הביטוח הלאומי שדרג את ההמתנה בוועדות הרפואיות לטובת הילדים

4 0

הביטוח הלאומי בסניף חדרה לקחו את פינת ההמתנה בוועדות הרפואיות והפכו אותו לפינת משחק לרווחת הילדים

הביטוח הלאומי בסניף חדרה סיים השבוע לעצב ולשנות את חלל ההמתנה בוועדות הרפואיות באופן שונה לחלוטין ממה שהכרנו עד כה. במקום כעת, ניתן לראות צבעוניות וחומרי גלם רכים יותר, המקבלים את פני הילדים הנכנסים בשערי הסניף. זה מתחיל בשלט צבעוני שמאחל: "ברוכים הבאים", וממשיך בדמויות מאוירות, ציטוטים העוסקים בחמלה, עזרה לזולת ובשווין. בנוסף, ולרווחת הילדים ישנם: ספרים, מזרן מאויר לרצפה, צעצועים ומשחקים.

"זו הדרך שלנו לדבר עם הציבור – אני כאימא צרם לי שהיו ילדים בחדר ההמתנה ללא מעש. ולכן החלטתי שאני אכין פינת המתנה בסניף עבור אותם ילדים", אמרה נטלי ארליך מזכירת וועדות רפואיות בסניף חדרה שיזמה את הרעיון והחלה לעבוד עליו לפני כשנה.

"פניתי לספק ציוד לגני ילדים שיעצב את החלל, והוא גם תרם לי כמה דברים. במקביל, אספתי צעצועים וספרי ילדים מהעובדים בסניף, ועובד הלוגיסטיקה הכין לי טפט קיר וכן עזר בתליית משחקי הקיר. עכשיו שאני יורדת לוועדה הרפואיות אני שמחה ומאושרת לראות ילדים משחקים. אני גם משתדלת לקחת איתי כמה שקיות ממתקים לחלק".

ירון שפרן מנהל סניף חדרה הוסיף כי: "אני מאמין שנכנסים למקום כזה, האזרח ירגיש רצוי ושחושבים עליו וכך ההורה שנכנס לוועדה יהיה יותר רגוע ונינוח. ממה שאנחנו חווים השבוע לאחר שסיימנו את השיפוץ – הילדים מאד מרוצים מהפינה וההורים מרוצים".

השדרוג שנעשה בסניף זה עוד צעד מיני רבים שעשה הביטוח הלאומי בכלל בשירות ובפרט בנושא הוועדות הרפואיות. שכן, לפני שנה פתח את מרכז המומחים שריכז במקום אחד – בצורה שמסייע בשירות, הליווי ויוצר מענה מקיף לאזרח. זהו עוד שינוי בהמשך לצעדים נוספים שנעשו לאחרונה כגון: החלטת הנהלת הביטוח הלאומי להקליט את הוועדות הרפואיות ולקדם את השקיפות בהן. כל ההליכים הללו ועוד, נועדו על מנת לייצר יעילות, קיצור משכי זמן טיפול וקיצור הבירוקרטיה.

Related Post

סיור שכולו הוקרה

Posted by - יולי 12, 2018 0
היחידה להתנדבות בעירייה וחברת "נחלים" לפיתוח תיירות ערכו סיור למתנדבי חדרה, כהוקרה על נדיבותם והתנדבותם לאורך כל השנה.  סיור הוקרה…

מאות משתתפים במשט קריצ'מן

Posted by - יוני 10, 2021 0
מאות משתתפים הגיעו בשבת האחרונה לחוף המועדון הימי בחדרה, לשיוט הבנים ה-18 על שם ניר קריצ'מן ז"ל – לוחם השייטת…

האקדמיה בטכנודע חדרה

Posted by - נובמבר 26, 2020 0
צוות של חוקרי מוח מהמחלקה למדעי המוח באוניברסיטת תל-אביב, התארח בטכנודע בחדרה והתרשמו מהיחידה לסימולציה רפואית וממוזיאון הרפואה טכנודע חדרה…
כלי נגישות