לקראת ראש השנה, המשרד לשוויון חברתי משיק קמפיין הקורא למשפחות לארח בערב ראש השנה אזרחים ותיקים

7 0

לקראת ראש השנה, המשרד לשוויון חברתי משיק קמפיין: " פותחים שנה יחד", הקורא למשפחות לארח בערב ראש השנה אזרחים ותיקים שאין להם היכן לקיים את ערב החג*. 

בחודשים האחרונים שבה ועלתה סוגיית הבדידות של אזרחים ותיקים בישראל, ואולם המשרד לשוויון חברתי מתמודד עם הסוגיה למן יום היווסדו. על פי נתוני המוקד *8840 לאזרחים ותיקים במשרד לשוויון חברתי, בשנה החולפת התקבלו למעלה מ- 2,000 פניות של אזרחים ותיקים אשר התלוננו על בדידות ודיווחו על מצוקות חיים הנובעות מכך. בהמשך למיזמים מפיגי הבדידות לאזרחים ותיקים הרבים שמפעיל המשרד, כדוגמת "והדרת" ו- "כאן גרים", הכריזה השרה לשוויון חברתי גילה גמליאל על השקתו של קמפיין " פותחים שנה יחד ".

באמצעות הקמפיין, קורא המשרד לציבור בישראל להזמין לביתו לערב ראש השנה אזרחים ותיקים שאין להם היכן לחגוג את החג. במקביל, מופנית קריאה לאזרחים ותיקים, המעוניינים להתארח בערב החג, להירשם במוקד 8840*, אשר יקשר בין המשפחות לבין האזרחים הוותיקים.

הקמפיין, יפורסם בתפוצה רחבה מאוד בכלי התקשורת השונים, בדמותם של תשדירי רדיו, מודעות, באנרים וקידום ברשתות החברתיות. יש לציין, כי הקמפיין הוא המשך ליוזמת המשרד לשוויון חברתי שהחלה לפני כשנתיים, בו הציבור נקרא לארח אזרחים ותיקים בערבי חג הפסח וראש השנה ומאות רבות של אזרחיות ואזרחים ותיקים אשר הביעו רצונם להתארח בערבי חג אילו, שובצו על ידי המוקד לאזרחים ותיקים במשרד לשוויון חברתי, אצל משפחות אשר נענו לקריאה לארח בביתם בערב החג יחד מאות משפחות אחרות.

Picture presenting parental relationship between father and son

*השרה גילה גמליאל:* "השנה פותחים שנה יחד ומזמינים אזרחיות ואזרחים ותיקים להתארח בערב ראש השנה. אני קוראת לכל מי שיש ביכולתו לארח בערב ראש השנה, להזמין אזרחיות ואזרחים ותיקים לארוחת החג. לבירור, תיאום והרשמה, אני מזמינה את הציבור – הן המשפחות והן האזרחיות והאזרחים הוותיקים – לפנות למוקד 8840* של המשרד לשוויון חברתי. הערבות ההדדית היא מהותו של עם ישראל, ובטוחני כי הציבור בישראל יתגייס בהמוניו".

Related Post

"היבדק וסע": כך זה עובד

Posted by - 21 במרץ 2020 0
על רקע התפשטות נגיף הקורונה בישראל, ובהתאם להנחיות משרד הבריאות, מגן דוד אדום ערוך להגדלה משמעותית של מערך הדגימות ברחבי…

מה בכפר יונה: שבתרבות

Posted by - 19 ביולי 2022 0
אירוע שבתרבות מלא מפה לפה נערך באולם חטיבת הביניים "עתיד" בכפר יונה. הפעם התארחו ח"כ אלכס קושניר (ישראל ביתנו), יו"ר…

רחובות חדשים בנתניה

Posted by - 19 בנובמבר 2020 0
מועצת העיר נתניה אישרה שורה של שמות רחובות חדשים בדגש על הנצחת נשים פורצות דרך מועצת העיר נתניה אישרה שורה…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות