מה צריך לדעת לפני הגשת דוח מס אמריקאי

7 0

יש לכם עסקים המנוהלים בארץ ובחו"ל? בעלי גרין קארד אמריקאי? ייתכן מאוד שתצטרכו את העזרה והסיוע של רואה חשבון אמריקאי בניהול הפיננסי שלכם!

רואה חשבון אמריקאי הינו רואה חשבון המבין את כל ההתנהלות הפיננסית ההכרחית עבור לקוחות בעלי עסקים באמריקה ובישראל ויודע כיצד לוודא כי אתם משלמים את החישוב הנכון של המס התואם לשני המקומות. על מנת להיות נקיים מחישובים לא נקיים, קנסות וסכנה לעסק שלכם, אתם חייבים לוודא כי רואה החשבון שלכם מתמצא בעניינים ויודע לתמרן ביניהם.

אין זה משנה אם אתם חיים בגבולות אמריקה או בישראל – כל עוד אתם מנהלים שם עסקים החייבים במס ואתם בעלי גרין קארד, תצטרכו את הסיוע של רואה חשבון אמריקאי על מנת להסדיר את תשלומי המס הנכונים בזמן.

מיסוי עסקאות תאגידים בארה"ב

בשל מגוון ההזדמנויות העסקיות הרווחיות שיש לבעלי עסקים ישראלים באמריקה, רבים בוחרים לפרוס שם את עסקיהם ולגרוף רווחים נאים בשל יתרונות שוק משמעותיים בהשוואה לארץ. אלא שמערכת המיסוי האמריקאית שונה מאוד ממערכת המיסוי הישראלית, ואם אתם מנהלים גם פה עסק החייב במס וגם באמריקה, אתם עשויים להתבלבל בחישוב החיוב בתשלומים. לכאן נכנס לתמונה רואה חשבון אמריקאי, המבין בכלל העניינים הפיננסים הללו, ומסייע ללקוחותיו העסקיים לפשט את העניינים ולשלם את התשלומים בצורה נכונה, חוקית ובזמן ללא בעיות וללא כאבי ראש מיותרים.

רק דרך רואה חשבון אמריקאי אתם יכולים ליצור תכנון של מס בטוח וחוקי, באופן כזה שהצורה התאגידית שלכם אל מול רשויות המס ישפיעו בצורה טובה וחיובית יותר על הדיווח. רואה החשבון האמריקאי שלכם ייעץ לכם כיצד לנהוג אל מול הרשויות ויעניק לכם מידע לגבי השפעת המבנה התאגידי של החברה על חישוב המס, סקירה רחבה ומקיפה על מסמכי העסקה שלכם וכן ניהול משא ומתן יעיל מול הרשויות המקומיות.

דברים שמשפיעים על תכנון מס ההכנסה של העסק שלכם

מיקום החברה או התאגיד שלכם ישפיע כמובן גם הוא על תכנון נכון ורווחי של המס אותו תשלמו. ארצות הברית מחולקת למדינות רבות, שלכל אחת מהן יש חובות מס הכנסה אחרות ושונות. יש מדינות בהן אין דרישה בתשלום מס, לעומת מדינות אחרות הדורשות מס חברות בכפוף לתנאים מסוימים כמו חציית גובה הכנסה ספציפית.

מיסוי על השקעות נדל"ן באמריקה – יתרונות ומה צריך להיזהר

לא זול לקנות בישראל דירה, שלא לומר לרכוש אחת לצורך השקעה. באמריקה זה אחרת – הרבה יותר קל לרכוש שם דירה במחיר שפוי ולנהל שם עסקאות נדל"ן לצורך השקעה. תוכלו להיעזר בשירותי ייעוץ והכוונה של רואה חשבון אמריקאי שייתן לכם כיוון ודברים שחשוב לתת עליהם את הדעת כמו תכנון מס נכון, חישוב מס עירוני ופדרלי כמו שצריך אל מול הרשויות המקומיות ועוד.

הגיע הזמן להשקיע בעסקים נכון ולבחור ברואה חשבון אמריקאי מקצועי ומנוסה!

קרדיט תמונה: pexels

Related Post

כולם שרים – כולם שווים

Posted by - 5 בדצמבר 2018 0
במסגרת פעילות חודש המודעות (דצמבר)  לאדם עם מוגבלות קיימה השבוע עיריית נתניה-מינהל הרווחה והשירותים החברתיים ובשיתוף משרד הרווחה וקרן שלם…
כלי נגישות