ייבוש מהיר ביעילות מקסימאלית – תנור וואקום בעל מדפים מחוממים

7 0

תנורי וואקום משמשים לצרכים רבים בתעשיות שונות, בפרט עבור ייבוש חומרים מהיר ויעיל. אחד הדגמים היעילים והמתקדמים ביותר הינו תנור הוואקום בעל המדפים המחוממים של חברת "ממרט" הגרמנית.

אופן הפעולה והמאפיינים של תנור מיוחד זה, הופכים אותו כאמור לאחד התנורים האפקטיביים והחסכוניים ביותר בתחום החימום והייבוש התעשייתי. מדובר בחיסכון משמעותי הן בזמן הייבוש והן באנרגיה הנדרשת לצורך התהליך. מומלץ בחום להמשיך ולקרוא…

מעל לשבעים אחוזים חיסכון באנרגיה וזמני ייבוש 

תנור הוואקום תוצרת ממרט גרמניה בעל המדפים המחוממים מתאפיין ברמת דיוק גבוהה ביותר, ובחיסכון משמעותי באנרגיה. חיסכון זה מתקבל, בין השאר, מכיוון שקיים מגע ישיר בין מדפי התנור המחוממים לבין המטען המחומם, מה שבא לכדי ביטוי ביעילות אנרגטית גבוהה במיוחד. כאמור, זמן הייבוש נמשך כרבע (!!) מזמן הייבוש בתנור תעשייתי "רגיל", ואילו תצרוכת האנרגיה נמוכה בכשבעים אחוזים. אלו הם הפרשים עצומים, במיוחד כאשר מדובר בחימום תעשייתי ובמפעלים או מעבדות המשתמשים בתהליכי ייבוש של חומרים רבים מדי יום.

הייבוש דרך המדפים המחוממים עצמם נעשה גם בצורה אחידה ומדויקת, ומאפשר בקרה ברמה גבוהה. אלמנט נוסף המגביר את היעילות ומביא לחיסכון משמעותי באנרגיה ובזמן הייבוש הוא משאבת הוואקום המיוחדת בה מצויד תנור זה. מדובר במשאבה אשר עבודתה מופסקת באופן אוטומטי כאשר התנור מגיע למידת הוואקום הרצויה. כלומר, משאבת הוואקום אינה פועלת לאורך מרבית זמן הפעולה של התנור, ולכן תצרוכת האנרגיה שלה נמוכה משמעותית מהתצרוכת של משאבת וואקום "רגילה", אשר פועלת לאורך כל זמן פעולת התנור. בנוסף, התנור מצויד במערכת בקרה דיגיטלית המאפשרת שליטה נוחה וברורה במידת הוואקום בתנור, מה שהופך אותו לקל ונוח במיוחד לתפעול. אחרון חביב – ממשק הפעולה של תנור הוואקום ברור ואינטואיטיבי, כך שניתן להכשיר בקלות את צוות העובדים, לתפעול התנור באופן שוטף.

חברת MEMMERT מובילה בעולם החימום התעשייתי

תנור זה מיוצר כאמור על ידי חברת Memmert גרמניה, הנחשבת לאחת היצרניות המובילות והאיכותיות ביותר בעולם החימום התעשייתי. מוצרי החברה ידועים ברמת האיכות והאמינות הגבוהה שלהם, ומגיעים עם אחריות מלאה לשנה, ואחריות לשנתיים נוספות על חלפים לא מתכלים.

לסיכום: תנור הוואקום בעל המדפים המחוממים מספק את צורת הייבוש האולטימטיבית – ייבוש אפקטיבי מבחינת זמן ואנרגיה, אך גם ייבוש איכותי – ייבוש עדין ומהיר בוואקום.
לרוב, גם כאשר משתמשים בתנור וואקום רגיל לצרכי ייבוש לא ניתן לייבש כמויות גדולות של חומרים על בסיס שוטף ויומיומי, בלי לשלם מחיר משמעותי, מבחינת זמנים ותצרוכת אנרגטית. בדיוק על מנת להתגבר על קשיים אלו, פותחו תנורי וואקום יעילים יותר, דוגמת דגם זה, בו המדפים עצמם מתחממים. התנור מגיע עם מדף אחד (אשר גם כן ניתן לפירוק במידת הצורך), וניתן להוסיף שלושה מדפים נוספים, כתלות בסוג, צורה וכמות החומרים אותם מעוניינים לייבש.

לסיכום, במידה ואתם עושים שימוש בתהליכי ייבוש באופן שוטף בבית המלאכה, המפעל או המעבדה שלכם, מומלץ להשתמש בתנור הייבוש בעל המדפים המחוממים מתוצרת "ממרט". היעילות, החסכונות ואיכות הייבוש מדברים בעד עצמם.

לצפייה במגוון תנורים תעשייתיים לחצו על הקישור

https://www.electrotherm.co.il/categories.aspx?catid=1

קרדיט לתמונה: pixabay

Related Post

חורף מסוכן

Posted by - 11 בדצמבר 2018 0
במהלך העשור האחרון נפגעו בנתניה קרוב ל- 200 בני אדם בכבישים שהיו רטובים או בוציים – כך עולה מנתוני עמותת…

"פורים בריא"

Posted by - 29 בפברואר 2024 0
איזון בין מסורת לבריאות: משלוח מנות בריא מאת: ד"ר איה בן שלום. חג פורים המשמח מתקרב, רבים מאיתנו מצפים למשלוח…

בנתניה אוהבים גם בחינם

Posted by - 25 ביולי 2018 0
בערב דיונים מרתק שנערך השבוע בהיכל התרבות בנתניה, הדגימו אנשים מקצוות שונים בחברה ובפוליטיקה מהי אהבת חינם כששיתפו פעולה בפאנל…
כלי נגישות