כל שפה זה לחם

3 0

"כל שפה זה לחם" הוא ביטוי מיידיש ומשמעותו שידיעת שפה יכולה להביא לך את המזון או הפרנסה שלך בכל זמן ומקום. והרי כולנו יודעים כי השפה המדוברת היא המפתח לתקשורת בין בני אדם, אך מעבר ליכולת לתקשר עם יותר אנשים, יש לרכישת שפה חדשה עוד שפע יתרונות.

המכללה העירונית להשכלה מבית "רגעים"- העמותה לחינוך בלתי פורמלי מפעילה מזה שנים רבות בית ספר לשפות זרות. בחודשים האחרונים לאור ביקוש מצד התושבים וחברות הייטק באזור המכללה פתחה כיתות לימוד נוספות לשפות רוסית, ערבית, צרפתית, אנגלית וכמובן מחזורים נוספים של אולפן אלטרנטיבי לעולים חדשים. משך הקורסים עומד על 50 שעות אקדמאיות, הלימודים מקיימים בקבוצות קטנות, אווירה משפחתית עם מורים מקצועיים ובמחיר שווה לכל כיס של 1500 ₪ בלבד. בקרוב ייפתחו קורסים נוספים בשפות יידיש, לדינו ובולגרית.

לימוד של שפה זרה מאפשר לפתח את היכולות הקוגניטיביות של האדם, ללמוד יכולות חדשות ולחדד את הקיימות. באמצעות לימוד שפה זרה ניתן למשל לשפר את הזיכרון, להרחיב אפשרויות תעסוקה,  להרחיק את הדמנציה, שיפור חווית הטיול בחו"ל, שיפור הביטחון העצמי, מתן עזרה לאנשים מסביב ואפילו ישנה השפעה על התודעה והחשיבה היצירתית שלנו.

מהעמותה לחינוך בלתי פורמלי נמסר: " אם יש לכם עניין אישי בלמידת שפה חדשה או שסתם בא לכם להרחיב את היכולת שלכם מוזמנים ליצור קשר עם המכללה העירונית להשכלה מבית "רגעים" באתר www.regaim.org או בוואטסאפ 09-8620027 ולשריין מקום  בקורסים שייפתחו מיד לאחר חג הפסח.

Related Post

נלחמים בתחושת הרעב התמידית

Posted by - 25 בדצמבר 2018 0
דיאטה לא מאוזנת, מצבי רוח, מזון לא מזין והרגלי אכילה שגויים מהווים חלק מהסיבות לבטן מקרקרת. נועה פרומן מציגה 8…
כלי נגישות