בקרוב מאוד: "נתניה תהפוך להיות מטרופולין של דואר ישראל"

9 0

את הדברים אמר שר התקשורת, איוב קרא בפגישה שקיים עם ראש העיר והנהלת העיר, עת סקר את המהפכה הקרובה שתתרחש בנתניה, בחודשים הקרובים. 

בשורה לתושבי נתניה: שר התקשורת, איוב קרא הודיע בתום מפגש שקיים בנתניה עם ראש העיר והנהלת העירייה כי משרדו יקים מרכז העברת דואר אזורי שיכלול מעל 200 עובדים וייתן מענה לתושבי העיר וכן לתושבי האזור כולו.

הצפי לביצוע המהלך נקבע לעד סוף שנה זו.

במקביל – יפתחו תוך כחודשיים 8 יחידות שירות חדשים.

כיום פועלים בעיר 26 יחידות שירות ובהם: בית הדואר, סניף עצמאות וסניף סמילנסקי, 6 סוכנויות דואר ו – 17 מרכזי מסירה.

במסגרת זו  תפתח סוכנות מורחבת בשכונת אגמים וכן סוכנות נוספת ברח' ריינס שבצפון העיר, כאשר תיבחן אפשרות לשימוש גם בסוכנות אביחיל. במקביל, יפתחו עוד שלוש נקודות מסירה.

השר ציין כי הוא בחר בעיר נתניה להוביל את המהפיכה בדואר ישראל, בעיקר על רקע רצונו לסייע לאוכלוסיות שאינן ניידות. "ברצוננו להנגיש את השירותים לאזרח כמה שיותר קרוב, הן פיזית והן באמצעות שימוש באמצעים דיגיטליים".

מנתונים שמסר עמוס בן חיים, מנהל מרחב תל אביב ומרכז בדואר ישראל עולה כי בשנה האחרונה נמסרו רק בעיר נתניה למעלה מ- 750 אלף חבילות וכן כ- 1.2 מיליון לקוחות קיבלו שירות מדואר ישראל, כאשר הצפי הוא כי בשנת 2020 יעלה הנתון לכשני מיליון משתמשים.

 

צילום: רן אליהו.

 

 

Related Post

מגי אזרזר בקמפיין חדש וחשוב, מי הם בכירי המשק והכלכלה שהגיעו לאירוע של משפחת גולברי, קורל סימנוביץ' כובשת עוד פסגה וגם – בשורה חדשה לגברים בנתניה

Posted by - 9 בספטמבר 2020 0
הדוגמנית והמעצבת הישראלית היפיפיה, קורל סימנוביץ', כובשת עוד פסגה, ונבחרה להוביל את הקמפיין הישראלי של הבושם GOOD GIRL SUPREME מבית מותג…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות