שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

4 0

הפסד צפוי למכבי נתניה 0:2 מול מכבי חיפה, בנתניה חלמו על הפתעה, אך אין לקבוצה כלים להפתיע את האלופה, במחזור הבא, המוליכה הפועל באר שבע בנתניה, לאוהדי נתניה יש חשבון שצריך לסגור עם הפועל באר שבע, מועדון 8 הנקודות במרכז הטבלה  נתניה רחוקה בנקודה מהפלייאוף העליון אך רק שתי נקודות מהקו האדום

הפסד לאלופה

מכבי נתניה הגיעה ל"סמי עופר" עם הרבה רצון אך זה לא הספיק. בסיום חיפה ניצחה 0:2, מבחינתה של נתניה היא צריכה להמשיך ולחשוב קדימה. הקבוצה לא התבטלה מול מכבי חיפה ובכל זאת, לא תזיק למכבי נתניה מעט צניעות, יש לי הרגשה שהניצחון על מכבי תל אביב גרם לרף הציפיות לעלות על גדותיו…

מארחים את המוליכה

במחזור הבא תארח מכבי נתניה את המוליכה, הפועל באר שבע. לא אקח סיכון גדול אם אהמר ואוסיף המוליכה הזמנית, באר שבע לא תישאר בפיסגה עוד זמן רב, היא קבוצה תכליתית אך זה רק עניין של זמן עד שמכבי חיפה ומכבי תל אביב יחלפו על פנייה. היא לא הצליחה באירופה, הפסידה בגמר גביע הטוטו ולמרות שאינה מציגה יכולת מלהיבה, היא בפיסגה מזה מספר מחזורים, באר שבע חיברה ארבעה ניצחונות רצופים ובכל זאת, היא תגיע לנתניה בחששות לא מעטים, גם בגלל הנהלת החשבונות מהעבר שיש למכבי נתניה עם הקבוצה הדרומית, זכר לאותו משחק בו ניצחה באר שבע והורידה את נתניה לליגה הלאומית. אמנם מאז עברו לא מעט שנים, אך אוהדי נתניה לא שוכחים וידרשו ניצחון. בני לם יודע שאחרי הניצחון על מכבי תל אביב וההפסד בחיפה, יש למשחק הזה חשיבות מנטלית רבה. צפוי משחק שקול ובו כל תוצאה אפשרית. האם מכבי נתניה תנחיל הפסד ליגה ראשון לבאר שבע? ימים יגידו.

מועדון 8 נקודות

צפוף במרכז הטבלה, לא פחות מ-5 קבוצות עם 8 נקודות, החל ממקום 7 ועד מקום 11. למכבי פתח תקווה שבמקום השישי, 9 נקודות. מרכז הטבלה צפוף, הכל פתוח בקרב על המועדון היוקרתי שנקרא "פלייאוף" עליון ומנגד, כמו שצפוף כשמסתכלים למעלה, כך מסוכן וצפוף כשמסתכלים למטה. מוקדם לחשוב ולחשב, צריך לשאוף ובעיקר, לקחת נקודות במשחקים מול הקבוצות שבליגה של מכבי נתניה. בשום משחק אין הפסד מכובד, אך להפסיד למכבי חיפה, זה רק 3 נקודות ומול היריבות במרכז הטבלה, היריבות על הכרטיסים הנותרים לפלייאוף העליון, כל הפסד הוא בקרב על שש נקודות. במילים אחרות, עדיף להפסיד למכבי חיפה ובאר שבע מאשר לחדרה, מכבי פתח תקווה, קרית שמונה ושאר קבוצות מרכז הטבלה. לכן, כמו שאסור היה לחגוג יותר מדי אחרי הניצחון 2:4 על מכבי תל אביב ובנתניה קצת נסחפו ואיבדו פרופורציה, כך אסור להישבר אחרי ההפסד 0:2 מול מכבי חיפה. כך או כך, לדעתי מכבי נתניה צריכה לכוון למקומות 8-5, אין מקום לחשוש מתחתית כמו שמיותר לפתח חלומות מעבר למקומות 8-5. מה יהיה? באוקטובר, מוקדם לדבר על מה יהיה. עכשיו צריך לאסוף נקודות, לכוון למעלה ולנצח במשחקים נגד הקבוצות מהליגה של מכבי נתניה.

סטטיסטיקה

הפועל באר שבע מוליכות הטבלה. במאזנה 17 נקודות מחמישה ניצחונות ושתי תוצאות תיקו. באר שבע כבשה 12 שערים והיא הכובשת המצטיינת עד עתה וספגה הכי פחות בליגה 4 שערים. באר שבע היא הקבוצה היחידה בליגת העל שטרם נוצחה עדיין. אז הנה, למכבי נתניה יש אתגר, למחוק את הסיפרה 0 מטור ההפסדים של המוליכה. למרות הנתונים הסטטיסטיים, צפוי משחק פתוח עם יתרון קל לנתניה הביתית. האמנם?

Related Post

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 27 בינואר 2022 0
תיקו 2:2 למכבי נתניה מול מכבי תל אביב  המאבק על המקום השישי בעיצומו  במחזור הקרוב "הירוקים" בנתניה …

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 15 באוקטובר 2019 0
חוזרים לליגה, מכבי נתניה תפגוש את הפועל חדרה, נתניה חייבת לנצח כדי לשחרר לחץ, מכבי נתניה צריכה לשחק על תוצאה…

שפיץ מהיציע / אפי ישראל

Posted by - 11 באפריל 2018 0
תיקו 1:1 מול הפועל חיפה וכנראה שנתניה תגיע לאירופה רק דרך משרד נסיעות… ו ו סגל חייב להשאיר את סבע…

יום השואה ביהדות לוב

Posted by - 25 באפריל 2022 0
טור אישי / משה סמיה, יו״ר ההסתדרות במרחב נתניה כילד בשכונת ותיקים (נאות גנים) אני זוכר היטב את זה שמיד…

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 16 בדצמבר 2021 0
התיקו 1:1 מול הפועל תל אביב אותת שמכבי נתניה חייבת להתחזק בינואר, משחק בינוני ומטה, שוב הקבוצה שמטה יתרון, בתום…
כלי נגישות