מתנות מושלמות לאחר הלידה

8 0

באמת שלא חסרות הזדמנויות לתת מתנות. ימי הולדת יש כל שנה, וחגים יש לא מעט. ועדיין, אירועים כמו לידה במשפחה או לידה אצל חברים קרובים באמת זה אירועים שאין הרבה מהם. אירועים משמחים אלו הם ההזדמנות המושלמת לתת מתנה שהיא גם מפנקת וגם עוזרת באמת בזמן שבו האנשים הקרובים אליכם צריכים את כל העזרה שרק אפשר. מתנות כמו משטח פעילות איכותי, בובות מיוחדות או מתנות עם חשיבה מחוץ לקופסא הן דרך לרגש את ההורים הצעירים.

הכנו בשבילכם רשימה קצרה ומיוחדת של מתנות מושלמות במיוחד, מתנות שיעלו חיוך על הפנים של כל הורה צעיר, ויאפשרו לכם לתת את המתנה שלכם עם כל האהבה שמאחוריה.

המתנות שאתם חייבים להכיר:

  • משטחי פעילות – תינוקות מבלים את רוב זמנם או בשכיבה או על ההורה (לרוב על אמא..). מסיבה זו משטחי פעילות ברמה גבוהה הם מוצר חיוני לכל בית עם תינוקות וזאטוטים קטנים. יש המון סוגים של משטחי פעילות, וההבדלים ביניהם משמעותיים. תארו לעצמכם מה ההבדל בחוויה, בתחושה, ואפילו בבריאות של משטח סינטטי עם צבע סינטטי ועם מינימום ריפוד (גם הוא סינטטי), לעומת משטח טבעי מכותנה עם צבעים בריאים ולא מסוכנים, ריפוד נעים ותחושה רכה? תוסיפו לזה צבע נעים ועיצוב יפה, והנה לכם מתנה שתשרת את ההורים ואת התינוק לאורך זמן רב!
  • כרית נעימה – כמו משטחי הפעילות, הכריות המלוות את התינוק וההורים לאורך הינקות והילדות הם חלק בלתי נפרד מהנוף של הבית. כרית זה פינוק, זה נוח, זה נעים, זה הכרחי, וכמובן – זה גם חמוד. במקום כרית מרובעת וסטנדרטית, יש מגוון כריות מיוחדות שמתאימות יותר לתינוקות. כריות לתינוקות הן כריות רכות במיוחד, נעימות מאוד למגע, היפואלרגניות, ובנויות בצורה שתומכת בזווית התינוק שיוכל להתבונן ולראות מה קורה מסביב, ואפילו לינוק בנוחות.
  • מובייל – ילדים מחפשים ללמוד. הם ספוג של מידע, סקרנות אין-קיץ, ומלאים התפעלות ממה שהם מגלים סביבם. כיף לראות אותם מתרגשים, ואין כמו מוביילים בשביל לתת להם משהו להתעסק איתו, וללמוד דרכו את העולם ואת החושים שלהם. מוביילים לילדים הם משהו בריא להתבונן בו, במקום המסך המרצד, והם יוצרים אווירה נעימה בבית, בחדר הילדים, ומעל הלול או מיטת התינוק.

אווירה זה לא רק יופי

מתנות אווירה, כמו המוביילים המיוחדים, הם לא רק עניין של יופי. ובכל זאת, בואו נתעכב לרגע על אסתטיקה. החיוניות של אסתטיקה בחיים היא לא דבר מובן מאליו. הרבה אנשים נוטים לחשוב רק על התועלת הטכנית של המוצרים שהם מחפשים, אך דבר זה יוצר אווירה מאוד לא הרמונית בבית.

הרמוניה בחדר התינוק היא חשובה גם להתפתחות התינוק ברמה הרגשית ויצירת אופי, וגם לכם, בבית. אנחנו מרגישים נוח יותר ונעים יותר כאשר הסביבה שלנו הרמונית ונקייה, נעימה ואסתטית. התחושה שלנו מקרינה ישירות על התינוק, ולכן חשוב לוודא שהבית כולו, וחדר התינוק בפרט, יהיה אסתטי, עם משטח פעילות יפה, מנורות נעימות, צבעים רכים, וכיו"ב. המתנות המושלמות עבור הורים צעירים צריכות לכוון לכך שגם להורים יהיה נעים, גם בשימוש וגם ברמה האסתטית.

Related Post

30 שנות חבצלות

Posted by - 24 ביולי 2019 0
לעיני למעלה מאלף צופים חגגה להקת "החבצלות" 30 שנה להיווסדה; מעל 200 רקדנים ורקדניות הדהימו את הקהל הרב שהגיע להצדיע…

טראומה

Posted by - 2 במאי 2022 0
טראומה היא מצב בריאותי נפשי הנגרם כתוצאה מאירוע מציק. זה יכול להיגרם על ידי אסונות טבע, התקפות טרור, תקיפה פיזית…
כלי נגישות