מנהל חדש לאגף הספורט העירוני

10 0

גיל המבר הוא המנהל החדש של אגף הספורט של עיריית נתניה.

המבר, 51, נשוי ואב ל – 6 ילדים, הוא סגן אלוף במילואים, שחקן טניס תחרותי, בעל תואר שני בלימודי סוציולוגיה וניהול בספורט , בוגר קורס מנכ"ל בכיר בספורט מטעם מכללת וינגייט, קורס דירקטורים ונושאי משרה בכירה, ובעל תעודת מורה מוסמך בכיר לחינוך גופני.
כמו כן השתלם בקורס מנהיגות, ניהול ואימון על פי ערכים במרכז למנהיגות, בוגר קורס מאמנים במכללת וינגייט וקורס מבקרי מערכות אותו עשה במסגרת הצבאית.
בתפקידו האחרון, כיהן כמדריך ארצי לכושר גופני בפיקוח הארצי של משרד החינוך, מנהל תוכנית למידה לעולים, מחנך כיתה ומורה לחינוך גופני.
בעברו כיהן כראש מדור במחלקת כושר קרבי בצה"ל, היה מפקד בה"ד 8/ מפקד וינגייט – בית הספר לכושר קרבי של צה"ל בדרגת סגן אלוף.
המבר מעיד על עצמו כי הוא מנהל יסודי וממוקד מטרה, בעל מוטיבציה גבוהה ושאיפה מתמדת להתמודד מול אתגרים. ניחן בראייה רב מערכתית, הבנה עסקית, חשיבה לוגית וגמישות מחשבתית לצד יכולות ניהול מפותחות.
בהצלחה!

Related Post

לאכול בריא בחגי תשרי

Posted by - 1 בספטמבר 2021 0
חגי תשרי מזמנים לנו מספר לא מבוטל של ארוחות חג במשך כ….חודש. זו תקופה נהדרת של חופש, משפחתיות, מסורתיות, מזג אויר טוב והרבה אוכל…

"בשבילנו אתם אלופים"

Posted by - 22 במאי 2019 0
חנות השעונים 'אסטרל' מפרגנת בגדול לקבוצת הכדורגל מכבי נתניה ובהמון אהבה, ביום שישי האחרון אסטרל אירחה את שחקני מכבי נתניה…

מאבות אכלנו בוסר…

Posted by - 12 בספטמבר 2019 0
מעורבות יתר של הורים בכדורגל הישראלי, היא לא רק המצאה ישראלית, היא גם אחת הסיבות לאי הצלחת והרס הילדים מאת…

שנה חדשה, אנרגיה חדשה

Posted by - 15 בספטמבר 2020 0
בפתחה של השנה החדשה אנו רוצים למלא את המצברים,  לחדש אנרגיות ולהתחיל את השנה החדשה כשאנו בשיאנו כך ש – …

מכבי נתניה זוכת גביע הטוטו

Posted by - 19 בינואר 2023 0
לאחר 40 שנה (מ1983)מכבי נתניה עם תואר גביע הטוטו.אומנם השלישי בחשיבותו בכדורגל הישראלי.הישג שבנוסף לגביע וליוקרה שבו הכניס 900,000 ש״ח…
כלי נגישות