שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

5 0

הפסד ביתי למכבי נתניה 3:1 מול מכבי תל אביב  ביום ראשון מכבי נתניה תארח את מ.ס. אשדוד שבסיבוב הקודם פירקה את נתניה עם 0:4

לא הגיעו למשחק

שחקני מכבי נתניה כאילו לא הגיעו למשחק מול מכבי תל אביב .בסיום 3:1 לאלופה אך נתניה יצאה בזול. המשחק נראה כ"לא כוחות" ולצוות המקצועי יש הרבה חומר למחשבה. לאחר ההפסד למכבי תל אביב לנתניה מאזן מטריד של 75% הצלחה ב-5 מחזורי הפתיחה בהם צברה 10 נקודות מ-15 ורק 30% הצלחה ב-11 המחזורים שלאחר מכן, בהם צברה 10 נקודות מ-33. בסך הכל, מכבי נתניה במקומה הטבעי. אמנם לאחר הפתיחה המוצלחת היו שהרימו מאד את רף הצפיות מה שגרם לקבוצה לעבור מתחת הרף… העונה הקבוצה נבנתה מחדש, צריך סבלנות ולדעתי אין להיכנס ללחץ, מכבי נתניה לא תהיה חלק ממאבקי הירידה .האמנם?

מחכים לאשדוד

במחזור הקרוב תארח מכבי נתניה את מ.ס.אשדוד, כן, זו שהביסה את נתניה 0:4 בסיבוב הקודם. אשדוד בהחלט קבוצה טובה שיכולה לנצח כל קבוצה בליגה, קבוצה מאומנת והתקפית עם שחקנים שביום טוב קשה לעצור אותם. ובכל זאת, נתניה במגרשה, מסוגלת להשאיר את הנקודות בבית ובדרך לסגור חשבון קטן עם אשדוד מהמשחק הקודם. הדרך לקופת הנקודות עוברת דרך ההגנה, אם הנתניתים לא יסגרו חזק ובאחריות את הקו האחורי, זה יגמר עם כדורים ברשתו של עמוס. מן העבר השני, משחק ההתקפה של נתניה אינו מוחץ ותכליתי כפי שהיה בתחילת העונה. נתניה בתקופה לא טובה ובמשחק מול אשדוד אפשר לחזור לליגה.

מכבי נתניה חייבת להתחזק במספר שחקנים ולנצל את חלון ההעברות כדי לעבות את הסגל הקצר שעומד לרשות המאמנים. יש לחזק את כל מערכי הקבוצה שכן ההגנה חדירה, במרכז השדה חסר שחקן נושא משחק ועם עזיבתו של יונס מלדה שנמכר, יש להתחזק בחלוץ ״גולר״ שיכריע משחקים. כך או כך מול אשדוד תיקו לא ישרת נאמנה את מכבי נתניה כך שהמטרה ברורה – ניצחון.

בלעדי

סגל יזרים כ-5 מליון ש"ח

אייל סגל הוא איש המפתח של מכבי נתניה בחלון ההעברות הנוכחי. הקבוצה חייבת חיזוק ובכמה עמדות כדי לא להסתבך למטה בטבלה, לחיזוק הזה קוראים כסף ובעונה כל כך לא ברורה הן מקצועית והן כלכלית. כבר עתה ברור שהבעלים אייל סגל יאלץ להוציא מכיסו כ-5 מליון שקלים. כזכור, לפני כשנה הודיע אייל סגל שלא ישקיע יותר כספים במועדון וכי אם לא ימצא רוכש, מכבי נתניה תצטרך להסתדר עם הכנסותיה בלבד. המציאות הכתיבה את הקצב ולמציאות יש קצב משלה, תקציב מכבי נתניה שתוכנן בשלב הראשון כתקציב מינימום, הלך וגדל ולאחרונה עודכן באישורו של סגל על כ-19,000,000 ש"ח, ופירושו של דבר שהבעלים יזרים גם העונה מליוני שקלים. מקורבים לבעלים אמרו בלעדית ל"השבוע בנתניה": "אייל לא תכנן להשקיע העונה, אך כמי שמכבי נתניה בעורקיו וכאוהד שרוף הוא לא יתן לקבוצה להתדרדר ויאפשר חיזוק כדי שהקבוצה תמשיך את תהליך הבנייה והרחק מהתחתית. סגל נתן אור ירוק למאמן ואישר חיזוק בחלון ההעברות כך שהוא נותן את כל התנאים למאמן. מכבי נתניה מנוהלת בצורה מסודרת והשקט הזה בא מהמליונים שהוא ישקיע העונה בקבוצה "סיים אותו מקורב. עכשיו הכדור עובר למאמן והשחקנים. צפוי שבימים הקרובים יצורפו שחקנים נוספים למכבי נתניה. האם שחקני החיזוק אכן יחזקו את הקבוצה? ימים יגידו.

Related Post

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 26 בדצמבר 2019 0
בני יהודה, זוכרים? זו שלקחה את הגביע ושלושה ימים אחרי כן גם את הכרטיס לאירופה.. ביום ראשון צריכה מכבי נתניה…

אלצהיימר –חלק 1

Posted by - 21 במרץ 2018 0
המחלה מאופיינת בניוון מוחי מתמשך שמתחיל באיבוד זיכרון "שגרתי" ומסתיים בסופו של דבר בשיטיון ואף במוות. בארה"ב סובלים מהמחלה כ-10%…

שפיץ מהיציע / אפי ישראל

Posted by - 23 באוגוסט 2018 0
ליגת העל יוצאת לדרך, מכבי נתניה תשחק ב"סמי עופר", מול מחזיקת הגביע הפועל חיפה *** אחרי העונה שעברה, עלה רף…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות