חולמים על משטחים ייחודיים של שיש למטבח

4 0

שיש טורקי למטבח שונה ומיוחד

כיום חלק מאבני בשיש הפופולריות ביותר הן אבני שיש לבן טורקי ואפיון לבן טורקי. משטחי שיש אלה ידועות גם במגוון שמות באיטלקית ובשפות אחרות. בנוסף, כל מחצבת שיש מייצרת סגנונות שונים של שיש המבדילים את הוורידים, צבע הרקע והסימונים. כל התכונות הייחודיות הללו הופכות כל לוח שיש לפיסת אבן ייחודית.

השיש הטורקי מיוצר במחצבות אסליות טורקיות איכותיות ששמן הולך לפניהן.

שיש, כמו חומרים טבעיים המשתנים ממשלוח למשלוח. מחצבות שיש שונות מייצרות מעת לעת מראה ורידים פחות או יותר בולט. שיש טורקי למטבח שונה ומיוחד הם מהאבנים המבוקשות ביותר בעולם. באופן דומה, האזור הטורקי באפיון מייצר כמה מהשיש השקופות הטובות בעולם. מאזור זה משטחים של שיש  למטבח יוצאים אל עבר המטבחים שלכם ברחבי העולם.

"וואו, איזה מקום!!!"

לשיש מאזור זה מראה שקוף ולעתים קרובות משווים אותו לאבני אוניקס היפות והאיכותיות. אפיון לבן, אפיון אפור. השיש מאזור זה מעט רך יותר אך בעל מראה ותחושה דרמטיים ומעניינים שיבטיחו שיש טורקי למטבח שונה ומיוחד. מטבח מעניין שמשאיר הרבה רושם חיובי ומחמאות בלתי פוסקות

למטבח משתמשים בשילוב של אריחי שיש טורקי ייחודי בגודל קטן או פסיפסים.

 ניתן להתקין אריחי רכבת תחתית 3 × 6 במפרק ישר או מפרק מדויק. אריחי שיש בגזרת סילון מים מוסיפים גם הם אלמנט של מימד לכל התקנת מטבח.

אפשר להשתמש בכמה צבעים מעורבים או מוצקים כדי להשיג אלמנט דקורטיבי מאוד במטבח שלך. צרו לעמכם מטבח ייחודי ומעניין. משטחים ייחודיים של שיש למטבח שלכם.

שיש למטבח הוא לא רק אלמנט מגן המגן על הקירות שלך מפני התזות נוזלים כמו שמן ומים. זהו גם אלמנט דקורטיבי חשוב שעשוי להוסיף מעמד וסגנון מטבח.

בעוד שנת 2019 מסתיימת, ערכנו עבורך מחקר על רעיונות מובילים של חיפוי שיש למטבח אם ברצונך להעביר בית חדש או לשפץ את המטבח שלך בשנת 2020.

שיש טורקי למטבח שונה ומרגש

ישנן הרבה אבנים שתוכל להשתמש בהן למטבח. שיש, שיש טורקי הם המובילים ביותר. כמובן שיש גם אפשרויות אחרות. הרשימה שלנו מורכבת מעיצובים שונים שתוכלו למצוא בקלות באתר מלא התוכן והידע העיצובי שלנו. העיצובים שלנו מושפעים מאוד מאנטוליה, שם האדריכלות היוונית העתיקה מעורבת בתרבות העות'מאנית הטורקית האסלית. שיש טורקי למטבח שונה ומיוחד תוכלו למצוא בשילוב זה. משטחים ייחודיים של שיש למטבח הן לקירות, הן למשטח העבודה והן לרצפות. תנו למטבח שלכם להגשים לכם את כל המחשבות והחלומות העיצוביים הפרועים ביותר שלכם.

עיצובים יפהפיים של שיש טורקי למטבח מרגש מלא צבע ונוכחות תוכלו למצוא גם בקולקציית אריחי קישוט למטבחים שלכם. זה בהחלט יוסיף נקודת מבט ומצב רוח חדש לאזור המטבח הייחודי שלכם.

Related Post

זהירות, משבר אקלים לפניך

Posted by - 8 בנובמבר 2021 0
בעיר מתכוננים והשבוע הוצגה תכנית עירונית מקיפה להתמודדות עם משבר האקלים (המאיץ) בישיבת מועצת העיר . התכנית הוגשה למשרד האנרגיה,…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות