לאפשר לחדרה להיכנס למשחק. הפסד נתנייתי יהיה סנסציה ויכתיר את חדרה כסינדרלה של הסיבוב.

בלעדי:  חלון העברות נפתח, בנתניה מחפשים מגן וקשר, 200,000$ שוריינו בבקרה

הצוות המקצועי, קיבל אור ירוק לחפש מגן שמאלי וקשר, ישראלים או זרים ובמקביל ישוחררו שחקנים ממכבי נתניה. בשלב זה אין מעומדים חמים ובצוות המקצועי מחכים לשחרורם של השחקנים מהקבוצות המובילות ולמציאות בשוק העברות, לצורך חיזוק הקבוצה שוריינו בבקרה התקציבית 200,000$ כך שבמכבי נתניה מתוקצבים גם לנושא זה ואם ימצאו מעומדים מתאימים לא מן הנמנע שיוחתמו במהלך מהיר בתוך חלון העברות. לאור הסיבוב הראשון המוצלח ושינוי המסלול, כזכור, המטרה בתחילת העונה היתה בריחה ממאבקי התחתית והבטחת כרטיס לעונה נוספת בליגת העל, הרי שעתה מדברים על פלייאוף עליון וזו הסיבה שבמכבי נתניה מתכננים לחזק את הסגל ולצרף שחקנים איכותיים. החלוץ הברזילאי ריביירו צפוי להיחתך ולעבור להפועל רעננה ולא מן הנמנע שישחררו שחקנים נוספים. בשלב זה בונים על סקאוטינג מוצלח לצירוף שחקנים איכותיים בתקציב שפוי. עד עתה, הצליח הצוות המקצועי לפגוע בינגו כמעט בכל השחקנים שצורפו. מה גם שלקבוצה ציפיות להצלחה בגביע המדינה ובמועדון יודעים היטב שהקבוצה צריכה חיזוק משמעותי ובעיקר בחלק האחורי. החלק השני של העונה דורש סגל רחב יותר שכן זה השלב של ההרחקות, פציעות המדללות את הסגל ואם ברצונה של מכבי נתניה לחזור לצמרת הכדורגל הישראלי, זה הזמן לחיזוק.

Related Post

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 24 בינואר 2018 0
תיקו נוסף למכבי נתניה 1:1 בחוץ מול מכבי פ"ת *4 משחקים ללא ניצחון בהם צברה מכבי נתניה רק שלוש נקודות.…

נואמים צעירים בחדרה

Posted by - 29 בינואר 2018 0
בתחרות הנואם הצעיר שארגן רוטרי חדרה, זכו עומר עמיאל מבית ספר "ניצנים", ואופק לוי מבית ספר "קפלן"   עומר עמיאל,…

מנהלת חדשה למחלקת גנים ונוף

Posted by - 21 בינואר 2018 0
נלי-נעמה יוסף נבחרה לתפקיד על-ידי ועדת המכרזים של עיריית חדרה   נלי-נעמה יוסף זכתה במכרז שפרסמה עיריית חדרה ונבחרה לתפקיד…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות