קידום עסק בעידן הדיגיטלי

10 0

מודעה בעיתון? פרסומת בטלוויזיה? אולי תשדיר ברדיו? קידום עסק בעידן הדיגיטלי אינו דורש בהכרח פניה למדיומים המסורתיים של הפרסום. בעידן בו מרבית הצרכנים מחפשים את הפתרון ברשת הרבה יותר אפקטיבי לבחור בשיטה שמאפשרת להופיע בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש של "גוגל". תחום זה מכונה "SEO", קיצור של Search Engine Optimization.

מקצוע נחשק לאחר קורס מקצועי

היכולת לסייע לעסקים להתקדם ברשת האינטרנט שווה זהב. ידוע, כי שלושת התוצאות הראשונות בגוגל בתחומי התמחות שונים (מתיווך ועד הזמנות לחתונה) זוכות למרבית הפניות ברשת. לכן, אתר אינטרנט שזכה להגיע למקומות אלה מסוגל לחסוך הון בתקציב הפרסום. כיצד? באמצעות טכניקות שונות שניתן ללמוד במהלך קורס קידום אתרים האתר מטפס מעלה בתוצאות החיפוש ומגיע לדירוג הגבוה ביותר.

מקדמי אתרים מועסקים היום במגוון רחב של חברות SEO, משרדי פרסום, חברות פיננסיות גדולות ואף אתרי תיירות גדולים. לצד העבודה כשכיר, רבים מקדמים גם אתרים באופן עצמאי ומשתמשים ביכולות שלמדו גם עבור עצמם בקידום עסקים שונים ברשת.

מה לומדים בקורס?

תהליך קידום האתרים מבוסס על ניתוח של האלגוריתם הסודי, המשתנה לעתים תכופות, של מנועי החיפוש ובמיוחד מנוע החיפוש של חברה "אלפבית" – אתר גוגל. אספקטים שונים כמו הדרך בה האתר בנוי, המהירות בה עובד, לינקים יוצאים ונכנסים ומגוון רחב של כלים לניתוח מילות מפתח אופטימליות הופכים כל מחזור של קורס קידום אתרים לשונה מעט בהתאם למשקל שנותן מנוע החיפוש לכל אחד מהפרמטרים הללו ופרמטרים אחרים.

התנסות מעשית בקידום אתר

על מנת להעביר את הידע בצורה הטובה ביותר לומדים את הטכניקות לא רק בתיאוריה אלא גם בצורה מעשית באמצעות קידום אתר. הקורס מתאים למי שכבר בנה בעבר אתר וכן למי שעדיין לא התנסה בבנייה של אתר אינטרנט ולומד את התהליך מהצעד הראשון ועד לאתר מוכן. היתרונות הרבים שיש ליכולת לבנות אתר ברשת – כמו אפשרויות שיווק הנפתחות בפניכם, קידום שיתופי פעולה בין מספר אתרים וכמובן שיווק שירותי קידום אתרים הופכים את ההתנסות המעשית בקורס לאחד מהכישורים הנדרשים ביותר בשוק העבודה של היום.

שימוש בכלים אוטומטיים לניתוח האתר

בשני העשורים האחרונים תוכננו ועוצבו כלים אוטומטיים ופלטפורמות שנועדו להפוך חלק מפעולות הקידום לאוטומטיות. אם בעבר מחקר מילות המפתח, למשל, היה מתבצע באמצעות בחינה ידנית של מילות מפתח תחרותיות היום יש מגוון רחב של כלים אוטומטיים לניתוח מילות המפתח התחרותיות והתאמה של התכנים למילות מפתח אלה. בנוסף, כלים אוטומטיים מנתחים את דירוגי האתרים לפי מילות מפתח בהתאם למיקום הגיאוגרפי של עסקים שונים וכן מאפשרים לבצע שינויים ואופטימיזציות בזמן אמת.

לומדים ממומחים בתעשיית קידום האתרים

קורס קידום אתרים אינו מועבר רק על ידי מומחים בעלי ידע טכני בלבד, אלא בעלי מקדמי אתרים מקצועיים העוסקים בתחום זה למחייתם. בשל העובדה כי "גוגל" משנה את האלגוריתם הקובע אילו אתרים יופיע בראש הרשימה באופן תכוף על מומחי קידום האתרים להיות עם "יד על הדופק" לאורך כל השנה, לזהות שינויים מהותיים ולהמשיך לחקור ולהוביל את התחום. הכלים הניתנים בקורס מאפשרים לבוגריו להמשיך ולהתפתח בתחום וללמוד בעתיד את השינויים באמצעים שונים.

מתחילים לעבוד כבר מהיום הראשון אחרי הקורס

בתחום קידום האתרים אפשר להתחיל לעבוד כבר מהיום הראשון לאחר שקיבלתם את התעודה, כאשר אתם יכולים להציג תיק עבודות קיים של אתרים שבניתם וקידמתם. הצוות המקצועי המלווה אתכם בקורס ידאג שתצאו עם כל הידע הדרוש על מנת להיות מוכנים לשוק העבודה בתחום ויצור הבדל משמעותי בדירוג כל אחד מהאתרים עליו תעבדו במהלך הקורס. כי בעידן הדיגיטלי Location Location Location תקף לא פחות מבעולם הפיזי.

לסיכום, תחום קידום האתרים הוא אחד מהמבוקשים ביותר בתעשייה ומאפשר, כמעט מבלי לדעת תכנות כלל, להוביל עסקים רבים להצלחה מסחררת באמצעות קידום אורגני (ללא תשלום) במנוע החיפוש. באמצעות קורס בו נלמדים עקרונות וטכניקות שונות במהלך הקידום (אם בביצוע שינויים באתר עצמו ואם ללא נגיעה כלל בקוד של האתר) אפשר להתחיל עסק עצמאי משגשג או להשתלב בחברות המעסיקות מקדמי אתרים שהצליחו להוכיח את עצמם כבר במהלך הלימודים בתחום. בתחום זה העבודה הקשה שלכם באה לידי ביטוי שכן הדרך שלכם להתקדם תלויה ביכולת שלכם לקדם עסקים אחרים.

Related Post

באמבט של קליאופטרה

Posted by - 20 במאי 2020 0
לכבוד החג הכי לבן בשנה, ורגע לפני שאתם מסתערים על איזו עוגת גבינה ושולחים תודה לפרות ולעזים, קבלו את כל…

נהגים מסוכנים

Posted by - 9 ביולי 2019 0
בעשור האחרון אירעו מעל 10,000 תאונות דרכים בהן היו מעורבים נהגים חדשים (עד גיל 19); גם הנתונים לגבי הנהגים הצעירים…

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 17 במרץ 2021 0
שוב מכבי נתניה בועטת בדלי של עצמה, הפסד מיותר 1:0 להפועל חדרה וכנראה שהלך הפלייאוף העליון, ביום רביעי הפסד להפועל…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות