שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

5 0

הניצחון 3:1 באשדוד קירב את מכבי נתניה לפלייאוף העליון, משחקים לקו הסיום של הליגה הסדירה, אסור לפספס את ההישג, במחזור הקרוב קרית שמונה בנתניה וניצחון נתנייתי, אינו הדבר החשוב, הוא הדבר היחיד… הקבוצה חיברה 12 משחקי ליגה ללא הפסד מאז ההפסד בסיבוב הקודם לקריית שמונה

ניצחון גדול באשדוד

מכבי נתניה יצאה לאשדוד עם לא מעט לחץ, על הדשא הלחץ התפוצץ ובסיום 3:1 נתנייתי, ניצחון חשוב ביותר ושני מחזורים לקו הסיום של הליגה הסדירה נראה שהמטרה בהישג יד, אם לא יקרה משהו לא צפוי, מכבי נתניה תשיג את הכרטיס המיוחל לפלייאוף העליון.

מחכים לדרפיץ

לאחר שני משחקי חוץ, תחזור מכבי נתניה למגרשה הביתי ובמחזור הקרוב תארח את עירוני קרית שמונה. בסיבוב הקודם ניצחו חניכיו של סלובודאן דרפיץ 1:2. נתניה טובה יותר ועם הקהל שידחוף את הקבוצה היא מועמדת וודאית לניצחון. אסור לזלזל ולהקל ראש בקרית שמונה, אך מנגד למכבי נתניה אסור לפספס את ההזדמנות לתפוס פלייאוף עליון. למכבי נתניה אסור לאבד נקודות במשחק הזה, היא תעלה כדי לקחת את כל הקופה ובידיעה שניצחון יבטיח כמעט סופית מקום בבית העליון. לדעתי, יש במשחק הזה שתי אפשרויות או שנתניה תנצח או שקרית שמונה תפסיד… האמנם?

12 מחזורים ללא הפסד

הפעם האחרונה שמכבי נתניה הפסידה, היתה בסיבוב הקודם במחזור 12, 1:2 מול… עירוני קרית שמונה. מאז, הקבוצה חיברה 12 משחקים ללא הפסד, בהם ניצחה בשישה (הפועל חיפה, נוף הגליל, סכנין, באר שבע, הפועל ירושלים ומ.ס.אשדוד) וסיימה בשישה משחקים בתיקו (הפועל תל אביב, חדרה, בית"ר ירושלים, מכבי תל אביב, מכבי חיפה, מכבי פתח תקווה ) וצברה 24 נקודות מתוך 36 המהווים 66% הצלחה ומכאן ההתקדמות במעלה הטבלה. מול קרית שמונה, במחזור הקרוב, מכבי נתניה יכולה לסגור סיבוב שלם ללא הפסד, הרצף הארוך ביותר בשנים האחרונות והפרס, ניצחון יבטיח כמעט סופית את הכרטיס לבית העליון.

מארבע יצאו שלוש

שני מחזורים לסיום, הקרב על 3 מקומות פנויים לפלייאוף העליון בעיצומו, אך הוא מתחיל להתבהר. לאור תוצאות המחזור האחרון, הפועל חיפה, אשדוד וקרית שמונה מחוץ לתמונה והן תשחקנה בבית התחתון. במרוץ לבית העליון נותרו 4 קבוצות – נתניה, סכנין, חדרה לכל אחת 36 נקודות ורק הפרש שערים מפריד בינהן והפועל תל אביב השביעית עם 34 נקודות, שלוש מהן תשתתפנה בבית העליון אחת תיפול לבית התחתון. 6 נקודות עד קו הסיום. שני משחקי גמר. מארבע יצאו שלוש מיהן? ימים יגידו.

Related Post

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 13 באוגוסט 2020 0
מכבי נתניה ממשיכה בהכנותיה לעונה הבאה, עדיין לא ברור איך יתנהלו המשחקים בתוך משבר הקורונה ואם לא די בכך, למכבי…

שפיץ מהיציע / אפי ישראל

Posted by - 22 במאי 2018 0
אחרי התבוסה מול בני יהודה 5:0 בבית, באה תבוסה נוספת מול האלופה 1:6 וו עונה גדולה שהסתיימה עם סימן שאלה…

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 24 בפברואר 2022 0
תיקו 1:1 מאכזב למכבי נתניה במושבה, משחק פושר של הקבוצה שלא ידעה לשמור על יתרונה ובעקבות התיקו ירדה למקום השביעי,…

שפיץ מהיציע

Posted by - 14 בספטמבר 2018 0
חוזרים לליגה, מכבי נתניה יוצאת לקרב קשה בקריית שמונה לנתניה עם נקודה משש אסור להפסיד במשחק הזה, הבעייה של נתניה…

מרדכי שטיין – סיפור חייו

Posted by - 29 באפריל 2021 0
נולד ב- 1938 בוילנה בירת ליטא ליעקב וסימה שטיין. בהיותו תינוק נאלצה המשפחה להתגורר בגטו וילנה, שם נפטרה אחותו הגדולה,…
כלי נגישות