עשייה חינוכית משמעותית

9 0

בית ספר הממלכתי דתי "מורשת זבולון" זוכה פרס חינוך ארצי 

מאת יקיר מנשה 

בית החינוך חמ"ד מורשת זבולון, בהנהלתה של ברכה דבול והצוות החינוכי  – זכה בפרס חינוך ארצי של החינוך הממ"ד לשנת הלימודים תשפ"ב. הפרס נחשב לאות ההוקרה היוקרתי ביותר שמעניק משרד החינוך בכל אחד מהמחוזות בארץ.

בנימוקי אות ההוקרה נכתב: "תעודת ההצטיינות מוענקת לבית חינוך "על עשייה משמעותית חינוכית לטיפוח זהות ציונית דתית, אהבת תורה – עם וארץ, לטיפוח חדוות הדעת ועמל תורה, ייחודיות חינוכית, מסירות ואיכות מקצועית של צוות בית החינוך המשמשים מקור השראה ולמידה. כמו כן – על טיפוח רוח האדם, שותפות קהילתית, קידום הישגים לימודיים והתפתחות אישית."

ברכה דבול, מנהלת בית החינוך: "בבית חינוך חמ"ד מורשת זבולון עמלים במלאכת הקודש מתוך שמחה, שליחות ואהבה גדולה לילדי ישראל שהם דור העתיד.

לנו אחריות גדולה לנתב, להכיל, ללמד,  להכין לחיים, להנחיל ערכים ודרך ארץ, לטפח זהות ציונית דתית בכדי שיהיו אזרחים טובים, נאמנים ומחוברים לארצם ולתורתם, התורמים לקהילה ולמדינה.

בית החינוך הינו מקום טוב ונעים המטפח אקלים חינוכי מיטבי, מצויינות ויזמות חינוכית חברתית. אנו מקדמים מנהיגות, מובילים חקר, מיומנויות ולומדים עצמאיים.

ההורים, הצוות והילדים מגיעים בשמחה ואהבה לבית החינוך ותמיד עם חיוך. אני מאמינה במדיניות "הדלת הפתוחה" לכל הבאים בשערנו.

גם בתקופות מאתגרות אנחנו מובילים עם הפנים לקהילה בהבנה, הכלה, דאגה לפרט ולכלל. הצטיידנו בכלים דיגיטליים "המצאנו את עצמנו מחדש" עמלנו לקידום הישגים, היבטים ריגשיים וחברתיים, בעיקר במעברים מהגן לכיתה א' ובמעבר לחטיבות הביניים וזאת בזכות צוות מקצועי מסור ומצויין, צוות נפלא ומיוחד. בית הספר שלנו  גם מטופח, אסתטי ונקי להפליא כי מורשת זה הבית שלנו.""

 ראש העיר, מרים פיירברג-איכר משתפת את ״השבוע בנתניה״: "אני גאה בחינוך בנתניה בכלל ובפסגות החינוך אליהן מגיעים מנהלים, צוותי חינוך ותלמידים בעיר. חשוב לנו לטפח מצויינות בכל מערכת החינוך, בצד מתן מענה ראוי והוליסטי לכל תלמיד ותלמיד במערכת החינוך, על מנת לממש את יכולותיו וברכות למנהלת ברכה דבול ולצוותה על ההישג, יוצא הדופן."

Related Post

בעשירייה הפותחת

Posted by - 27 בינואר 2021 0
במסגרת תחרות ארצית של משרד האנרגיה – המועצה לבנייה ירוקה, משרד החינוך ומשרד להגנת הסביבה בנושא "מבני חינוך מאופס אנרגיה"…

הזמן לפנק

Posted by - 20 בפברואר 2018 0
הכיתה הקטנה בקמפוס חגגה את יום המשפחה בדרך מוחשית וללא מילים את ערך "המשפחה", פשוט לפנק,לפנק, לפנק את ההורים המקסימים.התלמידים…

'שובו' אל העתיד

Posted by - 18 ביולי 2018 0
במהלך אירוע מרגש בו נכחו בכירי העירייה וכן ראש עיריית נתניה, הושק מרכז רובוטיקה וסייבר בבית ספר 'שובו' בעיר.  …

מאמצים את ילדי הגנים

Posted by - 17 בינואר 2018 0
כחלק מהתפיסה החינוכית והאני מאמין הבית-ספרי,מתקיימת תוכנית "מעברים" מהגן לכיתה א', שמטרתה להקל את המעבר של ילדי הגן לבית הספר,…

סודקות את התקרה

Posted by - 1 ביולי 2020 0
בתוכנית בניית אתרים ארצית לכיתות ח ,זכו תלמידות שי עגנון במקום הראשון. בתחרות האזורית זכו גם תלמידות תיכון שרת. תכנית…
כלי נגישות