מינוי חדש בעיר: ראש מינהל חינוך וחברה

8 0

מועצת העיר אישרה בשבוע האחרון את בחירתה של אתי דהן לתפקידה כראש מינהל חינוך וחברה בעירייה. לאחר פרישתה של טובה דולב, לאחר כעשור במנהל החינוך. 

מאת : יקיר מנשה 

דהן, נשואה ואם לשלושה, בעלת שני תארים שניים: בייעוץ חינוכי ובמדיניות ציבורית. חברה במערכת החינוך 31 שנים.

בתפקידה האחרון שימשה כמנהלת אגף החינוך בישוב גבעת שמואל. קודם לכן –  ניהלה בתי ספר יסודי ועל יסודי, הנחתה מנהלים חדשים בשנתם הראשונה והשנייה דרך "אבני ראשה", הייתה חברה בסגל המרצים של קורס להכשרת מנהלים בסמינר הקיבוצים וחברה בקבוצות פיתוח של מנהלים ומפקחים במחוז תל אביב. כמו כן – נבחרה כמנהלת מצטיינת ישובית, מנהלת מצטיינת מחוזית וקיבלה פרסי חינוך עת ניהלה שני בתי ספר.

אתי דהן ל״השבוע בנתניה״:  "כאשת חינוך וכראש מינהל חינוך, אני שואפת להרחיב את מחוייבותי האישית והאזרחית לקידום העיר נתניה. אחתור להנחלת ערכי הקידמה, המצויינות ואיכות החיים תוך מיזוג כל המגזרים ותוך מימוש הפוטנציאל האנושי הקיים בעיר לטובת הפרט, הקהילה והחברה בכלל."

ראש העיר, מרים פיירברג-איכר בירכה את טובה דולב, ראש המינהל הפורשת שבתקופתה, עלו הישגי תלמידי נתניה, צומצמו מימדי הנשירה ממוסדות החינוך ונפתחו מסגרות חינוכיות ותוכניות רבות, למיצוי הפוטנציאל האישי של תלמידי מערכת החינוך.

פיירברג, קידמה בברכה את ראש המינהל הנכנסת ואיחלה לה הצלחה רבה. בהמשך ציינה: "החינוך נמצא בראש סדר העדיפויות העירוני, אשר לו מקצה העירייה כשליש מתקציבה הכולל. אנו רואים ברכה בעמלנו והישגי תלמידי העיר ניכרים בכל תחום. אני מאמינה שמגמה מבורכת זו עוד תמשיך ותשגשג עם כניסתה לתפקיד של דהן."

Related Post

יועצת המאה

Posted by - 9 בינואר 2023 0
שיינה גאישטט, יועצת בית הספר חב"ד בנות, תזכה בתואר המכובד "יועצת המאה" הניתן על ידי מנהל החינוך הדתי במשרד החינוך.…

מהיסודי לחטיבה

Posted by - 14 באוגוסט 2019 0
המעבר מבי"ס יסודי לחטיבה מהווה עבור ילדים רבים אתגר אמיתי; דנית דברה בריאיון על השינויים, הקשיים, האתגרים וכמובן על הדרכים…
כלי נגישות