LEEMA – האפליקציה שתשפר את הטיפול בקנאביס רפואי

8 0

LEEMA היא אפליקציה ייעודית למטופלי קנאביס רפואי שמציעה ממשק מעקב המנתח את הרגלי הצריכה ואוסף נתונים במטרה לשפר את תהליך הטיפול, להגיע לתוצאות מקסימליות בהיבט הרפואי ולמצוא במהירות את המינון והזן האופטימליים

קנאביס רפואי מאושר על ידי משרד הבריאות בתור טיפול יעיל למגוון רחב של מחלות וסימפטומים רפואיים שונים, אך אחריותה של יחידת היק"ר תמה בפיקוח המערכתי ובמתן הרישיון למטופל.

Leema היא אפליקציה חדשה שמטרתה ליצור שינוי רוחבי במהלך הטיפול של מטופלי קנאביס רפואי בישראל, ולעזור להם לשפר את יעילות הטיפול ואת קצב השגת מטרותיו באמצעות שימוש בכלי הנקרא 'טבלת צריכה' – כלי תיעוד מקובל בו נעשה שימוש בעולם הרפואה ולא רק בתחום הקנאביס הרפואי.

מטופלים וותיקים וחדשים כאחד יכולים להתחיל את השימוש ב-Leema בכל נקודה לאורך הטיפול, אפילו בעת האספקה הראשונה ושימוש במוצר הראשון עליו המליץ הרופא המטפל. משם, השימוש באפליקציה ממשיך לאורך הטיפול, כולל כל מוצר או זן בו התנסה המטופל, בשאיפה להגיע כמה שיותר מהר למצב בו נמצאו המינון והזן שמשיגים את התוצאות הטובות ביותר. המטרה מאחורי השימוש הוא לחסוך למטופלי הקנאביס כסף והתנסות מיותרת במוצרים שאינם אופטימליים, לחסוך זמן דרך קיצור תקופת ההתנסות ולשמש בסיס ידע מוצק שיאפשר חידוש מרשם וקבלת רישיון נוסף לצורך המשך טיפול בטווח הארוך ללא תקלות. יותר מהכל, Leema שואפת לשרת את הצורך העליון והחשוב ביותר של כל מטופל: הצלחה של הטיפול והגעה למקסימום תוצאות במינימום זמן.

Leema – מוצאים את הזן המושלם, לכולם

בנוסף להיבט הפרטני והשימוש האישי של כל מטופל באפליקציה החדשה במטרה לבנות לעצמו תהליך טיפול אפקטיבי שמשיג את כל היעדים, Leema שואפת לחזון נוסף: יצירת כלי גלובלי אפקטיבי עבור כל מטופלי הקנאביס הרפואי באשר הם, שיהווה מאגר ידע חכם הנוגע לכל ההתוויות המאושרות לטיפול בקנאביס ויאפשר לפתח בעתיד "מפתח זנים" שיסייע לכל מטופל למצוא לעצמו את הזן המושלם בעזרת ניתוח חכם ויעיל של "חוכמות ההמונים" ושל הניסיון הגלובלי אותו צברו עד היום כלל המטופלים.

בדרך להשגת החזון, Leema מציעה כבר היום למטופלי קנאביס רפואי בישראל כלי אינטראקטיבי וקל לתפעול שיעזור להם לתעד את הרגלי הצריכה שלהם באופן דיגיטלי ומאובטח, להפיק גרפים מדויקים למעקב אחר הצריכה ותוצאותיה בטווח הארוך ולמדוד בצורה טובה ככל האפשר את יעילות הטיפול והצלחתו. בדרך זו, על ידי שימוש בנתונים מדויקים שאינם נפגמים עקב תיעוד לקוי או "חורים בזיכרון", Leema תעזור גם לכם לשפר את תוצאות הטיפול תוך זמן קצר, ולהתאים את המוצרים בהם נעשה שימוש לפי כל התפתחות בהתוויה הרפואית.

איך עושים את זה? השימוש ב-Leema ידרוש מכם בסך הכל כמה קליקים פשוטים. כל מה שצריך לעשות הוא להזין את נתוני הצריכה והמידע הרלוונטי לאפליקציה, ותוך זמן קצר המערכת מייסדת למטופל תהליך טיפול, שבחלוף הזמן יאפשר לו להפיק תוצאות טובות יותר מהטיפול ולצבור בקלות את הרישום הרפואי הרלוונטי המשמש למדידת יעילות הטיפול בהתאם לקריטריונים של משרד הבריאות – רישום שיעזור לא רק בתהליך חידוש הרישיון אלא גם בהגעה למיצוי מיטבי של המינון הנצרך בטווח הארוך.

רוצים גם אתם לסגל לעצמכם שגרת טיפול יעילה יותר בקנאביס רפואי? .

תמונה באדיבות pixabay

Related Post

גיא עמיר וחנן סביון נבחרו כפרזנטורים, אוניברסיטת ת"א העניקה מלגות לתושבי העיר נתניה וגם – מה עשה הצל בתערוכה על סיפורו של העם היהודי

Posted by - 20 ביולי 2022 0
1. השחקנים והיוצרים גיא עמיר וחנן סביון נבחרו לפרזנטורים החדשים של רשת פולגת. פולגת, חוברת ליוצרים האהובים, תחת המסר "המציג…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות