7 תקלות נפוצות במכשירי אייפון

3 0

מאז ההכרזה הגורלית של סטיב ג'ובס על האייפון – נראה כי עולם הטלפונים הניידים לא נותר אותו דבר. מאז ועד היום אפל ביססה את מעמדה בתור יצרנית הסמארטפונים המובילה, כאשר היא חרטה על דגלה אמינות ואיכות, וזאת בזכות חומרה מהמובילות בשוק לצד תוכנה שעובדת איתה בתיאום מושלם. אמנם, לא הכל מושלם היום – וגם בטלפונים הטובים יש תקלות לפעמים. היום החלטנו להציג לכם 7 תקלות נפוצות במכשירי אייפון שכדאי לכם להכיר לפני שתחפשו אחר מעבדת סלולר הוד השרון.

סוללה נגמרת מהר מדי

לא מעט משתמשי אייפון מדווחים על כך שהסוללה שלהם נגמרת מהר מדי. בעוד כי פעם זה היה נפוץ מאחר ומכשירי אייפון לא היו מצוידים בסוללה חזקה מדי עם נפח גדול – היום זה הרבה יותר מפתיע שכן, נראה כי גם הסוללות קיבלו שדרוג משמעותי וגם מערכת ההפעלה שאמורה להוציא מהן את המיטב. חשוב להדגיש כי בדרך כלל סוללה פורקת מהר מדי בגלל שהבריאות שלה ירדה, ואילו סוללות של טלפונים הן דבר מחזורי – הן נשחקות ככל שנשתמש בהן. ההמלצה הכללית היא להחליף סוללה אצל מעבדת סלולר הוד השרון במידה והבריאות שלה ירדה מתחת ל-80%.

רמקולים לא עובדים

רמקולים יכולים לא לעבוד בגלל הצטברות של לכלוך, אבק וכדומה. יש לא מעט אביזרים שניתן להשתמש בהם עבור ניקוי הרמקולים, ואילו אם הבעיה חוזרת – עליכם לשלוח לתיקון.

אי טעינה (רטיבות) 

תקלה זו מתרחשת בגלל שחדרו מים לחור הטעינה במכשיר. חשוב לחכות מספר שעות לפני שמנסים לטעון בשנית. אם הבעיה לא הסתדרה – עליכם לשלוח את האייפון למעבדה.


מסך ירוק

גוון ירוק ולא אחיד על המסך, או לחילופין – מסך מרצד לסירוגין. בדרך כלל זה קורה בעקבות נפילה, אם כי לא בהכרח תמיד יהיה שבר, לפעמים ייתכן כי נפגע רכיב פנימי במסך. הפתרון הוא כמובן לבצע החלפת מסך.

מסך לא מגיב

המסך יכול לא להגיב בגלל אותה פגיעה פנימית שהזכרנו קודם לכן, אך יתכנו מספר סיבות אחרות. לא תמיד יהיה צורך בתיקון מסך – יתכן כי מדובר בבעיה אחרת בכלל, וכמובן שעליכם לבדוק זאת אצל מעבדה.

מכשיר מתחמם יותר מדי

לפעמים המכשיר מתחמם פשוט כי השתמשנו בו בצורה אינטנסיבית, באפליקציות שצורכות המון משאבים או ישירות לאחר טעינה. חשוב להדגיש כי זה נורמלי – אך במקרים בהם ההתחממות נראית לכם בלתי סבירה, בהחלט כדאי לקחת את הטלפון לבדיקה במעבדה.

בעיות בפוקוס בעת צילום

בעיות בפוקוס עשויות להתרחש כתוצאה מבעיה במצלמה, ולכן נרצה לקחת במקרה כזה את המכשיר לבדיקה אצל מעבדת סלולר הוד השרון. כמובן שלעיתים ייתכן כי הסיבה לכך היא לכלוך על העדשה, ולכן מוטב שננקה את האייפון ביסודיות לפני שנקבל החלטה על המשכיות הטיפול. 

  קרדיט תמונה FREEPIK

Related Post

"הנשכחות שאי אפשר לשכוח"

Posted by - 2 במאי 2024 0
עצרת הזיכרון הממלכתית לשואה ולגבורה שתיערך באמפיתיאטרון של מכון משואה, תעמוד השנה בסימן "הנשכחות שאי אפשר לשכוח", במרכזה מארג סיפוריהם האישיים…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות