מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

31 חתונות: הקורונה לא תעצור את החתונות של תושבי נתניה – קצת על יוזמה, יצירתיות והמון שמחה

לפני כשבועיים קראתם בעיתון "השבוע בנתניה" על היוזמה המרגשת של עיריית נתניה לחתן את זוגות העיר שחתונתם התבטלה.  הנחיות משרד הבריאות בעקבות משבר הקורונה וסגירת אולמות הביאה לביטולי חתונות בכל רחבי הארץ. לא בנתניה . כנרת מנטין, מנהלת אגף רובעים ושכונות . אותה מנטין ששימחה אתכם בזמן הסגר בקורונה עם משאיות מצב רוח בכל רחבי העיר , חוזרת ביג טיים עם היוזמה החדשה – חתונות ברחבי העיר. מארגנת חתונות נוסח קורונה.

מאת: יקיר מנשה

עיריית נתניה בעידודה של ראש העיר, מרים פיירברג-איכר,  החליטה לסייע לזוגות שלא יכולים לקיים את חתונתם בגלל הגבלות הקורונה – והיא תאפשר להם לקיים אירוע אינטימי ומיוחד בחוג המשפחה, איפה ? מספר אתרים על רקע נופיה היפים של העיר נבחרו כמתאימים .  

אחרי סיור לוקיישנים שערכה  מנהלת אגף רבעים ושכונות, כנרת מנטין, שגם הגתה את הרעיון, נרשמו עשרות זוגות שבחרו להתחתן במיקומים שונים: בטיילות, בפלנתניה ובמתחם אנדרטת הניצחון של הצבא האדום.

בשבוע האחרון מלכה ומור מנתניה  נשאו בחתונה מרגשת במיוחד עם מס' אורחים מצומצם שחולק לקפסולות והתמוגג מאושר במדשאות שבמתחם לפי ה"תו הסגול" והנחיות משרד הבריאות. הם בחרו באנדרטת הניצחון. אבל לא ידעו אילו אורחים עוד יפתיעו. לחתונה המרגשת, השלישית במספר  המתקיימת ברחבי נתניה, כיבדה בנוכחותה גם ראש העיר, מרים פיירברג-איכר, שהתרגשה עבור הזוג המקסים.

צילום נמרוד גליקמן

"אני רוצה לברך את הזוג המאושר שבחר במקום המיוחד הזה, לצד אנדרטת חיל החימוש בו משרת החתן. נתניה כאן לצדכם ולצד כל הזוגות המעוניינים להתחתן במתחמים הקסומים של העיר היפה שלנו". מברכת ראש העיר את הזוג.

את האירוע כולו, משלב הרישום, בחירת המקום, ועד לסוף האירוע ליוותה  מנטין יחד עם צוות האגף המסור העובדים תחת מינהל התפעול בניהולה של ליזי אורון.

מנטין מספרת ל"השבוע בנתניה": " רה"ע תמכה ועודדה את הרעיון ואף מגיעה לברך את הזוגות המתחתנים. זוהי זכות ענקית לסייע לזוגות שנקלעו לבעיה בעת הזו . בבוקר אני והצוות של אגף השכונות מתפקדים בנושאים שוטפים בשכונות העיר ,ובערב אנו עושים תפנית ומפיקים לזוגות את היום היפה ביותר בחייהם.

יש לנו עיר מדהימה , הלוקיישנים בנתניה הינם מהיפים בארץ".

לפרטים נוספים אגף רבעים ושכונות:  09-8605826


דילוג לתוכן