איך בוחרים ביטוח בריאות פרטי

8 0

בישראל, קופות החולים מספרות סל שירותי בריאות בסיסיים לכל התושבים וכן שירותי בריאות נוספים בתשלום. בנוסף לכך, חברות הביטוח מציעות ביטוח בריאות פרטי בפוליסות שונות המאפשרות לשפר את איכות שירותי הרפואה וליהנות מראש שקט; החל מבחירת רופא, מנתח, בית חולים, קבלת כיסויים לשירותי רפואה שקופות החולים אינן מכסות; השתלות איברים לדוגמא, טיפולים משלימים, תרופות שאינן בסל הבריאות ועוד. כך, אפשר לומר, ביטוח הבריאות הפרטי נותן מענה לסיטואציות רפואיות שלא כלולות בשירותי הבריאות הציבוריים הכלליים.

ביטוח בריאות פרטי – איך זה עובד?

בגדול, חברות הביטוח מציעות 3 סוגי כיסויים של ביטוח בריאות פרטי –

כיסוי במקרים שקופות החולים אינן מכסות, לדוגמא מחלות קשות ו\או תרופות שאינן כלולות בסל הבריאות, ניתוחים בחו"ל ועוד.

כיסוי שמטרתו להחליף ו\או לשדרג את שירותי קופות החולים, לדוגמא כיסוי לייעוץ, ניתוחים וטיפולים כך שניתן לבחור בעצמנו את הרופא, המקום והזמן ולא להמתין חודשים רבים בתור.

כיסוי שמטרתו להשלים את אלו הניתנים בקופות החולים, כלומר אם נבחר טיפול פרטי כלשהו ניתן לממש את הזכויות מול קופת החולים ויתרת ההוצאות תשולם על ידי חברת הביטוח.

שאלה חשובה נוספת היא, מה בדיוק חשוב שיכלול ביטוח הבריאות הפרטי שלכם? כאמור, מי שיבחר מה הפוליסה תכסה הוא אתם. ניתן לבחור שירותים שונים התואמים את הגיל שלכם, את מצבכם הבריאותי והפיסי, את סגנון החיים שלכם ואלמנטים נוספים. מדובר בשירותים כגון:

מימון לתרופות שאינן כלולות בסל הבריאות ויכולות להציל ולהאריך חיים.

בחירת הרופא המנתח ובית החולים בו יתבצע הניתוח. ברגע שישנו החופש לבחור רופא מנתח ובית חולים, הכל נראה הרבה יותר אופטימי ופשוט, כשאתם יודעים שאתם נמצאים בידיים טובות.

לא תצטרכו להמתין שבועות וחודשים לבדיקות וטיפולים מסובכים.

מימון של טיפולים וניתוחים בחו”ל, כולל הוצאות טיסה, שהייה, הוצאות שיקום, ועוד.

כיסוי להשתלות איברים.

ביטוח סיעודי.

כיסוי במקרה של מחלות קשות.

התייעצות עם רופאים מומחים ובדיקות אבחנתיות.

אבחון מהיר.

רפואה משלימה.

כיסוי לתאונות אישיות.

ועוד.

בכל זאת כדאי להתייעץ

כעת, אתם מבינים כי ביטוח בריאות פרטי הוא כנראה חובה, אבל כדי ליצור לעצמכם את הביטוח הטוב והמתאים ביותר כדאי להתייעץ עם סוכני הביטוח בחברה בה אתם מבוטחים. בהתאם לגילכם, למצבכם הבריאותי ופרמטרים נוספים יתאימו לכם פוליסה אישית שתענה על הצרכים והדרישות הרפואיות שלכם. בימים בהם נראה שצצים עוד ועוד סימני שאלה בעקבות משברים שונים הפוקדים את העולם כולו, כדאי להיות מוכנים לכל תרחיש עם פוליסה מפורטת ומובנת שתגן עליכם בכל סיטואציה. בואו להכיר מקרוב את פוליסת הבריאות שלכם, לשפר ולהתאים אותה באופן מושלם עבורכם כך שתמיד, אבל תמיד תדעו שיש מי מי ששומר עליכם במקרה הצורך.

Related Post

משחק החיים

Posted by - 19 במרץ 2019 0
מיוחד חג הפורים, מיוחדת המגילה הנקראת בו. חדי הראייה יוכלו להבחין כי מתקיימת דינמיקה מרתקת בין הדמויות… וחדי השמיעה יוכלו…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות