שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

5 0

תבוסה מוחצת למכבי נתניה בביתה 3:0 מול בית"ר ירושלים, מכבי נתניה במשבר, הקבוצה כבייה חסרת מחץ והשאלה הגדולה מתי תצא מהמצב הזה? האוהדים הביעו את התסכול בשריקות בוז וחלקם עזבו מחצית, פגרת הנבחרות באה בזמן לקבוצה

קבוצה במשבר

מכבי נתניה חטפה סטירת לחי מצלצלת כשנוצחה 0:3 מול מכבי חיפה. האוהדים ציפו שהשחקנים יבואו למלחמה מול בית"ר ירושלים שהובסה אף היא במחזור הקודם 4:0 מול מכבי תל אביב. צפיות לחוד ומציאות לחוד, "על הדשא", בית"ר באה מוכנה יותר וניצחה 3:0, שהחזיר את בית"ר לחיים אך את מכבי נתניה שלח לקרשים. מכבי נתניה נראת כבוייה ולא מחוברת, שתי השלישיות שספגה בשני המשחקים האחרונים לבטח ידליקו את כל נורות הבקרה במועדון. מהאוהדים המתוסכלים שמענו בוז גדול לשחקנים, תוך כדי המשחק וגם בסיומו . אוהדים רבים עזבו את היציעים במחצית ותוך כדי המחצית השנייה. כן, מכבי נתניה חטפה מול בית"ר "בומבה" לפנים. לאחר 6 מחזורים מכבי נתניה במקום העשירי עם 6 נקודות בלבד ובשבוע הבא הליגה בפגרת הנבחרות שבאה בזמן לקבוצה לקראת משחקה במחזור הבא מול הפועל חדרה.

הבעייה לא בתוצאות הבעיה באיך נראים

בתום ששה מחזורים, אפשר לומר שמכבי נתניה במשבר מקצועי. השחקנים כבויים ונראים כמי שמשחקים עם משקולות על הרגליים. מכבי נתניה משחקת נגד עצמה והבעייה הגדולה של הקבוצה היא לא בתוצאות, לקבוצה 6 נקודות במקום העשירי והיא רחוקה רק ב-3 נקודות מחדרה הרביעית. הבעייה הגדולה של מכבי נתניה היא באיך הקבוצה נראית על הדשא. המאמנים והשחקנים בלחץ, הקבוצה אינה מחוברת וניכר חוסר ביטחון בכל מערכי הקבוצה. עלי מוחמד השאיר בור ענק במרכז השדה, בצ'יראי מסורבל והלהיט של העונה שעברה הוחלף במחצית ומסיבה מקצועית. אלמוג כהן וקהת אינם מספקים את הסחורה כמו מרבית השחקנים. ובכל זאת, מוקדם להספיד את מכבי נתניה.

הניהול הנכון יוציא העגלה מהבוץ

כמעט בכל קבוצה בארץ, המאמנים היו מקבלים הפנייה לדלת המסתובבת ומשלמים את המחיר. לא בנתניה! אייל סגל לבטח הלך שפוף הביתה, לא לקבוצה האנמית הזו פילל כשהשקיע 35 מליון ₪ בקבוצה ובכל זאת, מעמדם של דרפיץ וברדה אינו על הפרק, סגל יתן למאמנים את השקט ואני כמעט בטוח שזה ישתלם לו , דרפיץ וברדה ימצאו את הדרך ולמרות שהקבוצה נראת עד עתה קטסטרופה, הליגה רק בתחילתה והשקט שסגל יתן למאמנים ולשחקנים, הוא שיחזיר את מכבי נתניה למסלול. האוהדים קצרי רוח ומלחיצים את השחקנים הלחוצים בלאו הכי. השחקנים עצמם מבינים שהם מאכזבים, הם לא צריכים את הבוז של האוהדים כדי ללכת עם הראש באדמה. המאמנים ישברו את הראש, הם לא שכחו לאמן, בחודש אוקטובר לא מסכמים עונה. השאלה הגדולה, מתי מכבי נתניה תצא מהמשבר? לדעתי, כבר במשחק הבא מול חדרה יהיו מספר שחקנים שישלמו את המחיר ויורדו לספסל ואף ליציע, כשהמטרה לזעזע את הקבוצה. אם במכבי נתניה יבינו שבשלב הזה לא צריך לחשוב רחוק, צריך לעלות לכל משחק ולהילחם כדי לקחת נקודות, לצבור ביטחון ולחזור לליגה. מכבי נתניה במשבר, אך לדעתי, הניהול הנכון והמאמנים עם השחקנים יוציאו את העגלה מהבוץ האמנם?

קבלת פנים חמה לעלי מוחמד

אחר 3 עונות מוצלחות במכבי נתניה, עלי מוחמד מהשחקנים האהודים ביותר בנתניה, הגיע לראשונה לאצטדיון והפעם כדי לשחק נגד נתניה במדי קבוצתו החדשה בית"ר ירושלים. מכבי נתניה נפרדה ממנו כיאות בטקס לפני המשחק. גם אוהדי נתניה הריעו לו ולזכותם יאמר, גם עם הראש באדמה כשלוח התוצאות הראה 3:0 לבית"ר, כשעלי מוחמד הוחלף בדקה 74, אוהדי נתניה הריעו לו ואפילו יותר מאוהדי בית"ר. שאפו.

Related Post

שפיץ מהיציע / אפי ישראל

Posted by - 1 בנובמבר 2018 0
מכבי נתניה שלחה את באר שבע לקרשים, 0:1 גדול וניצחון ביתי ראשון העונה. במחזור הבא רעננה בחוץ, נתניה מועמדת לניצחון…

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 31 בדצמבר 2020 0
מכבי חיפה רקדה מול נתניה ובסיום נתניה יצאה בזול עם 2:0 ירוק, ציון הסיבוב הראשון, בינוני ומטה, בשבוע הבא מתחיל…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות