שפיץ מהיציע / אפי ישראל

6 0

‎‫פרשת ערן לוי, כולם טעו כולם יפסידו ** האגו עבד שעות נוספות, מה שהיה באוויר הרבה זמן התפוצץ לכולם לפנים, האם אפשר לחזור לאחור? לדעתי כן!! 
הסיפור של יום א' השבוע ,התחיל לפני שלושה חודשים. ‫מכבי נתניה – ‫ערן לוי הציגו את פרק הסיום. מבחינת האוהדים זהו חלום בלהות. לדעתי, כולם טעו כולם יפסידו. ‫ערן לוי סיים את הפרק המוצלח והארוך ביותר בקריירה שלו. אם הקפטן הולך מפה לאחר העונה הגדולה ביותר שלו, אם מכבי נתניה לא ידעה להשאיר אותו לאחר אחת העונות המוצלחות שלה ב 20 השנים האחרונות ,זה כי כולם השתגעו פה. לוי טעון מזה זמן רב, מקורבים סיפרו כי כבר במחנה האימונים בחו"‫ל הוא נראה עצבני וחסר שקט, ‫ערן לוי הוא לא עוד שחקן בקבוצה, ערן לוי הוא שחקן מפתח שהכל עובר דרכו הן בחדר ההלבשה והן על הדשא, ‫בעונה שעברה סלובודאן דרפיץ נתן ללוי את המפתחות, לוי החזיר לו בעונה גדולה.

האם במכבי נתניה החליטו לשנות מסלול לעונה הקרובה, באשר ללוי? ‫יש לי הרגשה שלוי  העלה לצוות המקצועי ולהנהלה את "הסעיף", ‫יש לי הרגשה שלוי הרגיש מקופח והנה המתכון לפרידה. כל צד והצדק שלו אך חוכמה לא היתה פה, ‫השחקן, הצוות המקצועי וההנהלה הלכו חזק עם האגו עכשיו כולם יפסידו והאוהדים בהלם. ‫לדעתי, ‫אפשר להוריד את כולם מהעץ. לוי יחסר לקבוצה ,  ‫הקבוצה צריכה את לוי בעונה הבאה. מנגד, לוי לא ימצא בית כזה בשום מקום, ‫דרך מכבי נתניה הוא הגשים חלום ושיחק בנבחרת ישראל. בגילו היה נכון יותר מבחינתו להמשיך עד הפרישה במכבי נתניה ולהשתלב גם בעתיד במועדון. בגילו לא עוזבים בית אלא אם אתה רונאלדו… כאמור כולם טעו כולם יפסידו ויש לי הרגשה שכולם מבינים זאת ולכן לדעתי יש סיכוי לפרק הסולחה. האמנם?
אוהדי הקבוצה מתוסכלים ומודאגים שכן ללא ערן לוי ודיא סבע במידה ואכן יימכר, הקבוצה תיפגע מאוד בחלקה ההתקפי. השניים אחראים ומעורבים ב-52 שערים מתוך 59 של הקבוצה בעונה שעברה. במילים אחרות, בכל פעם שיעברו את האמצע יצטרכו להתחבק…

Related Post

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 4 בדצמבר 2019 0
מכבי נתניה תצא לבלומפילד שם תפגוש את מכבי תל-אביב במשחק שיסיים את הסיבוב הראשון, על הנייר, משחק לפרוטוקול, על הדשא מתחילים…

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 27 בינואר 2022 0
תיקו 2:2 למכבי נתניה מול מכבי תל אביב  המאבק על המקום השישי בעיצומו  במחזור הקרוב "הירוקים" בנתניה …

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 16 במרץ 2022 0
הליגה הסדירה הסתיימה , תיקו 2:2 למכבי נתניה מול הפועל תל אביב, מקום חמישי בטבלה לפני הפלייאוף, נתניה אלופת התיקו…

מהמשבר אפשר לצאת מחוזקים

Posted by - 23 ביולי 2020 0
למרות המציאות הקשה, יהיו עסקים שינצלו את המשבר כדי לצאת ממנו מחוזקים וטובים יותר. טור אישי / אבי סלמה ידוע…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות