הלבנת שיניים – כל הפתרונות הקיימים

8 0

הלבנת שיניים היא הטרנד הנוכחי ולא בכדי. אכן נעים יותר לראות פה מחויך מלא שיניים צחורות, בריאות ובוהקות. לא שחיוך עם שיניים תקינות הוא חיוך פחות טוב, חלילה. כל חיוך הוא מבורך ורצוי, ויחד עם זאת יותר ויותר אנשים מעדיפים את השיניים שלהם לבנות J

מבחינת הגוון יש חלוקה מעניינת ברמה הגיאוגרפית ובעוד שביבשת אירופה הלבנת שיניים נעשית בטון טבעי עם גוון שהוא פחות לבן בוהק ואילו ארצות הברית נכבשה בידי החיוך הבוהק, עם לובן צחור.

אם גם אתם מתעניינים בפתרונות של הלבנת שיניים תוכלו לקבל את כל המידע המורחב בתוך מגזין בי אסתטיק, ובמאמר הזה נסקור את הדרכים הטבעיות שעומדות לרשותכם.

כמה טיפים מועילים של הלבנת שיניים

  • הגוון הטבעי של השן שלנו הוא הגוון שהכי יפה והולם אותנו ולכן השאיפה צריכה להיות לחזור למקורות. התזונה שאנחנו צורכים ובפרט הקפה, היין וכן גם הסיגריות כמובן מגבירים את ייצור הפלאק וגם צובעים את השן. ככל שתהיה מניעה מעישון סיגריות, שתית קפה ויין וצריכת מזונות שצובעים את השיניים כך השן תוכל אט אט לחזור לצבעה הטבעי.
  • משיכת שמן- משיכת שמן אמנם לא מיועדת למטרות הלבנה אלא למטרות שמירה על הגינה והפחתה של רובד החיידקים בפה, ויחד עם זאת, כפועל יוצא של פעולה זו שנעשית לאורך זמן- השיניים מתנקות גם מצבען וחוזרות לגוון הטבעי שלהן.
  • הלבנת שיניים ייעודית יותר ניתן לעשות באמצעות צחצוח בהתמדה עם משחה שמורכבת מכורכומין ושמן קוקוס. הכורכום מלבין את השיניים וצחצוח תדיר יעניק תוצאות מדהימות. למעשה, זה עובד כל כך טוב שתוכלו להבחין בהבדל מהפעם הראשונה. שימו לב, כורכום מכתים את כל השאר, לכן חשוב להכין את המשחה בזהירות יתרה ומומלץ להקדיש מברשת שיניים ייעודית לכורכום כי גם היא עתידה להיצבע.
  • הלבנת שיניים אצל רופא השיניים נעשית באמצעות תהליך כימי שמעניק תוצאות נהדרות, אבל במקרים מסוימים במחיר של פגיעה בשן ולכן חשוב מאד לבחור את הרופא המטפל ואת החומרים שבהם נעשה שימוש למטרות הלבנה. ישנם חומרים ספציפיים שלא גורמים נזק.
  • ציפוי של השן היא דרך נוספת להבטיח את לובן השן ואת המראה האופטימלי שלה. רובינו לא ניחנו בשיניים מושלמות, מעבר לכך, במקרים רבים מצב השיניים בכל הפה הוא מורכב, בעייתי ולא אסתטי. אחת הדרכים המדהימות לפתור את הבעיה ולהעניק פה מלא שיניים ישרות ויפות כך שהחיוך לא ירד מהפנים היא באמצעות ביצוע ציפוי על שיני הפה, לפחות אלו הקדמיות שנחשפות בעת החיוך ובכך להעניק להם מבנה חיצוני שיאפשר שיקום של נראות הפה. מדובר בפרוצדורה פשוטה שלמעשה מדביקה ציפוי על השן, תוך שיוף מינימלי של השן המקורית. זהו פתרון שיותר ויותר אנשים בוחרים בו ונהנים.

תמונה באדיבות PIXABAY

Related Post

איך בוחרים מלגזות דיזל?

Posted by - 30 במאי 2021 0
כשהגיע הרגע לבחור מלגזת דיזל למחסן קשה שלא להרגיש אבודים. מלגזה מתאימה יכולה לשפר פלאים את תפוקת המחסן, בעוד מלגזה…

מהי עמותה ללא מטרות רווח?

Posted by - 22 ביוני 2021 0
בעולם המשפט, ישנם מונחים שונים לארגונים ועמותות הפועלות לצרכים כאלה ואחרים. ישנם כללים ברורים מתי עמותות וארגונים מוגדרים כך או…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות