"זה הזמן של כולנו לסייע לחקלאים": עובדי קק"ל השתתפו בקטיף חקלאי ואריזות ברחבי הארץ

5 0

עובדי קרן קימת לישראל השתתפו במיזם ״סיוע לאומי לחקלאי ישראל״ והתנדבו בקטיף ובתי אריזה ברחבי הארץ. צוותים של עובדי קק״ל יצאו לסייע בקטיף ובתי אריזה עבור חקלאי המושבים תירוש, צרופה, איתן, נצר חזני ומושבי עמק חפר והיוזמה צפויה להתרחב כעת ליישובים נוספים.

העובדים קטפו קישואים, פלפלים, רימונים, ומלפפונים ולקחו חלק במסיק זיתים ואריזת המוצרים. בקטיף השתתפו לצד העובדים יו"ר הארגון יפעת עובדיה-לוסקי, ויו"ר ארגון העובדים הארצי ישראל גולדשטיין.

במהלך מתקפת הטרור ב-7 באוקטובר, חקלאים רבים ועובדיהם נרצחו, נחטפו, נפצעו או שהם בגדר נעדרים. בנוסף לכך, הלחימה הביאה למנוסתם מהארץ של אלפי עובדים זרים, וזאת בנוסף למחסור של עשרות אלפי עובדים בחקלאות שהיה קיים עוד לפני פרוץ הלחימה. 

ישראל גולדשטיין, יו"ר ארגון העובדים הארצי של קק"ל: "חקלאי ישראל בכל רחבי הארץ נמצאים בחוסר של כוח אדם לביצוע קטיף ומשקים רבים נמצאים בסכנת קריסה. כולם צריכים להבין שבלי החקלאים פשוט לא יהיה לנו מה לאכול ולכן זה הזמן של כולנו להתייצב לצדם. אני גאה בעובדות ובעובדים שלנו שהגיעו להתנדב ואנו נמשיך לסייע לחקלאים בכל מקום שנידרש".

קרדיט צילום: באדיבות קק״ל

Related Post

קצרצרים: תרבות בעיר

Posted by - 13 בדצמבר 2022 0
מאות אנשים נפגשו בספריה העירונית בנתניה לערב מרתק ומהנה במיוחד עם ג'קי לוי וקובי אריאלי.שני המוכשרים הללו ריתקו את הקהל…

'ארבעה סיפורים ופסנתר'

Posted by - 14 בנובמבר 2022 0
השבוע התארחו במדיה טק העיר מבית "רגעים" אשכול נבו וגיל שוחט בליווי הכנר הבינלאומי אייל קלס במופע מיוחד 'ארבעה סיפורים…
כלי נגישות