מגשי אירוח

7 0

האסתטיקה של האוכל הייתה מאז ומתמיד אחד מהגורמים המשפיעים ביותר על התיאבון. מכיוון שכך, חברות קייטרינג רבות שמות את הדגש על הגשת מזון שנראה יפה מבחינה ויזואלית, במקביל להקפדה על טעם טוב. מגשי אירוח הם דרך מצוינת להעניק לאורחים שלכם חוויה קולינרית המשלבת אוכל מצוין ואסתטיקה, כאשר בחירה נבונה בין סוגי מאכלים שונים וקינוחים – תעשה את האירוע שלכם למושלם.

מגשי אירוח מתאימים למגוון אירועים

מסיבת יום הולדת בחצר הבית עם חוג המשפחה המצומצם, או חתונה בגן אירועים – כל אירוע צריך אוכל טוב שילווה אותו. מגשי אירוח יכולים להוות פתרון מעולה:

  1. האלגנטיות הקיימת במנות קטנות שניתן לאכול היישר מתוך מגש המיועד לאירוח יכולה להתאים הן לאירועים קטנים כמו ימי הולדת, והן למסיבות מרובות משתתפים כמו בר מצווה או ברית מילה.
  2. מנות שקל לאחוז בהן ולאכול אותן, מתאימות לטווח גילאים רחב, כך שכל האורחים שלכם יכולים ליהנות – החל מהנכד הצעיר ועד לסבתא המבוגרת.
  3. שילוב בין כמה סוגים של מזון הכוללים שפע של חומרי גלם טריים, משדר יוקרה כלפי האורחים שלכם, שיכולים כל אחד לבחור את הכיבוד שלו לפי טעמו האישי.
  4. היכולת לאכול את מרבית המנות ללא צורך בצלחת, מאפשרת אכילה גם תוך כדי עמידה, מה שמוסיף לחוויה באירוע, בפרט בשלב ההתחלתי שלו כשנערכת קבלת הפנים.

איך לבחור מגשים לאירוח?

בכל כנס בעבודה או שמחה משפחתית, באופן טבעי יימצאו אנשים בעלי העדפות קולינריות כאלה ואחרות, ואולי גם כאלה שהתזונה שלהם מוגבלת בשל הכרח רפואי מסוים. בשל כך, חשוב שיהיה מגוון רחב של מזונות המוגשים לאורחים, כאשר מגש לאירוח כדאי שיכיל בתוכו מנות המסודרות באופן המושך את העין, ומזמין את האורח לטעום ממנו.

מגשי אירוח המיועדים לאירועים, אם כן, מוטב שיכללו שפע של חומרי גלם טריים, בדגש על גיוון ובמיוחד תוך התחשבות באנשים שאינם יכולים ליהנות מכלל המזונות, למשל רגישים ללקטוז, טבעוניים ועוד.

בבואכם לבחור חברת קייטרינג לאירוע שלכם, בדקו את התפריט לעומקו ושימו דגש על בחירה בכמה שיותר סוגי אוכל שונים, על מנת שתוכלו לקלוע לטעמם של המוזמנים כמה שניתן, ליצירת אירוע שמח מכל הבחינות.

Related Post

הסיוט של הקיץ: פיגמנטציה

Posted by - 5 ביולי 2021 0
המדריך השלם- איך להתמודד עם אחד מהחסרונות (הבודדים לדעתנו) של הקיץ ורביצה בחוף הים. המדריך המלא לטיפול בכתמי פיגמנטציה .…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות