עד 120: סבתא עם סירנה

8 0

תושבי נתניה שרואים את האמבולנס של מד"א שדוהר ברחובות העיר עם סירנה מיללת בדרכו להציל חיים לא מדמיינים לעצמם שמי שנוהגת עליו היא לא אחרת מסבתא שושי שבימים אלו חגגה 70.

שושי איגרא, מתנדבת ותיקה ומסורה במד"א, מקפידה להתייצב בהתנדבות במשך 23 שנה בכל שבוע באופן קבוע למשמרות באמבולנסים של מד"א כחובשת בכירה-נהגת אמבולנס ובנוסף לוקחת גם חלק בפעילויות הומניטריות רבות בהם הדרכת עזרה ראשונה, סיוע לאוכלוסיות חלשות, משמחת ומנגנת לקשישים בבתי אבות וכל זאת בנוסף להיותה סבתא לנכדים.

את התנדבותה במד"א החלה שושי כשעבדה כמורה לאנגלית בבית הספר בנתניה כשבנה הצעיר החל את התנדבותו כנער בארגון וממנו נדבקה בחיידק מד"א שמאז לא עוזב אותה. גם לאחר פרישתה לגמלאות ממשיכה שושי איגרא להציל חיים ומקפידה להגיע ולהתנדב.
כהערכה על פעילותה רבת השנים נבחרה שושי איגרא כמתנדבת המצטיינת של מרחב שרון במד"א לשנת 2018.

שושי חגגה בימים אלו יום הולדת 70 וחבריה בתחנת מד"א בנתניה הפתיעו אותה וחגגו לה יום הולדת שמח.

שושי איגרא: "מד"א זה בית עבורי ואני שמחה לחגוג פה את יום הולדתי ה- 70. אני מתנדבת במד"א נתניה משנת 1995, במהלך השנים ילדתי תינוקות באמבולנס, אחד מהם שלא אשכח ואני בקשר איתו עד היום יילדתי יחד עם בני בזמן שהתנדב במד"א. אני תמיד אומרת שלא לחינם המילה תרומה והמילה תמורה זה אותו שורש וחילופי מקום. למה? כי יש תמורה לתרומה, זו תחושת סיפוק שאי אפשר להסביר."

מנהל מרחב שרון במד"א, יוסי רכאח: "שושי היא דוגמא ומופת להצטיינות, להתנדבות ולרצון לתרום ולהציל חיים מבלי להתייחס לגיל. אני מאחל לשושי עוד שנים רבות של בריאות וכוחות להמשך עשייה ותרומה למען הקהילה. מזל טוב, עד 120!"

Related Post

גרר 24 שעות – אתם זקוקים לו

Posted by - 24 באפריל 2022 0
אם גם אתם אוהבי רכבים במגוון סוגים וסגנונות, רוב הסיכויים שאתם כבר יודעים מעודכנים וחוויתם סיטואציות בהן אתם נאלצים להזמין…

ענישה חמורה לתוקפים צוות רפואי

Posted by - 16 בנובמבר 2021 0
יו"ר הקואליציה ויו"ר ועדת הבריאות ח"כ עידית סילמן הגיעה השבוע לסיור בבי"ח לניאדו, בעקבות אירוע התקיפה שהתרחש בשבוע שעבר במחלקה…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות