שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

7 0

גבי קניקובסקי בתצוגת יחיד שלח את אשדוד לקרשים, מכבי נתניה עם 0:3 על אשדוד וניצחון שני ברציפות שיפרה את סיכוייה לתפוס פלייאוף עליון, במחזור הבא הפועל חיפה בחוץ

אשדוד נתנה נתניה לקחה

מכבי נתניה סגרה שבוע שהחל עם הפסד למכבי תל אביב שגרם ללחץ במועדון ואז באו שני ניצחונות, הראשון על כפר סבא 1:0 והשני על אשדוד בתצוגת יחיד של גבי קניקובסקי שכבש צמד ובישל שער לג'אבר. קניקובסקי במשחק ענק סחב את מכבי נתניה לנצחון חשוב 0:3 שידחוף את נתניה קדימה, 6 נקודות בשני משחקים ושוב אפשר לחלום על הפלייאוף העליון. אשדוד במשחק הגנה גרוע איפשרה ונתניה לקחה וגם את זה צריך לדעת, נתניה היתה תכליתית ולקחה את כל הקופה ובצדק.

יוצאים לחיפה

משחק חשוב נוסף מצפה למכבי נתניה שתצא ל"סמי עופר" שם תפגוש את הפועל חיפה, אחת המתמודדות על כרטיס לפלייאוף העליון. נתניה צריכה לנצל את המומנטום החיובי בעקבות שני הנצחונות האחרונים ולחבר חוליה נוספת. מנגד, הפועל חיפה אחרי ניצחון 2:0 על בני יהודה מחפשת לחבר ניצחון נוסף בקרב על כרטיס לפלייאוף העליון ומכאן שזהו משחק חשוב מאד עבור שתי הקבוצות, משחק על 6 נקודות בין שתי קבוצות שוות ביכולתן, חיפה בליגה של נתניה ולכן כל תוצאה אפשרית במשחק הזה. גם בסיבוב הקודם נתניה חיברה שלושה נצחונות רצופים והשלישי בסידרה היה נגד… הפועל חיפה. לאחר מכן באה נסיגה ומאז לא חיברה מכבי נתניה שלושה נצחונות רצופים. בשתי הקבוצות יחפשו ניצחון תיקו לא ישרת אף קבוצה במאבק על הבית העליון.

5 מחזורי הכרעה

עד סיום הליגה הסדירה נותרו 5 מחזורים. בקופה 15 נקודות ונראה שהמאבק על שני הכרטיסים הפנויים לפלייאוף העליון בעיצומו. לדעתי, ב-4 המקומות הראשונים תסיימנה חיפה – מכבי תל אביב – באר שבע ובית"ר ירושלים לפי סדר זה או אחר. על 2 הכרטיסים הנותרים תאבקנה לא פחות מ-5 קבוצות: מכבי פתח תקווה – אשדוד – נתניה – קרית שמונה והפועל חיפה. שאר 5 הקבוצות: בני יהודה – כפר סבא – בני סכנין – חדרה והפועל תל אביב תאבקנה כנגד הירידה. משתמע מכך, כל משחק עד סיום הליגה הסדירה יהיה קרב על הנקודות, מי לפלייאוף העליון ומי כנגד הירידה. ב-3 הקבוצות שתסיימנה במקומות 7-9, יוכלו לפתוח את עונת הרחצה מוקדם מהצפוי ועוד לפני הקיץ… אם מכבי נתניה רוצה להמשיך ולחלום על מקומות 5-6, עליה לנצח או לפחות לא להפסיד בכל המשחקים מול הקבוצות המתחרות מולה על שני הכרטיסים וזו הסיבה שמול הפועל חיפה, מכבי נתניה חייבת לחזור עם משהו. האמנם?

שבוע של מאבקים

מכבי נתניה תשחק במחזור הקרוב בחוץ מול הפועל חיפה, ביום חמישי תארח את בית"ר ירושלים וביום ראשון תצא למשחק חוץ בקרית שמונה. כל שלושת המשחקים יהיו קרבות ראש בראש מול יריבות השואפות לכרטיס לפלייאוף העליון. כל משחק מכריע ועבור מכבי נתניה מדובר בשבוע של מאבקים, שבוע של הכרעות.

Related Post

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 26 בנובמבר 2020 0
מכבי נתניה חזרה עם נקודת חוץ מ"טדי" לאחר 1:1 מול בית"ר ירושלים, בראשון, המוליכה, קרית שמונה בנתניה בקרב בין שתי…

שפיץ מהיציע / אפי ישראל

Posted by - 10 בינואר 2018 0
מכבי נתניה עלתה לשלב הבא בגביע ומי זוכר שנעזרה באלילת המזל * חדרה הסתפקה בסימפטיה, נתניה עם התוצאה * כמו…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות