נקבעה מזוזה בקומפלקס הדו-קומתי לחינוך מיוחד

4 0

שלושה גני ילדים של החינוך המיוחד עברו אל קומפלקס ייחודי חדש ואיכותי, שמתפרס על שתי קומות עם מעלית, וכולל מרחבים מותאמים וחצר מטופחת. 

בטקס צנוע נקבעה מזוזה בקומפלקס הגנים החדש שהוקם ברחוב השיטה בשכונת ניסן עבור ילדי חינוך מיוחד.

הטקס התקיים במעמד ראש העיר צביקה גנדלמן, מנכ"ל העירייה יעקב זיגדון, מנהל אגף אחזקת מבני ציבור אהוד ואנה, מנהלת אגף החינוך סיגלית איציקוביץ, מנהלת מחלקת החינוך הקדם יסודי גילה גואטה, מנהל המחלקה לאוכלוסיות מיוחדות הרב משה כהן שגם התכבד בהתקנת המזוזה, מנהלי מחלקות באגף החינוך, וצוותי החינוך של גני הילדים.

את בניית הקומפלקס החדש ניהלה החברה הכלכלית חדרה, ועל-פי הנחיית ראש העיר הוא אוכלס בשלושה גנים של החינוך המיוחד שפעלו עד כה במבנים ישנים.

מדובר בשני גני חינוך מיוחד שעברו מרחוב עוזיאל: גן "נגה" אשר בו לומדים 12 ילדים, וגן "אוריון" אשר בו לומדים 8 ילדים. גן נוסף עבר משכונת חפציבה: גן "קינמון" שגם בו לומדים 8 ילדים. בסך הכל  יעברו למתחם 28 ילדים בגילאי 3 עד 6.

קומפלקס הגנים הוא פרויקט ייחודי, אשר לצורך ניצול מיטבי של הקרקע נבנה על שתי קומות ומהווה גן קומתיים ראשון בחדרה. הקומפלקס מאכלס שני גנים בקומה הראשונה, וגן שלישי בקומה השנייה אשר בה נבנתה גם חצר מטופחת ומצוידת במתקנים חדשים. בין שתי הקומות מחברת מעלית המאפשרת גם לאוכלוסיית ילדים או הורים עם צרכים מיוחדים להתנייד בין הקומות וליהנות מהשהות בגן ובחצר.

מנהלת מחלקת החינוך הקדם יסודי גילה גואטה הדגישה את רמתם הגבוהה ואת איכותם של הגנים החדשים, וכן ציינה כי בצמוד כבר פועלים גן של החינוך הרגיל וגן נוסף של החינוך המיוחד, כך שבסך הכל מדובר במתחם שיכלול ארבעה גני חינוך מיוחד וגן אחד של החינוך הרגיל אשר יעבדו בשיתוף.

העברת הגנים מהמבנים הישנים אל הקומפלקס החדש תשפר את איכות השירות שהעירייה מעניקה לילדי חינוך מיוחד ולילדים עם צרכים מיוחדים.

 

Related Post

עד 120

Posted by - 26 במאי 2021 0
תיאטרון היידישפיל התארח ברינה שני בהצגת בידור מוזיקלית המוקדשת באהבה לגדול שחקני ישראל יעקב בודו, המציין השנה את יום הולדתו…

מעודדים מנהיגות נשית אזורית

Posted by - 28 ביולי 2019 0
שיתוף פעולה של הוועדה לקידום האישה בעיריית חדרה והאגף לקידום מעמד האישה של ויצו הניב תוכנית לעידוד אקטיביזם חברתי ומנהיגות…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות