הפנינג ט"ו בשבט באשכול גני השיטה

3 0

ילדי גנים של החינוך המיוחד חגגו את ט"ו בשבט ביחד עם ילדי גן של החינוך הרגיל, בהפנינג שכולו שמחה, שיתוף והכלה.

באשכול גני השיטה בשכונת ברנדס צוין ט"ו בשבט בהפנינג חגיגי בהשתתפות ילדים מחמישה, ביניהם ארבעה גנים מהחינוך המיוחד.

בהפנינג השתתפו שלושה גני חינוך מיוחד הפועלים בקומפלקס הקומתיים החדש, גן "נגה", גן "אוריון" וגן "קינמון", וכן ילדים משני גנים הפועלים בצמוד, גן "מור" מהחינוך המיוחד וגן "לבונה" מהחינוך הרגיל.

כל גן הפעיל בהפנינג תחנת פעילות, וכך נהנו המשתתפים מתחנות שהציעו סחיטת תפוזים, שתילת שתילים, משחקים מוטוריים, הכנת ראש דשא וסיפור בהמחזה.

ילדים והוריהם מכל חמשת הגנים עברו ביחד בכל התחנות וכך הכירו אלה את אלה באווירה חגיגית, ולסיכום ההפנינג אף אכלו ארוחת בוקר משותפת.

באגף החינוך של עיריית חדרה ציינו כי שיתוף הפעולה בין הגנים היה מוצלח ביותר, ובוודאי יניב מפגשים ושיתופים נוספים בין ילדי החינוך המיוחד והרגיל.

את בניית קומפלקס הקומתיים ניהלה החברה הכלכלית חדרה, ועל-פי הנחיית ראש העיר הוא אוכלס בשלושה גנים של החינוך המיוחד שפעלו עד אז במבנים ישנים.

קומפלקס הגנים הוא פרויקט ייחודי, אשר לצורך ניצול מיטבי של הקרקע נבנה על שתי קומות ומהווה גן קומתיים ראשון בחדרה. הקומפלקס מאכלס שני גנים בקומה הראשונה, וגן שלישי בקומה השנייה אשר בה נבנתה גם חצר מטופחת ומצוידת במתקנים חדשים. בין שתי הקומות מחברת מעלית המאפשרת גם לאוכלוסיית ילדים או הורים עם צרכים מיוחדים להתנייד בין הקומות וליהנות מהשהות בגן ובחצר.

מנהלת מחלקת החינוך הקדם יסודי גילה גואטה הדגישה את רמתם הגבוהה ואת איכותם של הגנים החדשים, וכן ציינה כי ביחד עם שני גנים נוספים הפועלים בסמוך, גן של החינוך הרגיל וגן של החינוך המיוחד, מדובר במתחם שיכלול חמישה גני ילדים אשר יעבדו בשיתוף ובהכלה.

 

Related Post

בחירות נקיות בעיר נקייה

Posted by - 15 ביולי 2018 0
נציגי הסיעות המתמודדות בבחירות הקרובות הסכימו על שמירת כללים להצבת שלטים בתקופת הבחירות, כדי לשמור על מערכת בחירות נקייה ועל…

חצויים

Posted by - 25 בנובמבר 2018 0
במסגרת העצמת הקהילה האתיופית יתקיים אירוע נוסף במסגרת תרבות במה ושיחה, ובמרכזו ההצגה "חצויה" שמתארת את הקונפליקט של צעירים בני…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות