החלקת קראטין – האם זה כדאי?

5 0

אחת משיטות ההחלקה הפופולריות ביותר כיום, זוהי החלקת קראטין אורגנית. מהם היתרונות של שיטת החלקה זו והאם היא מומלצת?

לנוכח שיטות ההחלקה הרבות הקיימות כיום בתחום עיצוב השיער, חשוב להכיר את היתרונות והחסרונות של החלקת קראטין אורגנית, כדי לדעת האם שיטה זו שרבים ממליצים עליה, מתאימה גם עבורך.

מהי החלקת קראטין?

החלקת קראטין היא שיטה להחלקה ושיקום מראה השיער. אם את חולמת על שיער רך, גמיש ומלא ברק, החלקת קראטין עונה על כל הדרישות והטיפול עצמו פשוט ואינו ארוך. לאחר חפיפת השיער, מורחים תרכובת ייחודית על השיער, אשר אינה חודרת לתוך מבנה השערה אלא מצפה אותה מבחוץ. היתרון בשיטה זו הוא שמדובר בהחלקה ללא פורמלין וחומרים כימיים מסוכנים אחרים.

האם החלקת קראטין אורגנית נחשבת למומלצת?

תלוי מה את מחפשת. החלקת קראטין אורגנית מומלצת למי שמעוניינת בטיפול החלקת שיער מהיר, פשוט, בטוח וזול. תרכובת החומרים מכילה את חלבון הקראטין ולרוב ניתן יהיה לראות את השיפור כבר בתום הטיפול הראשון, אך חשוב לדעת שהתוצאות מחזיקות מעמד חודשים בודדים ותצטרכי לחזור לטיפול נוסף שיתומחר בנפרד. זו הסיבה שמחיר הטיפול, שנראה אטרקטיבי במבט ראשון (בין 900-1,500 ₪), אינו יכול להיות השיקול היחיד, שכן צריך לקחת בחשבון את מספר הטיפולים ועמידות התוצאות.

ביחס להחלקות שיער אחרות, כגון החלקת שיער יפנית, תוצאות החלקת קראטין הן הפיכות, כך שאין סיבה לחשוש מכך שלא תהיי מרוצה מן התוצאות וזה יתרון משמעותי נוסף.

מקרה נוסף בו החלקה אורגנית לשיער עם קראטין נחשבת לכדאית, היא לנשים שנוהגות לצבוע את השיער. בשל תרכובת החומרים הייחודית, ניתן להמשיך ולצבוע את השיער ללא חשש גם לאחר החלקת השיער ושיטה זו מומלצת במיוחד לנשים ששיערן איבד את הזוהר והגמישות כתוצאה מהצביעות החוזרות, שכן לחלבון קראטין יש אפקט משקם והוא מסייע להחזיר את הלחות והברק.

לכל אחת תתאים שיטת החלקה אחרת ובעוד שאצל אחת החלקת קראטין תשיג תוצאות מרשימות, אצל אחרת רק החלקה יפנית או ברזילאית יהיו אפשריות. לכן, הצעד הראשון הוא לגשת למעצב שיער בעל ניסיון ולבקש ייעוץ מקצועי. אנו מזמינים אותך להיכנס לאתר הבית של המומחים להחלקת שיער בכתובת: straight-hair.co.il וללמוד על סוגי החלקות השיער השונות. כמו כן אפשר לקבוע תור לייעוץ  בטלפון מספר: 077-9978822.

Related Post

לומדים ונהנים בסביבה הנכונה

Posted by - 8 באוגוסט 2018 0
בעוד פחות מחודש יחזרו הילדים אל ספסלי בית הספר. כדאי לתכנן כבר מעכשיו איך נעניק להם את סביבת הלימודים הנכונה…

ממנגלים ונזהרים

Posted by - 5 במאי 2019 0
  מאות אלפי ישראלים יבלו את יום העצמאות בים, בגנים הלאומיים, בטיולים ובמסיבות תחת השמש; ד"ר להבית אקרמן, מומחית לרפואת…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות