מיטה זוגית או מיטת נוער – המדריך להורה המבולבל

8 0

הורים לבני נוער מוצאים עצמם מתלבטים בשלב מסוים האם להחליף את המיטה הילדותית במיטת נוער או מיטה זוגית אמיתית? לכל אחד מסוג מיטות זה יש חסרונות ויתרונות שונים, בהתאם לגילאי הילדים, גודל החדרים ועוד. הבה נפרט את ההבדלים בין שני סוגי המיטות: מיטה וחצי רחבה יותר ממיטת יחיד ולכן תהיה אהודה במיוחד על בני הנוער. המזרון הינו ארגונומי וכולל קפיצים ייחודיים, ותמיכה בעמוד השדרה של השלהם. בחלק מדגמי המיטות הללו יש גם ארגז מצעים המשמש לאחסון מצעים ועוד, מה שיעיל במיוחד בחדרים שבהן אין מספיק מקום בארון הבגדים.

לעומת זאת מיטה זוגית היא כזו המאפשרת שינה נינוחה לשני אנשים. מיטות אלו מגיעות במנעד רחב של מידות רחב, ובמקרים מסוימים ניתן אף להזמין מיטות גדולות יותר בהתאמה אישית; אולי בשל חדר ענק, או רצון לנוחות מקסימלית או אפילו אם אחד מבני הזוג גבוה במיוחד. את כל אלו ועוד תוכלו למצוא באתר sleepdepot.co.il.

מיטה זוגית או מיטת נוער? דגשים שיש לשים לב אליהם

• גודל החדר – אחד הפרמטרים החשובים בהחלטה האם לרכוש מיטה זוגית או מיטת נוער עבור המתבגרים שלנו, היא גודלו של החדר. המיטה תוספת את רוב המקום בחדר, ועם זאת עליה להשאיר מקום לריהוט נוסף כגון ארון, שולחן כתיבה ועוד. מדדו את החדר כדי שתוכלו לוודא שגודל המיטה שמצאתם יתאים לחלל הקיים.
• מה לגבי אירוח? – בני נוער וילדים אוהבים מאוד לארח את חבריהם ללילה אצלם בבית. מיטה וחצי תהיה נוחה מאוד לצעיר אחד, ואם מידי פעם מצטרף החבר הכי טוב ללילה של צפייה בכדורגל או הכנה למבחן זה גם כן מסתדר. אם הילד או הילדה שלכם מרבים לארח, ייתכן שבשלב מסוים מיטת הנוער כבר לא תהיה כל כך נוחה. אף אחד לא אוהב לישון בצפיפות.
• גיל הילד – כפי שציינו לעיל, כשמדובר בילדים לרוב הם ישנו על המיטה לבד ומידי פעם כנראה יצטרף חבר. אבל מה קורה כשבני הנוער מגיעים לגיל בו הזוגיות מגיעה? כאן כבר כדאי יותר לשקול מעבר למיטה זוגית גם כדי לגרום לילד להרגיש בוגר יותר, וגם כדי שיהיה לו או לה ולבן או בת הזוג, נוח יחד.
• מעבר לבגרות – ממש כפי שהילדים התרגשו כשביצעתם את המעבר ממיטת פעוטות למיטת ילדים, וממיטת ילדים למיטת נוער, גם כאן המעבר יהיה מרגש במיוחד ויגרום להם להרגיש כבר בוגרים ואחראיים!

אל תשכחו להתייעץ עם הילדים

בסופו של דבר, לא ניתן לבצע רכישה מבלי לקבל אישור מהילד. פרסו בפניו את האפשרויות והסבירו את היתרונות והחסרונות על פי הנקודות שפורטו לעיל. את המילה האחרונה מי שייתן הוא הילד, תנו לו להרגיש שהוא חלק מהתהליך, שהרי מדובר בנוחות שלו עצמו. לא משנה אם תבחרו מיטה זוגית או מיטת נוער, את הבחירה שלכם תעשו כמובן דרך sleepdepot.co.il – הבחירה הטובה ביותר לשינה שלכם!

Related Post

אדל בספלוב נראתה זוהרת וקורנת במיוחד, השחקנים והיוצרים חנן סביון וגיא עמיר בצילומים לסרט חדש וגם – הולמס פלייס בחרה בסטנדאפיסט אבי נוסבאום לפרזנטור שיקרא לכם לעשות כושר לפני החגים

Posted by - 23 באוגוסט 2023 0
נהג מרוץ הפורמולה הבריטי לנדו נוריס  (LANDO NORRIS) נבחר כפרזנטור מותג  היוקרה TUMI  נוריס יככב גם בישראל בקמפיין שיעלה בהשקעה הנאמדת בכ –…

מצילים חיים

Posted by - 22 בפברואר 2022 0
קורס הכשרה נוסף למתנדבי יחידת חילוץ עירונית סע"ר  138 הסתיים השבוע היחידה צפויה להיות הראשונה שתגיע לשטח במקרה רעידת אדמה חזקה או אירוע…

חורי ההצצה של נורית

Posted by - 21 במאי 2019 0
עבור ד"ר נורית צדרבוים, אמנית רב-תחומית המתגוררת בנתניה, יצירותיה נשענות על עוגנים אינטלקטואלים נרחבים. בתערוכה החדשה שלה, המתארת את נבכי…

מנקרים על ההגה

Posted by - 28 במאי 2019 0
קרוב למחצית מתושבי השרון, בהם תושבי נתניה, הודו כי "ניקרו" השנה במהלך נהיגה; עמותת אור ירוק: אחת מכל חמש תאונות…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות