שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

6 0

מחכים לסכנין

הליגה חוזרת מפגרת הנבחרות, מכבי נתניה תארח את העולה החדשה בני סכנין שהובסה במחזור הראשון 3:0 בביתה לבני יהודה. מכבי נתניה הפסידה 2:3 לבאר שבע, אך ירדה מכר הדשא עם הרבה אופטימיות. צפוי משחק מעניין בו מכבי נתניה חייבת לנצח כדי לא להיכנס למומנטום שלילי שכן במחזור השלישי הקבוצה תצא למשחק חוץ מול מכבי תל אביב. סכנין, העולה החדשה לליגת העל תחפש נקודה ולכן תצופף את מרכז השדה ותחפש לעקוץ במתפרצות, מכבי נתניה חייבת שער מהיר כדי לא לתת לבני סכנין להיכנס למשחק, ככל שיחלפו הדקות וסכנין לא תספוג, המשימה מבחינת מכבי נתניה תהפוך לקשה יותר. בסכנין מוכנים לסגור על נקודה, נתניה חייבת שלוש. כל תוצאה זולת ניצחון תיחשב לאכזבה נתניתית. האמנם?

הפיצוי לדרפיץ וברדה כ-200,000 ₪ כך התנהל המו"מ

סלובודן דרפיץ ושי ברדה חתמו בבית"ר ירושלים והחלו את הקדנציה השניה בקבוצה מהבירה. החתימה הגיעה לאחר מו"מ בו היתה מעורבת גם מכבי נתניה, בשורותיה למאמנים חוזה גם לעונה הנוכחית. לאחר שלוש פעמים בהן הופסק המו"מ, אמרו הירושלמים לעו"ד רועי דניאל המייצג את המאמנים כי הם פונים למאמן מרקו בלבול וכי אין טעם בפגישה רביעית. בשלב הזה, דרפיץ התנהג כג'נטלמן אמיתי ואמר לירושלמים שכדי לחסוך בהוצאות מבחינתו זה בסדר שיבחרו בשי ברדה.

הירושלמים רצו מאוד את צמד המאמנים גם הקהל הירושלמי לחץ להביא אותם. המאמנים רצו מאד לסגור בבית"ר וגם במכבי נתניה רצו שהעיסקה תיסגר וכך יחסכו הרבה כסף. בשלב הזה חוגג התקשר לאיל סגל וניב גולדשטיין והשיחה התנהלה בערך כך: "אני מקציב 600,000 ש"ח נטו לשניהם, אם לא אסגור איתם אביא את בלבול ואתם תצטרכו לשלם את החוזה עד סוף העונה, מה הפיצוי שאתם מוכנים לתת להם?" במכבי נתניה החליטו להיכנס לתמונה, למאמנים הובהר שאם לא יחתמו בבית"ר, הם יפגעו כי ישנו סעיף משפטי ולפיו בכך שלא יסגרו בבית"ר הם לא ימנעו הפסד למכבי נתניה.

סגל לחץ על המאמנים והדגיש, "כולם רוצים לסגור, יש פה חתונה ואסור לפספס, אנחנו נפצה בחמש משכורות של 18,000 ₪ נטו". ההתערבות הזו של מכבי נתניה ולחץ הזמן בנוסף לאופצית מרקו בלבול, דחפו קדימה והחוזה נחתם לשנה ועוד שנה אופציה. יצויין כי מכבי נתניה שילמה עד עתה שלוש משכורות מלאות לצמד המאמנים, עבור חודשים יוני, יולי ואוגוסט. תפצה בעוד 90,000 שקלים נטו שהם כ-200,000 שקלים ברוטו. בסופו של דבר הכל נגמר ב"הפי אנד", כולם יצאו מרוצים. מכבי נתניה תחסוך מעל מליון שקלים עד סוף העונה. בית"ר קיבלה שני מאמנים להם תשלם יחדיו 600,000 ש"ח נטו והמאמנים לא נפגעו מאחר ולקופה המשותפת שלהם יזרמו עד סוף העונה כ700,000 שקלים נטו בנוסף למשכורות שכבר קיבלו ממכבי נתניה. "עכשיו צריך לעבוד ולספק תוצאות" אמר סלובודאן דרפיץ שהתקבל בהתלהבות בבית וגן. דרפיץ וברדה הם האנשים הנכונים, במקום הנכון ובזמן הנכון, אמרו אוהדי בית"ר, שאילמלא מגבלות הקורונה, היו ממלאים את "טדי" במשחק ביום שני מול חדרה ובעיקר בשביל המאמנים.

חוגג ידע שהקהל הירושלמי לא יקבל מאמן אחר ולכן החליט שטובים השנים לבית"ר. דרפיץ וברדה מסיימים 4 שנים נפלאות בנתניה, 3, מוצלחות ביותר, האחרונה ללא מילים מכובסות היתה כישלון אך הקדנציה כולה בהחלט מוצלחת, הם חתומים ואחראים לכך שמכבי נתניה אותה קיבלו מפוררת ומרוסקת, חזרה לקידמת הבמה של הכדורגל הישראלי. האוהדים בנתניה מעריכים אותם מאד, שניהם אהודים פה ולאור הצלחתם ואופיים הנוח, מגיעות להם מירב המחמאות ויש לי הרגשה שהם עוד יחזרו לפה כמאמנים. האוהדים נפרדו מהם בשלום ולהתראות. גם אנחנו.

Related Post

דם נשים אינו הפקר

Posted by - 10 בפברואר 2021 0
מאת סיון אור ישראל דרי, מנכ"לית רשת מקומונים בשרון בע"מ כבר כמה ימים שאני מסתובבת עם התמונה של דיאנה רז,…

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 12 בדצמבר 2021 0
הפסד נוסף למכבי נתניה שמסתבכת בתחתית  סיר הלחץ מתחיל לבעבע, הקבוצה במקום 12 ולכולם ברור שהסגל הזה הוא בינוני…

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 17 בפברואר 2021 0
ניצחון גדול למכבי נתניה בקרית שמונה 4:1 ושוב אפשר לחלום על הפלייאוף העליון, בשישי משחק גביע מול בקעת הירדן, מכבי…

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 17 בדצמבר 2020 0
מכבי נתניה התאוששה עם ניצחון 2:3 על מכבי פתח תקווה, במחזור הבא נתניה ב"בלומפילד" מול בני יהודה, בשלישי הבא מכבי…

איך בוחרים מתווך ?

Posted by - 7 בדצמבר 2020 0
בכל עיר יש עשרות אם לא מאות סוכני נדל"ן , איך יודעים במי לבחור ? מאת: מתווך הנדל"ן דניאל סרוסי…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות