קבלת פנים חגיגית לספורטאים האולימפיים של חדרה

7 0

ראש עיריית חדרה, צביקה גנדלמן, ערך קבלת פנים חגיגית  לספורטאים האולימפיים של העיר חדרה, טוהר בטובול, ברוך שמאילוב ושי קקון. באירוע החגיגי נכחו גם סגני ראש העיר, ממלא מקומו   והמשנים לראש העיר, בני משפחה של הספורטאים והמאמנים שלהם.

ראש העיר העניק לספורטאים  ולמאמן אורן סמדג'ה את מפתח העיר כהוקרה על ההישגים המרשימים שלהם באולימפיאדה, בעיקר של שני הג'ודוקות בוטבול ושמאילוב שזכו במדלית ארד קבוצתית בג'ודו.

שי נוסף ניתן למאמן נבחרת ישראל בג'ודו לגברים, אורן סמדגה. ראש העירייה ציין בדבריו: "לפני 4 שנים  אורן סמדג'ה  הביא ללשכתי את בוטבול ושמאילוב  וציין כי השניים מהווים פוטנציאל לזכייה במדליה באולימפיאדת טוקיו. באים אלי במהלך השנים הרבה מאוד אנשים  בבקשות שונות אבל אורן היה כל כך ממוקד וכל כך מאמין בשני הילדים החדרתיים שלו, דבר שגרם לי להירתם למשימה ומאז התחלנו לתמוך בספורטאים".

גנדלמן הוסיף וציין כי תרומתו של סמדג'ה לקידום הספורט במדינת ישראל בכלל והעיר חדרה בפרט, היא פשוט ענקית ואותם ילדים ובני נוער, שחלמו להיות כמו אורן סמדג'ה, היום חולמים להיות כמו טוהר בוטבול וברוך שמאילוב.

הספורטאים עצמם הודו לראש העירייה, הנהלת העיר, והחברות העירוניות על התמיכה לאורך השנים. גם ההורים של הספורטאים, הודו על התמיכה והסיוע כאשר רפי אבוטבול אביו של טוהר  ציין: "ראש העיר, בלעדיך זה לא היה קורה. אנחנו ההורים תומכים ומלווים ובשלב מסוים זקוקים לסיוע. בדיוק אז אתם נכנסתם לתמונה, נתתם ליוויתם דחפתם ועודדתם ועל כך תודתנו הגדולה. זה לא מובן מאליו ואנחנו מודים לך ראש העיר על התמיכה האדירה שלכם".

במהלך הערב הודיע גנדלמן, כי עיריית חדרה תמשיך להעניק תמיכה כספית לשלושת הספורטאים, עד לאולימפיאדת פריז 2024.

Related Post

נבחר מהנדס עיר חדש

Posted by - 26 בפברואר 2018 0
בעקבות פרישתו הצפויה של מהנדס העיר חדרה, בחרה ועדת המכרזים של העירייה מהנדס חדש לתפקיד. ועדת המכרזים של עיריית חדרה…

תעודות סיום מידי מפכ"ל המשטרה

Posted by - 26 באוגוסט 2018 0
בני נוער מחדרה שהשתתפו בתוכנית מיל"ה, הוזמנו לטקס שהתקיים בירושלים וקיבלו תעודות לסיום הפרויקט במעמד מפכ"ל משטרת ישראל.  בני נוער…

הגן ע"ש רס"ר טירן ארזי

Posted by - 26 במרץ 2018 0
בטקס מרגש נקרא הגן הציבורי בשכונת חפציבה על שמו של בן המקום טירן ארזי, שנהרג בקרב בג'נין במבצע חומת מגן. …

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות