האנשים הטובים של העיר נתניה, הפעם עמותת נתינה

10 0

"נתינה – מפעל החסד המרכזי של נתניה", מפעל החסד הוקם בשנת 2000 לטפל ולסייע לתושבי העיר הזקוקים. הם תומכים במשפחות המגיעות לחרפת רעב. מידי חודש העמותה מחלקת סלי מזון עשירים גם טרום תקופת הקורונה. הארגון שׂם לו למטרה לתמוך ולסייע סיוע שיש בו ממש לתושבי עירנו נתניה הנצרכים והנזקקים. "עניי עירך קודמים" אומרים לנו בעמותה, מבחינתם בראש סדר העדיפויות יש לסייע לתושבי העיר בה אנחנו מתגוררים. ואכן הארגון מסייע למאות רבות של משפחות, בפעילות המתבצעת במשך כל ימות השנה, בחלוקות שוטפות של מוצרי מזון: פירות, ירקות, עופות, דגים, חלבי, לחמים ומאפים.

לעמותה שיתוף הפעולה הדוק עם רשויות הרווחה בעיר, והיא אף זכתה ב"אות ראש העיר למתנדבים מצטיינים" 3 פעמים.

חברי הארגון מספרים ל"השבוע בנתניה": "אצלנו מושקעים מאמצים כנים לאתר את הנצרכים ,להתמסר לאיסוף התרומות וכן לחלק בכבוד ובסודיות ,כל אלה מהווים את ה"ערך המוסף" של עמותת חסד זו , שאת גלגליה מניעים מתנדבים רבים הפועלים ללא מטרת רווח"

 העמותה ממשיכה לגדול ולפתוח עוד מחלקות חסד. "חנכנו בארגון גם מחלקה גדולה וחדשה של ביגוד חדש לחלוטין מתרומות של חברות מובילות במשק הישראלי, והכל במאור פנים ונפש חפצה." מספרים לנו .

כל פעילויות הארגון מתבצעות במתחם לוגיסטי ענק ורחב ידיים, הנמצא באזוה"ת הישן ברח' הרכב 12, ופעיל מידי יום מהבוקר עד הערב.

הארגון מסייע ותומך בכל סוגי האוכלוסיות, פשוטו כמשמעו, ללא שום הבדל. אדם באשר הוא אדם. 

ואכן בזכות הרבה עמל ויגיעה של אנשי הארגון, ובזכות הרגשת השליחות המלווה את המתנדבים, זכה ארגון "נתינה" להיות התקווה וקרן-האור של הרבה משפחות נזקקות,  לא לחינם זכה הארגון ששמו הטוב יצא למרחקים.

מר דוד מסס, יו"ר הארגון  "כידוע לכולם משבר הקורונה הביא עימו קריסה כלכלית של משפחות רבות אשר גרם לעליה במס' הפניות לסיוע בסלי מזון , ושאר ציוד ומוצרים לבית. אני קורא לציבור היקר תושבי עירנו, לבוא ולהיות שותפים בנתינה  איש איש במה שיכול. נשמח למתנדבים שיסייעו בהכנת החבילות ובשינועם לבתי הנזקקים, נשמח לבעלי עסקים שיתרמו סחורות (לארגון סעיף 46), נשמח לבעלי מקצוע שיקדישו שעה שבועית לפעילות חסד איש איש בתחומו ואנו נקשר אותם לנזקקים, ונשמח לכל עזרה וסיוע שיוכלו להגדיל את היקפי הפעילות".

המעוניינים יכולים ליצור קשר עם ארגון "נתינה" במוקד: 1800-750-770 או במייל [email protected] או דרך האתר www.netina.org  הצטרפו לנתינה בפייסבוק! 

רוצים לספר לנו על עוד אנשים טובים בעיר נתניה ?

שלחו הודעה לטלפון 054-2645060 – עם פרטים ונצור עמכם קשר.

Related Post

הנחיות מיוחדות ליום הבחירות

Posted by - 16 בספטמבר 2019 0
במגן דוד אדום עומדים בהיערכות מיוחדת לקראת יום השבתון שיחול מחר ברחבי הארץ, לרגל יום הבחירות. לפני ההצבעה או אחריה,…

תוודאי שאת לא הבאה בתור!

Posted by - 10 בפברואר 2021 0
"…… ואז ראיתי את אמא על הרצפה, ליטפתי אותה ואמרתי שאני אוהבת אותה ואז אמרו לי לצאת. ראיתי את הדקירות…

חוסן חברתי

Posted by - 14 בנובמבר 2023 0
מנהל החינוך קולט את ילדי המפונים והמתפנים במערכת החינוך של נתניה העיר למעלה מ – 800 תלמידים בגילים שונים מקרב…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות