שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

6 0

הפסד נוסף למכבי נתניה שמסתבכת בתחתית  סיר הלחץ מתחיל לבעבע, הקבוצה במקום 12 ולכולם ברור שהסגל הזה הוא בינוני ומטה  במחזור הקרוב הפועל תל אביב בנתניה  במכבי נתניה חייבים לחשוב כמו קבוצת תחתית ולשחק על נקודות

פתחו טוב סיימו בהפסד

אכזבה קשה במכבי נתניה מההפסד לקרית שמונה 1:2. נתניה התחילה טוב עם שער יתרון של אביב אברהם ובמקום לשים את הרגל על הגז ולכבוש שער נוסף שהיה גומר את היריבה, איפשרה לקרית שמונה להשתלט על המשחק ולחזור לחיים. בסיום, ניצחון של סלובודאן דרפיץ חניכיו משער עם שריקת הסיום ומפח נפש למכבי נתניה.

לשחק על נקודות

בשבועות האחרונים כשכולם היו באופוריה ופסטיבל בני לם גרם ללא מעט אנשים לאבד פרופורציות, כתבתי שוב ושוב שמכבי נתניה היא קבוצה בינונית ומטה שחייבת חיזוק. בני לם חייב להניח לכדורגל ההתקפי והשמח לטובת הנקודות וזאת עד חלון ההעברות בינואר, אז חייבת הקבוצה להתחזק. חייבת! כשהמטרה ברורה, לאסוף נקודות כדי לברוח מהתחתית ואז עם חיזוק משמעותי לשאוף לכיון הפלייאוף העליון. אמרתי , התרעתי, נתתי טיפ ובחינם. במכבי נתניה חשבו אחרת, הלכו על כדורגל התקפי ושמח ועכשיו ישנם במועדון כאלה שהתעוררו ואמרו, "רק עיוור לא רואה שהקבוצה שלנו תאבק בתחתית". במכבי נתניה צריכים לחשוב כמו קבוצת תחתית, לשחק על נקודות כדי לחזור לאזור הנוחות של הטבלה ואז לחשוב על כדורגל התקפי. כרגע, כשהקבוצה במקום 12 והיא צריכה לחשוב ולשחק בהתאם למיקומה בטבלה.

סגל הוא איש המפתח

לדעתי, אייל סגל הוא האיש הכי חשוב במכבי נתניה, אם יפתח את הארנק ויביא חיזוק משמעותי! לא שחקנים לעיבוי הסגל, מכבי נתניה תוכל לשאוף לפלייאוף העליון. ללא חיזוק כזה, מכבי נתניה תהיה בפלייאוף התחתון. להערכתי, גם עם הסגל הנוכחי מכבי נתניה לא תסתבך במאבקי הירידה, היא תסיים במקומות 8-11 וככה תעבור עוד "סתם עונה". אם מחפשים עונה משלהבת צריך להשקיע בחיזוק, מה גם שמקום בבית העליון יחזיר ההשקעה, ממכירת כרטיסים וממענקי המנהלת. לארח את הגדולות פירושו אצטדיון מלא כמעט בכל משחק ביתי וחגיגות כדורגל עד סוף מאי. עכשיו שיעשו את החשבון ויחליטו לאן פני הקבוצה. מכבי נתניה לאן? לאייל סגל הפתרונים.

להתאושש על חשבון האדומים

במחזור הקרוב תארח מכבי נתניה את הפועל תל אביב. בעונה שעברה האדומים חגגו על נתניה, הן בגביע והן בליגה. הנה הזדמנות למכבי נתניה להתאושש ולסגור חשבון עם ניר קלינגר וחניכיו. צפוי משחק בו שתי הקבוצות יחפשו לנצח, אין פערים גדולים בין הקבוצות ולחלוטין זהו משחק שווה כוחות בו כל תוצאה אפשרית. גם ביציעים צפוי קרב, האדומים יגיעו עם אלפי אוהדיהם.

מכבי נתניה תחפש להתאושש על חשבון הפועל תל אביב, במועדון עברו שבוע קשה בעקבות ההפסדים לאשדוד וקרית שמונה ורק ניצחון ירגיע את הרוחות. בני לם יודע היטב שהפסד נוסף יכניס את הקבוצה לסיר לחץ מבעבע… לדעתי, מכבי נתניה מועמדת לניצחון. האמנם?

Related Post

שפיץ מהיציע

Posted by - 14 בספטמבר 2018 0
חוזרים לליגה, מכבי נתניה יוצאת לקרב קשה בקריית שמונה לנתניה עם נקודה משש אסור להפסיד במשחק הזה, הבעייה של נתניה…

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 16 ביולי 2020 0
לנוכח משבר הקורונה העולמי, בתוספת המשבר הכלכלי הצפוי למכבי נתניה עם הודעתו של הבעלים על עזיבה עוד לפני משבר הקורונה,…

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 14 באוקטובר 2021 0
חוזרים לליגה, מכבי נתניה מחוזקת בבני לם על הקווים תארח את מכבי תל אביב  פסטיבל הניצחון בסכנין ומינוי המאמן…
כלי נגישות