קבוצת איציק תשובה תבנה פרויקט פינוי בינוי מעורב שימושים במרכז נתניה ובו 94 דירות חדשות במגדל בן 29 קומות ליד הים

8 0

הפרויקט במתחם הרחובות אוסישקין רמז כולל גם קומת מסחר, 4 קומות משרדים וקומה לשטחים ציבוריים. החברה השיגה את הסכמת 80% מבעלי הדירות וקיבלה החלטת ועדה חיובית לפרויקט

קבוצת איציק תשובה תבנה את פרויקט UP TOWN – פרויקט פינוי בינוי מעורב שימושים במרכז נתניה, הכולל מגדל בן 29 קומות, ובו 94 יחידות דיור חדשות ב-23 קומות מגורים, שייבנו במקום 34 דירות קיימות במבני מגורים ישנים שייהרסו ויפונו. כמו כן, ייבנו כ-750 מ"ר בשטחי מסחר בקומת הקרקע עם חזיתות מסחריות, ומעליה כ-4,500 מ"ר לשטחי תעסוקה ב-4 קומות משרדים ו-900 מ"ר בקומה לשטחים ציבוריים.  

קבוצת איציק תשובה כבר השיגה את הסכמתם של מעל 80% מדיירי המתחם המהווים רוב הדרוש בחוק לקידום הפרויקט, ואף קיבלה החלטת ועדת חיובית לפרויקט מהוועדה המקומית נתניה, שהחליטה להפקיד את התוכנית להתנגדויות. מהוועדה המקומית נתניה נמסר בהחלטתה, כי התכנון המוצע מאפשר ניצול מיטבי של הקרקע, באופן המייצר בניין עם שימושים שונים של מגורים, תעסוקה ומסחר, הפרשת קרקע לצורכי ציבור וקביעת זיקות הנאה בחזיתות.

שטח התוכנית הינו 2.458 דונם בצומת הרחובות אוסישקין, רמז ותפארת בנים במרכז העיר, בסמיכות לכיכר העצמאות ומרחק כ-300 מטר מרצועת החוף. תמהיל הדירות שיוצעו למכירה בפרויקט כולל דירות 2, 3, 4, 5 ו-6 חדרים. על התכנון אחראי האדריכל המוביל אילן פיבקו.

לדברי איציק תשובה, יו"ר ובעלים קבוצת איציק תשובה, "אנו מודים לבעלי הדירות במתחם על שבחרו בנו פה אחד לביצוע הפרויקט. למעלה מ-80% מבעלי הדירות כבר חתמו על הסכמי פינוי בינוי ואנו פועלים להחתמת שאר הדיירים בימים אלה. הפרויקט יכלול מגדל מעורב שימושים עם תועלות רבות לדייריו ולציבור, והוא מצטרף לפעילות ענפה של קבוצת איציק תשובה בעיר נתניה".

תמונה ראשית: פרויקט UPTOWN עירוב שימושים בנתניה של קבוצת איציק תשובה, קרדיט 3Dvision

Related Post

מינוי חדש

Posted by - 15 ביולי 2020 0
שגיא רוכל, בן 50, נשוי ואב לשלושה מונה כגזבר עיריית נתניה השבוע.  רוכל כיהן עד לאחרונה כגזבר עיריית כפר סבא.…
כלי נגישות