כל תלמיד מצליח: 90% הצלחה לתלמידי ביה"ס העירוני לבגרות

7 0

על פי נתוני ביה"ס העירוני לבגרויות, למעלה מ-90 אחוז מתלמידי פרויקט לימודי הבגרות של העמותה לחינוך בלתי פורמלי מסיימים את לימודי הבגרות בהצלחה וזכאים לתעודת בגרות, עם הישגים גבוהים מאוד.

ביה"ס המופעל באמצעות העמותה לחינוך בלתי פורמלי עבור עיריית נתניה מקיים מתכונת ייחודית, ראשונה מסוגה ,של לימודי בגרות –אשר  בסיומם התלמידים ממשיכים ללימודי תואר, ונפתחות בפניהם דלתות המוסדות להשכלה גבוהה והפקולטות היוקרתיות בארץ.

כאמור, במהלך הלימודים ניתן דגש ללימודי בגרות, אך לתלמידים ניתנים גם כלים אקדמאיים, אסטרטגיות למידה, טכניקות זיכרון, תבניות ניסוח ועוד. אם לא די בכך, תלמידים שמתקשים לצלוח את מבחני הבגרות, או תלמידים שלא השיגו תוצאות משביעות רצון , זכאים לקורס נוסף, ללא כל עלות. והמחיר? מחוייבות הגוף העירוני למחיר הנמוך ביותר ללימודי בגרות. בנוסף, מנהלי ביה"ס בוחנים זכאות התלמידים למלגות, במימון משרד הביטחון ומשרד החינוך

כהכנה למבחני בגרות, לימודי בית הספר מותאמים לתלמידים מגיל 18 ומעלה, בדגש למשוחררי צה"ל שמעוניינים להשלים מבחני בגרות בסיום השירות. מסגרת הלימודים מתקיימת בקבוצות קטנות, כ-10 תלמידים בכיתה, כאשר צוות ההוראה מגובה במנחים מלווים,  שמקיימים שיעורים יחידניים- "אחד על אחד"  לתלמידים, כל זאת ללא תשלום

גיא אמר שסיים את תכנית הלימודים לפני כחודשיים  מספר: "אני בוגר ישיבות חרדיות. הגעתי ל"אופקים" בלי כל ידע מוקדם ואחרי הלימודים ההישגים  והציונים מדברים בעד עצמם: מתמטיקה 4 יח"ל – 100, אזרחות– 90, תנ"ך – 98 והיסטוריה – 96". ניקיטה ציגנוב עולה מברי"המ לשעבר  הצליח להגיע להישגים משמעותיים, למרות קשיי עלייה ופערי שפה: "בזכות אסטרטגיות הלמידה, שרכשתי במוסד והתמיכה לה זכיתי קבלתי 100 באזרחות ו- 96 בהיסטוריה ו-"רק" 80 בספרות" הוא מספר  בסיפוק.

לדברי אמר, הצלחת התלמידים נובעת בין השאר בזכות יחס אישי מצד צוות המורים, בראשם מנהל 'ביה"ס לבגרויות'  "הוא כמו אבא עבור כל תלמיד ותלמיד, בזכות ההשקעה המרובה שלו, בשעות לא שעות, תלמידים מגיעים להישגים מקסימליים" מסביר אמר ומסכם: "אין לי מילים לתאר את התמיכה לה זכיתי מצוות המורים והמזכירות"

"את בית הספר מנחה קו ברור: כל תלמיד יכול להצליח, הלימודים במוסד הם חוויה בלתי נשכחת" מוסיף ניקיטה

סיפורם של גיא אמר וניקיטה ציגנוב  מהווה רק דוגמה קטנה מיני רבות להצלחות משתתפי הפרויקט המלצות רבות נוספות ניתן למצוא בדף הפייסבוק "אופקים – ללמוד חכם".

לפרטים והרשמה:

ביה"ס העירוני לבגרויות רחוב הרב קוק 18, נתניה- 09-8840184  / 09-8620027

 

Related Post

מסיבת זומבה מחשמלת

Posted by - 15 באוגוסט 2023 0
מסיבת זומבה מחשמלת במרכז קהילתי אופק מבית ״רגעים״ עם המורה  ורד מונטיאלגרה בהשתתפות 70 נשים המשתתפות בחוגי הזומבה של מרכז קהילתי…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות