שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

7 0

מכבי נתניה מתפרקת, הפסד רביעי ברציפות, מ.ס. אשדוד חגגה עם 4:2 ושלחה את נתניה לקרשים, נתניה מתחת הקו האדום, במחזור הבא נתניה בבאר שבע האלופה ממשיכה לנצח וגם בית"ר ירושלים בתנופה.

מתפרקים


איך היתם מגדירים את מצבה של במכבי נתניה? משבר / כלום לא הולך / קבוצה מתפרקת / שחקנים בכושר נמוך / לחץ אדיר / חוסר מזל/ נפילה עם הרכש / חוסר אמונה/ יאוש. סמנו את התשובה הנכונה בעיגול. קצת בעיה כי כל התשובות נכונות. זהו הסיפור של מכבי נתניה בשמונת מחזורי הפתיחה. מול מ.ס.אשדוד, הקבוצה ספגה הפסד רביעי ברציפות כששלושת האחרונים כאן בנתניה. אשדוד באה כדי להוציא נקודה ולקחה את כל הקופה עם 4:2 ושלחה את נתניה לקרשים. מכבי נתניה עם 6 משחקים ללא ניצחון ולמעשה עם 6 נקודות מתוך 24, מה שמשתקף היטב בטבלה, נתניה התדרדרה למקום 13 מתחת הקו האדום בטבלה וזה דורש מכולם להתעורר. אין אף שחקן בקבוצה שמסוגל לסחוב את השחקנים אחריו, אין אף שחקן שמצוי בכושר טוב ולכן רק נשמה והקרבה של כולם גם יחד, מחויבות ומלחמה הם שיוציאו את העגלה מהבוץ. מכבי נתניה זקוקה להרבה שקט, הקבוצה בלחץ אדיר. בשני המשחקים האחרונים הורחקו 4 שחקנים. לא יתכן ששחקנים שמקבלים צהוב בתחילת המשחק לא ידעו לגמור את המשחק בלי צהוב שני ולהשאיר את הקבוצה בנחיתות מספרית על הדשא. גם עם 11 שחקנים קשה לקבוצה בתקופה הזו וההרחקות לבטח פוגעות בקבוצה. מכבי נתניה בתוך סיר לחץ ורק ניצחון יצנן את ברומטר הלחץ. עכשיו, לך תנצח בבאר שבע…

רדו מדרפיץ


אוהדי מכבי נתניה חייבים לרדת ממאמן הקבוצה סלובודאן דרפיץ. לא שהמאמן נקי מטעויות אך לא יתכן שמי שהיה מאמן גדול על לפני חודשיים יהפוך לשק חבטות אחרי 8 משחקים. דרפיץ הגיע עם הצוות שלו לאחר עונה גדולה בבית"ר ירושלים, למועדון מפורק עם -9 בליגה הלאומית. מאז 3 עונות שהחזירו את מכבי נתניה לצמרת הכדורגל הישראלי. כל זה נמחק בחודשיים לא טובים? אוהדי נתניה חייבים להתנהג בבגרות ותהיה להם לא מעט השפעה באשר לעתיד הקבוצה. אם יימשיכו ללחוץ ולהלחיץ זה יכול להגמר לא טוב. תנו למאמנים לעבוד והם הוכיחו בעבר שהם יודעים לעבוד. הניחו לדרפיץ!

נתניה בבאר שבע סקנדל או פסטיבל

במחזור הבא, מכבי נתניה בבאר שבע במשחק ש"על הנייר", נראה כלא כוחות… "על הדשא" מכבי נתניה תבוא להילחם על כבודה. מכבי נתניה מבחינה ספורטיבית היא חיה פצועה וכידוע חיה פצועה היא חיה מסוכנת. האם נתניה מסוגלת להפתיע? לדעתי, מבחינת מכבי נתניה זהו משחק של או סקנדל או פסטיבל, באר שבע מסוגלת לפרק את נתניה ולשלוח אותה להפסד חמישי ברציפות שיגביר את התיסכול והלחץ במועדון. באר שבע נוצחה במשחקה האחרון מול מכבי תל אביב ותחפש להתפוצץ על נתניה. מנגד, יש לי הרגשה שמכבי נתניה דווקא כשתגיע למשחק בלי צפיות ובלי סיכויים עשוייה להתחבר ליחידה לוחמת ולחזור עם משהו מטרנר. באר שבע תחפש שער מהיר כדי להפוך את המשחק לקל יותר, נתניה תחפש לעקוץ ואז לשרוף את השעון. במצב של מכבי נתניה לא חשוב מי משחקים חשוב איך משחקים!! אם יש משחק שיכול להוציא את הקבוצה מהמשבר הרי שזהו המשחק הנכון, תוצאה טובה בבאר שבע תרגיע את המערכת. דווקא במשחק שנראה גמור עוד לפני השריקה הראשונה כשהקבוצה עם הגב לקיר והפסד נראה כדבר טבעי והגיוני, יש סיכוי לקום מהקרשים. לדעתי, זה או הפסד קשה וצורב עם כמה שערים או הפתעה סנסציונית. האמנם?

האלופה פותחת פער בית"ר בתנופה

הקרב הגדול בין מכבי תל אביב להפועל באר שבע הוכיח שוב שמכבי תל אביב עדיין חזקה על הליגה שלנו. האלופה עם 0:2 על באר שבע מוליכה וכבר פתחה פער של 3 נקודות מהשניה בטבלה. מכבי תל אביב ניצחה העונה את באר שבע, את מכבי חיפה והביסה את בית"ר ירושלים בטדי ומדובר בקבוצות שמולן תתמודד על התואר ונראה שיהיה קשה לקחת מהאלופה את התואר. הסיפור של המחזור שיך לעלי מוחמד ולבית"ר ירושלים שצברה 9 נקודות בשלושת משחקיה האחרונים שהיו משחקי חוץ. לבית"ר 4 ניצחונות העונה וכולם בחוץ, בטדי הקבוצה צברה נקודה משלושה משחקים. חומר למחשבה עבור הצוות המקצועי. בית"ר עם תקציב של כ-80 מליון ש"ח, עדיין אינה מציגה יכולת משכנעת וקשה לראות אותה מסכנת את מכבי תל אביב. הסיפור בגדול שייך לעלי מוחמד שכבש שער מול בני יהודה ואוהדי בית"ר לראשונה העונה שרו ביציעי בלומפילד "עלי עלי מוחמד", זה לא קרה עד יום ראשון השבוע, גם עלי מוחמד היה מופתע ורץ לחגוג עם כ-9000 האוהדים שהגיעו לבלומפילד". לאחר השריקה האחרונה, מחוץ לאצטדיון אוהדי הקבוצה חגגו בשירים וריקודים כשחלק מהשירים היו בעלי אופי גזעני ואז חלק מהאוהדים שרקו באי הסכמה. כך או כך, אוהדי בית"ר נתנו הצגה טובה במשחק ולאחריו שעולה בכמה דרגות על מה שנתנו השחקנים על הדשא. הליגה ממש צריכה את בית"ר ירושלים בצמרת.

Related Post

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 4 בפברואר 2021 0
גבי קניקובסקי בתצוגת יחיד שלח את אשדוד לקרשים, מכבי נתניה עם 0:3 על אשדוד וניצחון שני ברציפות שיפרה את סיכוייה…

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 1 ביולי 2020 0
אוי מכבי נתניה, העונה החלשה הזו הגיעה לסיומה, תבוסה ביתית מול מ.ס. אשדוד שטיילה בדרך ל-5:2, העונה שהחלה בסערה הסתיימה…

מרדכי שטיין – סיפור חייו

Posted by - 29 באפריל 2021 0
נולד ב- 1938 בוילנה בירת ליטא ליעקב וסימה שטיין. בהיותו תינוק נאלצה המשפחה להתגורר בגטו וילנה, שם נפטרה אחותו הגדולה,…

שפיץ מהיציע / אפי ישראל

Posted by - 14 בנובמבר 2018 0
דווקא כשציפו ממנה לנצח, מכבי נתניה אכזבה ונוצחה בביתה 1:0, מול מכבי פתח תקווה. הפסד ביתי שלישי העונה, רק 4…

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 28 בינואר 2021 0
הפסד ביתי למכבי נתניה 3:1 מול מכבי תל אביב  ביום ראשון מכבי נתניה תארח את מ.ס. אשדוד שבסיבוב הקודם…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות