שחקני מכבי(ם) תל אביב באווירת חנוכה, נסרין קדרי עם לוק חדש וגם – מברוק לאייל ברקוביץ'

8 0

על הניסים ועל הנפלאות אשר חוללו המכבים.. הנהלת מכבי תל אביב ושחקניה התגבשו לערב קבוצתי באווירת חנוכה שבו הגיעו להדלקת נרות חנוכה חגיגית שהתקיימה בקפה גרג בקניון דיזינגוף שיהיה חג שמייח..צילום: אלעד גוטמן

שלום לנסרין קדרי שהשיקה לאחרונה קליפ חדש ואיך לא עם לוק של מעצבת העל ריקי דלאל. שעוצב אך ורק בשבילה. קדרי שגם לאחרונה סיימה את תהליך הגיור שכלכך חיכתה לו נראת קורנת ומאושרת מלא בהצלחה ממציצים.. צילום: יח"צ

מברוק אייל ברקוביץ האגדי נבחר להוביל את קמפיין פתיחת 2020 של מותג הרכב סובארו ברקוביץ יככב בקמפיין יחד עם און יעקובוסון מומחה רכב ונהיגה.. הקמפיין נאמד בכ- 3 מיליון ₪ וברקו צפוי לגרוף בקמפיין מאות אלפי שקלים.  קרדיט צילום- רונן טופלברג

אלינה קרטיש, המתאבקת האולימפית הצעירה בת ה-28, שרק ילדה את בתה הבכורה לפני פחות מחצי שנה, הפכה לאחרונה לאלופת ישראל בהיאבקות נשים,כבוד. צילום: יח"צ

 יום הולדת 21 לבחור בלבן עמית סבג שגדל השבוע בעוד שנה.( סיבה מצויינת לחגוג) לקח את החברים לספוג אוירה. בערב שכלל בעיקר ודקה מוזיקה ואוכל טוב מזל טוב חבר ניפגש שנה הבאה..

 חנוכה זה החג של רום פריד.. אז בין הפקה להפקה מפיק העל הנתנייתי מצא זמן לשבת להירגע ולשים הכל בצד התמונות כאן אצלנו חפשו.אותו בהפקות חנוכה ויש הרבה..

אז היינו בטוחים שהוא קלידן עד הרגע הזה וכנראה שטעינו אוראל בוסקילה תושב נתניה מספר לנו על החודשים האחרונים בעבודה ועל הקוקטיילים החדשים שהוא מכין לכם האמת שהצגה.. חפשו אותו בברים בעיר.

אז הנה הוא חזר.. אז אחרי חצי שנה בגלות או אם נשמע לכם יותר טוב חצי שנה במקסיקו המטורפת עידו שפר הנתנייתי חזר חזרה לארץ הקודש החברים הקרובים דאגו לקבלת פנים איכותית וולקאם טו ישראל חבר..

יום כיף במשפחת קדוש.. הילה ליאור וקורל קדוש הגיעו לפסטיגל ולפי השמועות עשו שם הרבה רעש ככה זה שיש שלושה ממשפחת קדוש באותו מקום. האחות הקטנה הצליחה לגרור את האחיות הגדולות שלה ליום שלם של פסטיגל והרבה צחוק..

אז אחריי 35 יום של ריתוק צבאי מתן נגרים סוף סוף בבית החברים הקרובים והמשפחה חיכו ודאגו לו לקבלת פנים איכותית כנראה שמצפה לו סופ"ש עמוס.. אין כמו בבית.

מברוק אז אחרי שנה וחודשיים של חווית בכי צחוק ואושר הוא הגיע לייעד דר ארצי הנתנייתי נגביסט חוד בסיירת גבעתי מסיים מסלול לאחרונה והסיכה של הסיירת כבר הגיעה.. בהצלחה אלוף..

חג שמח ברוך מואתי אז ברוך לא שכח להדליק נרות חנוכה וחוץ מלהדליק את הנרות הוא גם דאג לעשות סלפי למזכרת חג שמייח..

אמסטרדם.. עמית לוי שרק השתחרר לאחרונה מהצבא לא יכל לחכות לטיול המדובר והנה הוא הגיע. ואיך אמסטרדם בלי החבר הטוב לירן קצפ.. הצמד נסעו והשאירו חותמת נתנייתית באסמטרדם קצת לנקות את הראש ומה שמעבר.. מה שקורה באמסטרדם נשאר באמסטרדם הם טוענים תהנו..

מתנ"ס קריית נורדאו אירח במהלך החג את המישנים לראש העיר אהרון אורגד וטלי מולנר ומנכ"לית הרשת ליאת אריה למבצע מדליקים באהבה בבתי התושבים בקריית נורדאו , סופגניות נרות וחנוכיות הביאו איתם בני הנוער חניכי " קפה לנוער " מכל הלב לתושבים.  דורון אריה מנהל מתנ"ס קריית נורדאו בירך את העושים במלאכה בכל ימות השנה למען תושבי קריית נורדאו.

יום צילומים בבורגר האוס אז למי שעוד לא ראה את ההמבורגרים האיכותיים שלהם. חיי חגג הבעלים דאג להביא צלם כך שאף אחד לא יוכל לפספס.. בתאבון.

Related Post

"חד-פעמי – לא בים שלי!"

Posted by - 2 באוגוסט 2021 0
משרד להגנת הסביבה ועמותת אקואושן קוראים לציבור בקמפיין הסברה להימנע משימוש בכלים חד-פעמיים וכלי פלסטיק בחופים ולשמור על הסביבה הימית…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות