בזכות תושיית בני הזוג, אנשים טובים ואמבולנס המשאלות של מד"א: שני עובדי המעבדה התחתנו בצל הקורונה

10 0

אורית זמיר (31) מנהריה ופיטר קצ'קר (34) מחיפה, שניהם עובדי מעבדה, בני זוג מזה 3 שנים. הם מאורסים מאוגוסט האחרון ותכננו להתחתן באפריל, אבל כשנגיף הקורונה הגיע לארץ, ובמקביל הידרדר מצבה הבריאותי של עופרה אימה של אורית, הם החליטו שהחתונה צריכה להתקיים, כמה שיותר מהר.

כשצוותי אמבולנס המשאלות של מד"א שמעו על הזוג הצעיר שנחוש להתחתן כשאם הכלה לצידם, הם מיד נרתמו למשימה, ובערב החתונה, הסיעו אותה וליוו אותה לכל אורך הערב. אל בית הכנסת במושב בן עמי, שהסכים לארח אותם, הגיעו מעט אורחים עם המון שמחה, והחתונה התקיימה בהצלחה.

"פיטר עוד עבד במעבדה בבוקר החתונה ובדק דגימות קורונה", סיפרה אורית, "התופרת של שמלת הכלה שלי יצאה באותו בוקר מבידוד, יחד עם השמלה עצמה, אבל כשהגיע הערב ידעתי שאני יכולה להיות רגועה. ראיתי שאימא שלי נהנית מאוד, וידעתי שהפראמדיקים של אמבולנס המשאלות של מד"א מטפלים בה ושומרים עליה מכל משמר."

"כשאורית פנתה אלינו, ידעתי שזאת תהיה משימה מורכבת יותר מהרגיל משום שהפראמדיקים שלנו נמצאים בעומס גדול בימים אלה", סיפרה אחראית אמבולנס המשאלות של מד"א, יונת דסקל, "למרות העומס, היה לנו ברור שנעשה את כל המאמצים כדי לאפשר לבני הזוג להתחתן, כשאם הכלה חוגגת איתם. אפשרנו את קיום המשאלה אחרי שווידאנו שיישמרו כל הנחיות הבטיחות של משרד הבריאות בנושא הקורנה, והיה ערב חגיגי ומאוד מרגש".

"זאת הייתה חוויה מדהימה ומאוד מיוחדת, ואנחנו מאוד שמחים שעשינו את זה", סיכמו בני הזוג.  

Related Post

שופרסל מפיקים סדרה קומית, זו הסיבה מדוע השבוע הואר בסגול בניין עיריית כפר יונה החדש וגם – אור שפיץ משיקה קינוח חדש בהשראת מותג טיפוח שיער

Posted by - 7 בדצמבר 2022 0
1. שופרסל מצלמים קמפיין ראשון בסדרה קומית חדשה "הקבועים של שופרסל" במרכזה ארבעה סוגי לקוחות קבועים של הרשת המגולמים ע"י…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות